Rockrider 8.3 donanımını giant atx elite kadroya taşıma

Tepki
8
Bisiklet
Salcano
merhaba 8.3 bisikletimin donanımını giant 8.3 kadrosuna taşımayı düşünüuorum.İki kadroda konık alınlı..maşam marvel pro maniteo 1.1/8 1.5 taper kadronun alt genişliği 1,25 ...sizce montajda herhangi bir parca özellikle maşa bana sorun çıkarırmı ? teşekkürler...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Maşayı takamazsınız zaten giant kadronun yanında onu 1 1/8 (tamamen düz) maşayla kullanabilmeniz için aparat geliyor
1 1/4 maşa bulmanız da çok zor

Anıl K

Daimi Üye
Tepki
282
İsim
Anıl Küçükgöksel
Bisiklet
Specialized
maşa uyar mı bilmiyorum, arkadaş uymayacağını söylemiş. bende salcano bir bisiklet alıp full donanımını specialized kadroya taşımıştım, ufak tefek sorunlar çıktı ama çözülmeyecek şeyler değildi. rotorların kadroya takılma açıları farklıydı aparatla hallettim onu. başka da bi sorun çıkmadı. ama sorunsuz olmaz bu işler, illa ufak tefek şeyler çıkar.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Rock rider 8.3 bence güzel bir kadro, giantı bilmiyorum açıkçası. Neden taşıma ihtiyacı duyduğunuzu merak ettim.

Saygılar

Nail Acun

Forum Demirbaşı
Tepki
900
Bisiklet
Merida
Atilla Bey'e ben de katılıyorum. Şuanki bisikletim rockrider 8.3.. Bundan onceki bisikletimin kadrosu ise Giant atx ltd idi. Değiştirmek için bi zorunluluğunuz yoksa değiştirmeyin derim :)

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
Ön değiştiricinin bağlantısı kelepçe şeklinde değil, kadroda takılacağı yuva var. Bu nedenle ön değiştiriciyide kullanamazsınız.

Tepki
8
Bisiklet
Salcano
teşekkür ederim cevaplar için...taşımamak mantıklı gibi o zaman...179 boyum var m kadro kullanıyorum...l kadroya çıkarsammı diye düşünmüştüm...