Projemi tamamlayalı çok oldu ama geç olsada paylaşmak istedim :)

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@Batuhan Köksal
Maşamı belki ilerde satarım diye düşündüm.O yüzden boyamadım :) ama size hangi renk olsa daha güzel olurdu diye sorayim mağdem :)

Scudo

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim Yazıcıoğlu

Ben siyah destekcisiyim her zaman yeni maşam da mat siyah zaten :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Cevabını merak ettiğim bir kaç soru var, cevaplarsanız sevinirim.

Bahsi geçen bisikletin sıfır fiyatı ne kadar, siz ne kadar masraf yaptınız, masraf yapmadan satıp, daha iyi bir bisiklet alabilir miydiniz, bu değişim size ne kazandırdı?

Teşekkürler :)

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@Batuhan Köksal
Aslında,bende plasti diple komple mat siyaha boyamayı yazılarıda mat mavi yada mat beyaz yapmayı düşünüyorum :)

@Erdal YILMAZ
Bisikletin sıfırı,şuanda 500-600 arası değişiyor fakat ben bisikleti ikinci el 200 Tlye aldım ve toplamda bana maliyeti ortalama 1000 Tl oldu:D Bisikleti boyamadan önce satsaydım rockrider 5.2 alabilirdim :)
Rica ederim :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bisikleti 200TL'ye aldin ve ortalama 1000TL masaraf. Toplam 1200 ve sonucta spreyle boyanmis bir kadro.

O paraya su biskleti alsan daha karli olmazmiydi. Üstelik sifir ve garantili olurdu ve biraz daha üst seviye olurdu. Kalan 200TL'de pedal falan alinirdi.
(link)

okimya

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Mosso
Bu değişiklerle bisikletin sürüş keyfi kilosu falan değişti mı acaba bende de var bi tane speed satmaya çalışıyordum ama bunu görünce etkilendim:)

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@okimya
Sürüş keyfi ilk aldığım haline göre baya değişti abi ortalama 500 ile 600 gram arasıda hafifleme olmuştur diye düşünüyorum belki daha az :)

@Murat Cömez
Söylediğinde çok haklısın Murat abi,ama ben bir üniversite öğrencisiyim.Ayda aldığım 300 Tllik öğrenim kredimle bu işi yaptım okulumu bitirip çalışmaya başladığım zaman daha üst bir seviye MTB almayı planlıyorum :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@İbrahim Yazıcıoğlu
Öyle oldugunu bilmiyordum ibrahim, kusura bakma. Durum öyleyken ve sen 300TL den para artirarak yinede bu amacina ulasa bildigin icin seni alkisliyorum.:harika: