redbull bisiklet için ne kadar uygun

Scudo

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Eğer ki uyumamak veya dikkatinizi toplamak için kafein takviyesi yapmak istiyorsanız, içmeniz gereken RedBull değil, Nescafe Express (soğuk nescafe yani, tenekede satılan) İki tane çaktınız mı, sabaha kadar oturursunuz.

RedBull'u tadını sevdiğim için içiyorum, alkol ile de, alkolsüz de; ama spor yaparken içildiğinde pek bir halta yarayacağını sanmıyorum. İçmem de o yüzden.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
(link) diyor ki,

"Yine ticari ambalajı üzerinde özellikle çocuklar, 18 yaş altı kişiler, yüksek tansiyonu olanlar, diyabetikler, gebe ve emzikli kadınlar, matabolik olarak kafeine duyarlı olanlar tarafından tüketilmemesi açıkça önerilmemektedir. Üretici, ayrıca ürünün günlük 500ml'den fazla tüketilmesini önermemektedir. Tüketicinin bu önerilere uymaması durumunda vücutta dehidrasyona, hassas bünyelerde ise kalp krizine kadar yol açabilen sorunlara sebep olabilir." diyor.

diyet yapan biri olarak, işlenmiş gıdalarda uzak durmam söylendi. aç kaldım :) içmeyin bunu. enerji içeceklerini içmeyin. asitli içecekler içmeyin. geriye kalan, evde yapılmış yoğurttan tuzsuz ayran, günde 2-4 tane 200ml doğal maden suyu, 2-4 litre arası mümkünse işlenmemiş su.

evde yoğurt yapma tarifi de vereyim, 1 litre pastorize AOÇ günlük şişe sütünü kaynatın ve soğumaya bırakın. ben bu esnada üzerinde birken yağı alıyorum. serçe parmağınızı daldırdığınızda 6-7 saniye kadar haşlanmadan kalacak kadar soğumasını bekleyin ve danone probiyotik yoğurtlardan 125grlık bir tanesi ile mayalayın. (bir tencerenin içinde elbette) tencerenin kapağını kapatın ve evdeki yanmayan (bildiğiniz kapalı) fırının içine koyun. 4-5 saate yoğurdunuz hazır. işlenmiş süt ve yoğurttan annenizin zamanında yaptığı, eksiyen, sulanan ve yenmediğinde bozulan, doğal olmasa da ona yakın yoğurdunuz hazır. yogurdu unutursanız ekşir ve bozulur.

Tepki
181
İsim
Hakan K.
Bisiklet
Mosso
Çıkmadan önce 1 tablet ruşeyn yağı alacaksın. Al sana enerji. 5 lt redbıul ney la.

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
Valla 5 litre içipte burada sağ salim hala yazabildiğine şükretmek lazim dostum aman derim , eğer bisiklet kullanirken performans arttirmak istenirse şayet likit L'carnitine tavsiye ederim , L'carnitine normalde kaslarimizin cok fazla miktarda uretemediği ama kas sistemi için faydali bir urundur tabi onu da fazla miktarlarda tuketmemek sartiyla litrelik satilanlarin antrenman oncesi 1 kapak icimi gayet enerjik hissedilmesine yetiyor normalde 1 saatlik performansiniz en az 1,5 saate cikabiliyor şahsen kullaniyorum

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
@alper52 Yağ yakici diye bir şey yoktur bunu halk arasinda oyle tabir ediyolar, yağ yakici denmesindeki amaç seni daha fazla antrenman yapmani saglayarak daha fazla kalori yakmaya sevketmesidir olay bu yoksa onu icipte vucuttaki yağlari yakacağini dusunmek veya dusundurmek bir pazarlama politikasidir yoksa ulkede kilolu gobekli kimse kalmazdi dostum biraz arastirirsan ciddi sağlik sitelerinde öğrenebilirsin

• Beğen
Tepkiler: phoenix48

Gökhan G.

Aktif Üye
Tepki
118
Bu sene Transcontinental yarışında bir yarışçı İstanbul'a gelirken sınır dolaylarında enerji içeceği içmiş ve sonrasında kendini berbat bi halde bulduğunu yazmıştı. Linki bulursam ekleyeyim. Ki buradaymış (link)

• Beğen
Tepkiler: MehmetAliB.

Serdar5234

Üye
Tepki
20
İsim
Serdar Tezcan
Abi redbull burn vs boş aga bunlar mesir macunu candır ;)

tuna ünüvar

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Sedona
Genelde kahvaltımı redbull ve börekle yapıyorum. Peynirli börek-redbull , kıymalı börek-redbull , patatesli börek-redbull... Bisiklete binmediğim için redbull konusunu bilmiyorum ama bisiklete binseydim yine içerdim. Çünkü onu seviyorum <3