İnceleme Rockbros bikepacking çantaları

Velespitli Seyyah

Keşfetmek Güzeldir...
Tepki
1.663
İsim
Sabri
Bisiklet
Carraro
ROCKBROS Bikepacking Çantaları - İncelemesi

LRM_EXPORT_20180531_225503.jpg

Velespitli Seyyah'tan herkese merhaba bisiklet dostları; Mtb bisikletim olan Carraro Big 1029'a almış olduğum Bikepacking çantalarının incelemesi ve birazda bikepacking nedir ne değildir diye sohbet eşliğinde bir video hazırladım. Umarım videoyu beğenirsiniz, kahvenizi yada çayınızı alın yeni bir bölüm başlıyor...

------------------------------------------------ o ----------------------------------------------------
İnceleme Videosu

------------------------------------------------ o ----------------------------------------------------
Ürün Satın Alma Linkleri

(link), (link), (link), (link)

Bana destek olmak isterseniz; videoyu beğenmeyi, videoyu arkadaşlarınızla paylaşmayı ve yorum yazmayı unutmayınız. Hepinize iyi seyirler dilerim.

Sosyal Medya Hesaplarımı Takip Etmeyi Unutmayın
:)
YouTube: (link)
Facebook:(link)
Twitter: (link)
Instagram:(link)
Strava : (link)

Scudo

TC.BATUHAN

Üye
Tepki
5
İsim
Batuhan
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kayışların dayanıklılık durumu nasıl acaba bir de çantalar uzun ömür güvenilirlilik hisi veriyor mu

• Beğen
Tepkiler: Velespitli Seyyah

Velespitli Seyyah

Keşfetmek Güzeldir...
Tepki
1.663
İsim
Sabri
Bisiklet
Carraro
Kayışların dayanıklılık durumu nasıl acaba bir de çantalar uzun ömür güvenilirlilik hisi veriyor mu
Merhaba; ürün şuana kadar beni yarı yolda bırakmadı. Sıkıntısız kullanmaya devam ediyorum.