Rivadan otobüsle dönme

Tepki
14
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben yarın rivaya gitmeyi düşünüyorum. Ama dönüşü otobüsle yapmayı düşünüyorum. riva beykoz 137 hattı var. Acaba bisikletle binmede sorun olur mu ? Gidip de almazlarsa dönüş cok zorlar beni bu trafikte. Emin olmam gerekiyo çıkmam için . Bu konuda bilgisi olan var mı ?

Scudo

Sefa

Forum Bağımlısı
Tepki
677
Bisiklet
Focus
İETT'nin sitesindeki hat bilgilerine göre, 137 numaralı hattaki otobüslerde bisiklet taşıyıcı askı bulunmuyor. İşiniz tamamen otobüsteki yolcu yoğunluğuna ve şoförün inisiyatifine kalmış. Otobüs boşsa ve halden anlayan bir şoföre denk gelirseniz ufak bir rica ile bisikleti otobüse aldırabilirsiniz ama aksi halde pek de umutlanmamanızı öneririm.

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Yarın için bende Rivaya gitmeyi düşünüyorum. tempolu olacak şekilde. dönüşü yine aynı güzergah üzerinden.

Otobüs ile zor olabilir. rivaya günü birlik otobüs ile gidip gelen çok insan var.
tamamen şöförün insiyatifine kalmış.

Tepki
14
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tempolu derken ortalamayi kac tutmayi dusunuyosunuz. Bende de yol bisikleti var uyarsa beraber gidebiliriz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şoför ve yolcuların anlayışına bağlı. Ben uzun süre sürüp yorulduğumda, Çamlıca'ya eve çıkacak güç bulamadığım zaman Üsküdar ve Kadıköy'den bir kaç kez Çamlıca'ya kadar otobüsle gittim. Otobüs boş olduğu zaman genelde şoförler sorun çıkarmıyor.

Tepki
14
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Otobüsle isim sansa kaliyo anladigim kadariyla.Vapurda sorun cikmiyo diye Anadolu kavagina gecip vapurla donmeyi dusundum ama onun da saati cok gec :(

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Hocam kaç gibi çıkmayı düşünüyorsunuz.
ortalamamız 23-24 olabilir gidiş geliş.

@berkay özyürek

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
(link)

Bugün sağsalim bitirdik turumuzu.
Berkay Arkadaşıma teşekkür ederim güzel ve tempolu bir tur oldu.

Tepki
14
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim yaptıgım en keyifli turlardan biriydi. 90 km gozumde büyüyodu ramazan sonrası ama nasıl bittiğini anlamadım. Hüseyin arkadaşıma da teşekkür ediyorum. Grubumuza cok iyi liderlik etti :)