Rize

bkaan

Aktif Üye
Tepki
222
İsim
Fatih Göktürk
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
19 mayıs 'ta Rize'de farklı kategorilerde bisiklet yarışları düzenlenecektir..ilgilenenler gençlik spor il müd. ile iletişime geçebilir.

Scudo

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
herkese selamlar tekrardan. 17-18-19 mayıs tarihlerinde 2 gece 3 gün bir tur yapmayı planlıyorum. Uzungöl ve Sümela taraflarına düşünüyorum. yada ayder ve artvin taraflarıda olabilir. böyle kamplı/konaklamalı bir tur düşünen, katılabilecek, isteyen varsa birlikte planlayıp gerçekleştirebiliriz. daha tam karar vermemiş olsamda uzungölde bir gece ve sümela taraflarında bir gece olmak üzere o yerleri gezebileceğim trabzondan yada rizeden başlayan ve biten bir tur olarak planlamaktayım. asıl amacım bu tatili değerlendirmek ve yolda olmak. katılmak isteyen olursa birlikte de planlayabiliriz.

Tepki
1
Sürmenede iki bisikletliyiz biz trabzon merkezde asıl arkadaşlar var.ben seni görmedim sürmenede çıkıyo musun bisikletle ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet ben hafta sonları of yada arsin yolunda sürüyorum . Kırmızı yol bisikletim var hasan tahsin de öğretmenim

Tepki
0
Herkese merhaba. Ben Bekir Perili. 18 yaşındayım. Uzun yıllar kullandığım Bianchi Vento FS'mi sattıktan sonra bir Kron XC 500 HD satın aldım. Rize/Merkez çevresinde birlikte bisiklet sürebileceğim birini aramaktayım. İyi forumlar!

Şahin B

Üye
Tepki
2
Rize merkezde kamp atabilecegimiz bi bahce ya da ucuz pansiyon varmi acaba ?

Tepki
5
Bisiklet
Claud Butler
Merhabalar bende üniversiteden yeni geldim rizedeyim kısa veya uzun tur olsun atlar gerilim yeterli iletişime geçin. Facebook ile iletişime geçebilirsiniz

Remy Kaya

Üye
Tepki
0
rizeye yeni geldim tur bisikletcisiyim izin günlerimde kamp atmayı seviyorum. Haberleselim lütfen 05057735168 :) :)

Tepki
5
Bisiklet
Claud Butler
Şubat ayında askere gidecem ama Şubat ayında boşum kamplı veya kampsız tur yapacak arkadas aramaktayım organizasyonlarınıza davet ederseniz geleceğimden emin olabilirsiniz 0544 204 40 53

pars

Üye
Tepki
15
İsim
Kadir
Bisiklet
Kron
Merhabalar Rize Pazar Kadir ben. Hafta sonları arkadaşlar ile hava şartları müsait oldukça bisiklet turları yapıyoruz. Turlarımız şehir merkezinden dağlara doğru olmaktadır. Zaman kısıtlılığı ve tur güzergahlarının uzunluğuna bağlı olarak bazen belirli mesafeleri araç ile gitmekteyiz. Tanışmak veya faaliyetlere katılmak isteyen veya Kaçkarlar bölgesinde hafta sonları olmak kaydı ile yayla turları isteyen arkadaşlara yardımcı olabiliriz. kadiraliatacan@gmail.com Saygılar.

pars

Üye
Tepki
15
İsim
Kadir
Bisiklet
Kron
@Ramazan ÇELİMLİ
Ramazan bey Rize Pazar da ufaktan bisiklet turları yapıyoruz hafta sonları. Geldiniz mi haberleşelim Kadir Atacan Saygılar.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bende foruma yeni kaltıldım arada arkadaşla dağ bayır geziyorum bundan sebep yeni bisiklet aldım

danslebleu

Vélo pliant
Tepki
62
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Belirli günlerde pedal yapabileceğim arkadaşların olduğunun duyumunu aldım beni bekliyorlarmış ben hazırım sizler neredesiniz hocam kop gel karış karış keşif edelim karadeniz'in güzeliklerini

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Slm arkadaşlar.
Rizeli değilim ama 19 yıldır Rize'deyim. Merkezdeyim.
Bi şehir - tur bisikleti alabilirsem tavsiyelerinizle etkinliklerinize katılabilirim.

ulsbyrm

Aktif Üye
Tepki
142
İsim
ulaş bayram
Bisiklet
Cube
arkadaşlar Çayelinde kiralık bisiklet bulabilir miyim acaba.Bir haftalık bir seminer için ilçeye geleceğim.Bisikletimi kargolamak istemiyorum.Onun yerine kiralık sistemi düşündüm.Var mı yardımcı olabilecek

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ulsbyrm

Çayelinde zor hocam. Rize Merkezde var. Sahilde. Konuşur kiralar giderken bırakırsınız duruma göre. Haftaya bende Erzuruma gidiyorum seminere. Rizede yokum. Yardımcı olurdum. Rize mem deyim hocam. Hizmet İçiğitimde sorununuz olursa adımı verip Müdürü Hızır beye iletebilirsiniz.

ulsbyrm

Aktif Üye
Tepki
142
İsim
ulaş bayram
Bisiklet
Cube
@ismailht61 hocam çok memnun oldum.Daha önce o taraflara hiç gitmemiştim.Bu yaz bir Karadeniz turu yapmayı düşünüyordum ama bu eğitim tur öncesi sürpriz oldu.Bir hafta eğitim boyunca bisikletsiz de duramam.Olmazsa kendi bisikletimi kargoya vereceğim.İzmir Bergamadayım. Bu taraflarda işiniz olur yolunuz düşerse beklerim.Bu arada Rize merkezdeki bahsettiğiniz yer bir bisikletçi mi.Olmazsa önden onları da ararım.