Relive - Gittiğimiz yolun uzaydan görünümü

Scudo

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
Evet, eski sürüşleri değerlendirmiyor Relive.. Ama ilginç bir sürpriz oldu bana da.. :)
Bir süredir direk Strava ile kaydetmiyor, Bryton 310 ile kaydettiğim sürüşü PC üzerinden Strava'ya yüklüyorum. Haftasonu kayıtlarını da yüklemiştim.

Ve yine dün, Bryton'un android aplikasyonu güncellendi ve telefonumla eşleşti ilk kez, tüm kayıtları telefona aktardı.. Telefonum da oto sync ile stravaya tekrar yüklemiş... :confused:
Farkettiğimde, söylene söylene sürüşlerin ikinci kopyalarını sildim.. Bu arada, Relive yeni kayıt zannedip işleme almış sanırım, mail gelince anladım bunu..
Hoşuma gitti elbet bu durum, şikayetçi değilim.. :)

Normalde, aynı kaydı (farklı formatlarda da olsa) yüklemeye kalkarsanız strava bunu kabul etmiyor. Telefondan gelenleri nasıl kabul etti anlayamadım aslında..

edge35

Üye
Tepki
41
İsim
Muhammad
Bisiklet
Sedona
Yok mu 20km giden, paylaşsında gözümüz gönlümüz açılsın ;)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende yaptım ama oldu mu olmadımı anlayamadım. Tekrar yapmaya çalıştım aşağıdaki yazı çıktı. Kırmızı boyadığım yerde sanki her turdan önce tekrar birkez daha bağlanmanız gerekiyor gibi birşey söylüyor. Yanlış mı anlıyorum.

Welcome back!

Looks like you're already signed up for Relive.cc. You only need to connect once (not before every ride).

Ride emails are currently sent to soneryen@gmail.com (change).

Haven't received any videos by email yet?

Please also check your spam folder, in rare cases they end up there..
Like good wine, it takes some time. You’ll receive your video up to 24 hours after your ride.

More questions? Please check the FAQ!
Site açıldı.

edge35

Üye
Tepki
41
İsim
Muhammad
Bisiklet
Sedona
@soneryen her turdan önce hapmanıza gerek yok sadece bir defa yapmanız yeterli diyor. Eğer mail adresinize video hala gelmediyse lütfen spamları (gereksizler) kontrol edin diyor

Bide bazen video yapma işlemi zaman alabilir, 24 saat sonra mail gelebilir yazıyor

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@edge35
çok teşekkür ederim. Acayip bir rüzgar var istanbul'da. Rüzgar olmasa çıkıp 21 km. yapıp dönesim var o derece beğendim. Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Emeğin ve paylaşımın için teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: legolas99353

edge35

Üye
Tepki
41
İsim
Muhammad
Bisiklet
Sedona
@soneryen bende birazdan sırf görmek için eve dönüş yolunu uzatmayı düşünüyorum

21km yaptım, son 3 km sırf mesafe dolsun diye:D Bakalım maili bekliyorum şimdi

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar videolar geldikten sonra burada paylaşırsak deneyimlerimizi göstermiş oluruz.

• Beğen
Tepkiler: edge35

edge35

Üye
Tepki
41
İsim
Muhammad
Bisiklet
Sedona
@Sebahattin Gerceker
Turun strava linkini koyabilir misin, birşeyi merak etiim de

legolas99353

Aktif Üye
Tepki
201
Bisiklet
Carraro
@mtbrnhc etap biraz düzmüş galiba kalpritimizi stravaya nasıl yüklüyorsunuz acaba ? Ne kullanıyorsunuz?

mtbrhnkc

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Burhan Küçükoğlu
Bisiklet
Merida
@legolas99353
Düz mü :confused: 1700 rakımdan 2100 e çıktık toplamda 500 metre yükseldik ben bittim açıkçası :booo: Garmin Edge 520 kullanıyorum otomatik yüklüyor.

Ömer ÇOLAK

Daimi Üye
Tepki
210
Strava hesabını aktif ettikten sonra başka bir işlem yapmak gerekiyor mu? 20 km üstü Sürmek dışında. Birde stravaya eklediğimiz fotoğrafın nerede olduğunu eklemesi için ne yapıyorsunuz.
Teşekkürler