Quad core ssc-p7 led far

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
Arkadaşlar nette bisiklet için far fiyatlarına baktım güzel, downhill'e uygun bir far sistemi 170tl den başlıyor, üstelik en güçlüsü bile tatmin edici değil.Bende bu farı buldum, bahsi geçen 170 tl lik far, bu farın yanında oyuncak gibi kalır. Xenon far gibi nerdeyse, tahminimin kat kat üstünde bir aydınlatma sağladı.Ürünün oldukça sağlam bir görüntüsü var tamamı alüminyum malzeme, su geçirmeme özelliği var.Lamba gidona oldukça basit bir sistemle bağlanıyor, kalın bir oringle iyice gerdirerek takılıyor,oringlerin 2 farklı boyutu var, her gidona uyum sağlaması için.Bataryası 4 adet 18650 pilden oluşuyor,bataryayı kadroya veya başka herhangi bir yere bağlamak için özel cırtlı bir kılıfı bulunmaktadır.Anahtar lamba üzerindedir(mavi kısım)bu anahtar ile yüksek güçte veya düşük güçte çalıştırabilirsiniz ve ayrıyeten aynı düğme ile sos yani yanıp sönme modunada alabilirsiniz.bağlantısı çok kolay batarya kısmındaki dişi uclu sokete lambanın erkek ucundaki soketi takıyorsunuz ve çalışıyor :) şarj için ise bataryanın dişi kablasuna adaptörün erkek ucunu bağlıyorsunuz. oldukça basit ve sade bir yapısı var.
özelliklerine gelince;
*üretim yeri uzakdoğu
*quad core led(dört çekirdekli bütünleşik led)
*900 lumen ışık maksimum parlaklıklığı
*3 mod,yüksek 900lm 3 saat pil ömrü, düşük 500lm 4,5 saat pil ömrü ve yanıp sönme modu
(3 saat boyunca parlaklığında hiç bir şey kaybetmeden yanar)
*batarya(4x18650)
*sarj makinesi
*2 adet farklı boyutta gidon sabitleme oringleri
*toplam ağırlık 320 gr civarı

Kargo bana aittir ürünü yurtdışından sizin adınıza alabilirim(istiyen olursa elimdeki su an kullandığımıda verebilirim fiyat konuşulur)
Fiyat olaraksa 165 tl düşünüyorum.kargo filan dahil olduğundan fiyatın makul olduğunu düşünüyorum.
birde aynı setin kafalambası formunda olanı var(10$ fiyat farkı var)ama siz normal olanı alıp modifiye edebilirsiniz.
işte resimler geliyor, elimde daha bir çok resim var istiyen olursa gönderirim.
iletişim:
msn: enderyigit89@hotmail.com
tel: 0533 525 15 42 mesai saatleri dışında arayın :)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)

Scudo

norep

Üye
Tepki
37
özel mesaj atma hakkım bulunmadığı için mesaj atamıyorum ama sanırım ürün şu linkteki ile aynı;

(link)

Eğer öyleyse buradaki yorumlarda pil ünitesinin su aldığından ve ışığın 900 değil 400 lümen olduğundan bahsedilmiş, ne kadar doğru bilemiyorum tabi.

Diğer bir yorum da wireless yol bilgisayarlarına zarar verdiği hakkında, tabi ne kadar doğru bilemem.

Fiyat konusuna girmiyorum :D

eğer ilgili konularda sıkıntı yoksa bu tip bir fener için iyi tabi.

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
ewt o sitede fiyat uygunmuş, ama ürün tam olarak aynı değil aynı benzer bir ürün daha var fiyatı 2-3 dolar daha pahalı onunla aynı. su geçirmeme konusunda normal yağmur altında kullandım sorun olmadı ama bataklıkta gölette bardaktan boşalırcasına yağan yağmur altında test etmedim zaten öle bir yağmurda dışarda ne işim var:D
ayrıca 900 lümen olduğu led firması tarafından yazılmıştır. belki devre kayıplarıyla 800 olabilir ama 400 olmadığı kesin:) zaten kaç lümen olduğununda bir önemi yok insanlar lümen değerinden pek anlamıyorlar yakarlar lambayı yeterli aydınlatıyorsa alırlar. haksızmıyım
fiyat konusuna gelince ewt bu site biraz daha uygun ama ne kadar güvenilir.yurtdışından alışveriş yapmak riskli iştir,parasını ödediniz ürün gelmedi veya geldi ama arızalı ürün geldi napıcaksınız, 150 - 160 tl riske atılamıyacak kadar yüksek bir rakam.ama ben garanti veriyorum. tercih arkadaşlarımındır zaten bu işi ticaret olsun, para kazanalım diye yapmıyorum öle olsaydı burda değil diğer satış yapılan sitelerde yapardım bu işi.tek amacım türkiyeye böyle bir ürün getirilmediği için arkdaşların dandik fenerlere 150tl civarı paralar ödemeleridir.

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
fiyat gerçekten çok yaa ihtiyacım vardı ama fiyatı görünce... doğrudur özellik çoktur bişe diyemem doğruus...

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
valla gönül isterdiki 50-60 tl civarı olsun ama ben üretmiyorum üretsem sana 50 ye bırakırdım :D dediğim gibi piyasada satılan 150tl liklere göre hakkını kat kat verir.ama herkesin böyle bir kompenent alma sansı olmayabilir,saygı duyarım. yapabilcem bişeyim olsa inanın yaparım isteyen varsa aldığım yerden faturasını isteyebilirim yani ne kadar kazandığımı görürsünüz,tabi kazanmaksa:)

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
İçinde görüdğüm kadarıyla normal ledlerden farklı çok güçlü power led var;). İyi satışlar

gökhan aksoy

Forum Demirbaşı
Tepki
532
sizin kullandığınız ürünün durumunu ve fiyatını özelden yollar mısınız.

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
@gökhan aksoy

özelden yazılcak bişey yok şu an kullandığımı ben yine modifiye ederek sualtı feneri olarak kullanıyorum isityosan o haliyle verebilirm led kısmını 30 tl ye veririm fener(toshiba su altı feneri) ve şarjlı pilleri ise 100tl ye verebilirm ama çok büyük ler bu halde bi işine yaramazlar
madifiye eder ayarlarım dersen 38,8 tl ye regüle devresi reflektörü ve ledi hazır haliyle verebilirim bu fiyatlar aldığım fiyatalardır tek kuruş kar yoktur kullanmıyorum yaza artık bidaha yeni bi sistem denicem :) tabi ilgilenirsen