Runtastic pro hakkında soru

ByRe4L

Aktif Üye
Tepki
81
İsim
Hamza
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Runtastic proda kendi rotami çizerek oluşturabiliyor muyuz

Scudo

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@ByRe4L
(link)
(link)
özellikleri burada telefonun neyse ona gir :)

• Beğen
Tepkiler: ByRe4L

Santaruins

Aktif Üye
Tepki
232
Selamlar arkadaşlar. Runtastic PRO kullanmaya başladım. Fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. Megane hız, kadans ve nabız sensörü kullanıyorum. Sürüş esnasında hız ve nabızı ekranda görebiliyorken kadansı göremiyorum yada kadansı görüyorsam nabzı göremiyorum. Uygulama ayarlarında sensörlere baktığımda hepsinin sinyal aldığını görüyorum. Sürüşü sonlardırıp raporlara baktığımda hangi kadans veya nabız bölgesinde olduğumu gösteriyor. Ama sürüş anında ekranda Bilgi yok. Benzer sorunu yaşayan var mı acaba.

yavuz ergat

Aktif Üye
Tepki
213
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yıllardır runtastic proyu kullanıyordum. Şimdiye kadar runtastic harici birçok programda kullandım. Bunların içerisinde bana en cazip ve veri bazlı düşünüldüğünde ayrıntılı ve güzel veri bilgisi içeren runtastic oldu. Ama son üç aydır yani telefonumu değiştirdikten bu yana veri aktarımını anında yapmıyor. Genellikle 5-10 km de bir mesafeyi hızı gösteriyor. Bazen tur sonlarında dahi veri katarımını gidilen mesafeyi ortalama hızı kısaca nerdeyse hiçbirşeyi göstermiyor. Birkaç defa kaldırıp yüklememe rağmen hala aynı sorunar devam ediyor. Bende son birkaç haftadır artık hiç kullanmıyorum. Telefonum xoimi acaba telefondan kaynaklı bir problem mi anlamış değilim. Diğer telefonum samsung idi.

Tepki
5.345
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Burda konuşulmuş bu konu işinize yarayabilir ben de merak ettim araştırıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
Bende bu programı kullanıyorum. Spor band(Mi band 2-3 gibi ürün) alsam nabızı buna işletebilir miyim?

meren12

İlanıma göz at??
Tepki
78
İsim
Muhammed Eren Çınar
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
arkadaşlar konuyu hortlatıyorum çünkü dün telefonumu sıfırladım (iphone) ve app store'a runtastic road bike yazıyorum çıkmıyor acaba yayından mı kaldırıldı? iphone'u olanlar yardımcı olabilir mi

Santaruins

Aktif Üye
Tepki
232
Doğru storeda yok. Zaten son haftalarda tutarsız çalışıyordu. Hız sensörünü görmüyor,nabzı kafasına göre bir süre sonra bırakıyor, onları görüyorsa kadans çalışmıyordu.

• Beğen
Tepkiler: meren12
Tepki
24
İsim
Ahmet Mert
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Runtastic pronun içine gömdüler. Yani koşu uygulaması ile birleşti

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
1 aydır runtastic programını açamıyorum. Tekrar yüklemek istedim. Play store da adidas isimli koşu programı çıkıyor. Üstelik eski kayıtlar da gözükmüyor.

Aybek Cihan

Forum Bağımsızı
Tepki
2.867
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Çağdaş78 Maalesef programı kapattılar. Birkaç ay önce mail atmışlardı bununla alakalı. Adidas satın almış. Road bike ve diğer birkaç uygulama kapatıldı. Koşu olanı devam ediyor sanırım. Bende de pro sürümü vardı. Yazık oldu.

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@Santaruins @Aybek Cihan teşekkürler. Demek bunlara güvenmemek lazimmis . Devlet kurumu değil sonuçta. Tüm kayıtlar uçtu o zaman . Keşke ilk başta tuttuğum gibi excel de devam etseymişim. Yarın öbür gün eyvallah diyip kaçacak yada yeni şartlar koşacak güven vermeyen sanal ürünlere dükkanlara yüz vermemek lazimmis. Parayla bile satın alsan bir zaman sonra destek vermiyor. En mantıklısı Garmin firması sanırım. Donanım yada yazılım olarak yari yolda birakmiyor diye tahmin ediyorum.

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.913
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Çağdaş78 Maalesef programı kapattılar. Birkaç ay önce mail atmışlardı bununla alakalı. Adidas satın almış. Road bike ve diğer birkaç uygulama kapatıldı. Koşu olanı devam ediyor sanırım. Bende de pro sürümü vardı. Yazık oldu.
Iphone'da Runtastic Road Bike Pro uygulamam duruyor. Şimdi yine kontrol ettim. Bisiklet modu açık, kadans, HR bağlanabiliyor gibi görünüyor. Strava'nın sensör desteğini çekmesinden sonra bu programı kullanmaya ve kadansı bağlamaya niyetlenmiştim, olmadı henüz. Kullandığım zaman yazarım.

Aybek Cihan

Forum Bağımsızı
Tepki
2.867
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@specific Nasıl kullanabiliyorsunuz bilemiyorum ama şurada açıkça programı kapattıklarını belirtmişler;

(link)

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.913
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@specific Nasıl kullanabiliyorsunuz bilemiyorum ama şurada açıkça programı kapattıklarını belirtmişler;

(link)
Güncellemelerde görünmüyor, sanırım en güncel halini kullanıyorum. Geçmiş sürüşleri de görebiliyorum. Bu arada ful sürümden bahsediyoruz değil mi? Zamanında ücretsiz iken indirmiştim.

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@abidin3714 pc de nerede bilmiyorum. Sadece tarih, km, guzergah, not vb gibi sütunlar vardı.

abidin3714

Forum Demirbaşı
Tepki
1.617
İsim
zeynel abidin ö
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Çağdaş78 eyvallah hocam acaba yükseklik falan gibi bilgiler var mı diye düşündüm

• Beğen

Santaruins

Aktif Üye
Tepki
232
@Çağdaş78 Road Bike bendede duruyor. Pro almıştım. Desteklerini çektiler paramız yandı ama kullanılıyor. Runtastic ise güncelleme ile running oldu, verilerim duruyor.

• Beğen