Runtastic pro hakkında soru

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Tüm kayıtlar uçtu o zaman
Kayıtlar uçmuyor. Runtastic.com sitesini web üzerinden açıp mevcut kullanıcı mail adresiniz ve parolanızla giriş yapın.
Kullanıcı ayarlarına girip mevcut bilgileri indirmek ile ilgili bağlantıyı bulun. Bilgilerimi indirmek istiyorum dediğinizde,
bir gün içinde indirme bağlantısı hazır oluyor. İçinde tüm faaliyet geçmişiniz oluyor. :harika:

Bende de hem road bike, hem mtb için pro sürümleri vardı. Ayrıca nabız pro da vardı. Sunucu desteği kapatıldığından açılmıyor bile :snzdglsn:

Scudo

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@Özcan teşekkür ederim. Dediginiz islemleri yaptim, bir kac gun bekledikten sonra bugün mailimi kontrol ettim. Zip dosyası olarak
gönderilmiş. 👍👍👍

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Tepki
3
İsim
Nedim Yayla
Bisiklet
Diğer
Uygulamanın Pro olanını bir ara ben de kullandım. Gerçekten kötü bir uygulamaydı. Saçma sapan karmakarışık bir ana ekranı vardı.

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.909
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Iphone'da Runtastic Road Bike Pro uygulamam duruyor. Şimdi yine kontrol ettim. Bisiklet modu açık, kadans, HR bağlanabiliyor gibi görünüyor. Strava'nın sensör desteğini çekmesinden sonra bu programı kullanmaya ve kadansı bağlamaya niyetlenmiştim, olmadı henüz. Kullandığım zaman yazarım.
Arkadaşlar, bugün programı kullandım. Ortalama ve en yüksek kadans ile ortalama ve en yüksek nabız verilerini aldım, ama o da ne? Yapılan ortalama hız ve alınan mesafeyi kaydetmemiş. Rotayı çizmiş, süre de belli ama mesafe 0,00 km. Map My Walk’tan Road Cycling seçip sonucu Strava’ya atmayı deneyeceğim son çare olarak.