PTT'nin yaptığı rezillik... (yanlış anlaşılma ptt'den özür diliyorum)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Aenescan şu durum bi düzelsin fenerime kavuşayım. ptt dağıtım merkezine baklava ile gidip hakkınızı helal edin dicem :D

• Beğen
Tepkiler: Aenescan
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Oldum gulmekten yahu. Nasil bir ortamda yasiyorsak sağ duyumuz kalmadi , hep birilerinin bir yamuk yapacagina gidiyor kafa. Memleket olarak 4-5 yil once boyle degildik , simdi boyle olduk. Çok şey kaybettik çok.

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Cyclocross
@Aenescan
Evet haklısınız oda olabilir ama Merlin İngiltere de değilmi ? Gelen kargo Amerikadan geliyor.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@furkan.zaman haklısın vallahi. hiç aklımıza olumlu yönü gelmiyo. az sakin olup taşı o an inceleseydim anlardım ama fener beklerken taş görünce tabi kan beyne sıçradı o an :D

Aenescan

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Abdullah
@sallehpaul kargo paketine de baktım. O paketteki kargo firmasının adresi. Yani yurtici kargo gibi. Özel bir kargo galiba. Paket abd den gelmiyor. Kargo firmasıyla görüşmeniz gerekebilir

• Beğen
Tepkiler: sallehpaul

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Aenescan merlin takip kodu ile bu çıktı

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Cyclocross
@chnkrmz kimden geliyor peki ?

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aenescan

Aktif Üye
Tepki
47
İsim
Abdullah
@chnkrmz özür diliyorum. Kargo firması değilmiş. Kargo paketi firmasiymis. Karışıklık olmuş olsa da paketle sarı paketle ilgili değil durum

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
Demek maden taşı çıktı ha? :D hahahahaha valla gülsem mi üzülsem mi bilemedim ilginç bir kargo karmaşası yaşanmış. O zaman sizin kargo daha size ulaşmadı herhalde. Kargo takipten durumu kontrol ettiniz mi?

forwett

Üye
Tepki
41
İsim
Serhat
Bisiklet
Bianchi
(link)onuç olarak ilk sayfalardan üstüne gittiğiniz @(link) haklı çıktı. Acımasızca saldıran arkadaşlar (link)'e de özür borçlusunuz gibi geldi bana.

• Beğen
Tepkiler: oguzturkol

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@chnkrmz Taşı yakından tekrar çeker misiniz??? Belki ne taşı olduğunu anlarız ve ya anlayan biri çıkar:harika::harika:

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@forwett ben özürlük bi durum göremedim. tüm yazıları okumadım ama galiba beni bu işi yapmakla suçladı diye anladım. tabi o kargo durumu siniriyle yazıları okuyacak durumda değildim. şuanda iftara 10 kala şu halimle de okuyamam.

@Emre Yönlüer iş yerinde bıraktım. yarın eve getirip video bile çekerim :D

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
ÇakmakusTaşus bu ilk görüşte tanırım 100 gramının kilosu 200 binden gidiyordu en son piyasada şu an kaçtan gider bilemeyeceğim epeydir piyasaya uzağım :D..

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
Ya karışsa merlin taş mı satıyor.Barkod numaran var cihazla okutuluyor öyle hareket ediyor.Yani bu taş x bir yerden verildi senin takip numaranı ve isim soyadını taşın kolisinemi yazdılar.Nasıl karışır.

O zaman trakpak karıştırdı

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim
Ali
ptt den ozur dilenecek durum yok. sonucta kargolar karisti mi karisti. ben bilmem gumruk memurunu onu bunu. sorumlusu ptt

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@chnkrmz Başlıgı niye değiştirdin birader onu anlamadım.

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
"ama paket açılmış şekilde geldim. görevli bana verir vermez gözden kayboldu. bu hep oluyordu. bir çok kez bana çinden aldığım siparişleri verip hemen giderlerdi. bu sefer farklı oldu." DemişsiniZ.
kabul edersiniz ki yazdığınız kolay anlaşılır bir ifade değil."
Bu ifadeden ptt görevlisinin teslimattan sonra şüpheli şekilde her zamankinden hızlı hareket ettiğini kast etmişiniz sanırım ama olayın geldiği durumda dağıtıcının böyle bir davranış için sebebi yok.
Paket açıktı diyorsunuz. Olayın geldiği noktada hatalı kargo teslimatı söz konusu olduğunu açıkladınız ayrıca paket açık mıydı eminmi siniz? Sonuçta adamın günahın almamak lazım. Açılmış kargoyu doğru yada yanlış adres bırakmaması lazımdı

chnkrmz

Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
ben feneri alıp içine kasti taş koydular sanmıştım. ama bizim ptt den mi karıştı trakpaktan mı karıştı tam emin değilim.
ptt den ya da trakpak tan karıştıysa insanlık hali bana denk gelmiş olabilir. şimdi bu durumu araştırıyoruz.
@caner ünsal detaylı bişey yazamamamın nedeni o anki sinir patlamasıydı caner abi. 2 3 cümleyi bile zor toparlamıştım.
fener bekliyorum içinden taş çıkıyor. o sinirle duygularıma hakim olamadım tabi. kim olsa o an sinirlenirdi.
şimdi olayı yavaş yavaş toparlamaya çalışıyorum.

• Beğen
Tepkiler: caner ünsal