Relive - Gittiğimiz yolun uzaydan görünümü

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar (link) isimli internet sitesi aracılığı ile 20 km üzerinde strava ile yaptığımız turun uzaydan görünümü çıktığımız en yüksek tepe, çektiğimiz fotoğraflar video olarak mail adresimize geliyor. Tek yapmamız gereken bu siteye girip oraya strava üyeliğimizi eşleştirmek. Daha sonra strava ile 20 km üzerinde bisiklet sürmek ve videomuzun mail adresine gelmesini beklemek. Strava üzerine eklediğimiz fotoğraflar turun neresinde çekildi ise oraya videoda ekleniyor. Çok kolay ve basit bir sistem. Bu başlık altında bize gelen videoları kmsini belirterek paylaşırsak güzel bir paylaşım ağı oluşturmuş oluruz.

Sitenin açıklaması şu şekilde:
RELIVE AND SHARE YOUR CYCLING ADVENTURES

Turn your Strava ride into a legendary movie

HOW IT WORKS
1 Connect with Strava

(link) with Relive. This allows us to get the necessary info about your rides to create the movies.
2 Go ride

Get on that bike and ride! Make sure you track it with Strava or a device which syncs to Strava.
3 Watch and share

This is where the magic happens. A few hours after your ride you’ll receive your own movie in your inbox. Enjoy!

Örnek video:

Scudo

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
@Sebahattin Gercekten çok güzel bir video olmuş denizin yanından ve dağa doğru sirmeside güzelmiştir tabi. Nerden neresiydi güzergah çıkaramadım

mtbrhnkc

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Burhan Küçükoğlu
Bisiklet
Merida
Geçmiş sürüşleri de çıkarabiliyor muyuz acaba?

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
@legolas99353 İstanbul-Eminönü'nden motorla Esenköy'e geçerek, 35 km kadar pedallayıp Armutlunun ilerisinde Kapaklı köyünde kamp atmıştık cumartesi günü..
Bu kayıt, pazar sabahı Kapaklı Köyünden, Kumla, Yeşil Vadi, Sudüşen şelalesi, Yalova rotasını içeriyor. Oradan feribotla Pendik'e geçip, sahilden Bostancı üzerinden eve varış.. :)
Pedalşörler bisiklet grubu olarak, çok keyifli bir haftasonu turuydu..

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
@Sebahattin Gerceker eski bir turunuzu mu aktardınız acaba 2 gün önce gördüğünüzü söylemişsiniz. Eski turları kapsamıyo diye biliyorum da.

ikraertas

Üye
Tepki
63
İsim
İkrâ
Bisiklet
Mosso
Maalesef önceki sürüşlere uygulanmıyor... Ya da ben uygulayamadım

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
@ikraertas bende öyle biliyorum hatta sık sorulan sorular kısmında bu şekilde cevap vermişler.

Can I get a Relive of my old rides?

At the moment, we only send you videos of rides after you've connected with Relive.

• Beğen
Tepkiler: ikraertas

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
It's not (yet) possible to relive rides from the past.
şimdilik eski sürüşler için mümkün değil demişler

edge35

Üye
Tepki
41
İsim
Muhammad
Bisiklet
Sedona
Gerçekten çok güzelmiş, acaba geçmiş sürüsü indirip tekrar yüklesek olmaz mı ki?

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
teşekkürler. çok hoşuma gitti benim.

• Beğen
Tepkiler: legolas99353

kulebey

Aktif Üye
Tepki
65
Bisiklet
Giant
mrb runtasic de işaretlediğim butonda bu işemi yarıyor acaba ? ben denedm ama birşey olmadı belkide benm telefonum desteklemedi?