Pro Kadro

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar 56 Kadro RADON ZR LITENING BOA + COLOMBUS CARBON MAŞA + Furş Set halinde acil satılık 800-900 FALAN YAZMIYORUM DİREK FİYATIYLA750 YTL.....

RESİM:
(link)

Scudo

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar buarada kadro 57 kadro yanlış yazmışım Üst borusu merkezden merkeze 57 cm. bisiklet çok temiz ve sıfıdan farksızdır.

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
@aziz

Ben de bunu soracaktım sana Aziz, bu kadro 57cm değilmi diye.Arkadaşlar ben bu kadroyu ve maşayı yakından gördüm gerçekten çok yeni ve iyi durumda, alan hayrını görecek.

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
arkadaşlar ben diğer arkadaşlarla konuştuğumda onlara hernekadar net fiyat verdim dediysemde Türk insanın alışkanlığı olan pazarlık adetine uyup 700 ytlye düştüm ve kargo banaait. Arkadaşlar için düştüğüm fiyat herkes için geçerlidir ve arkadaşlara da dediğim gibi son fiyatıdır. Unutmayın kadro çok az binildi ve sıfirdan farksızdır, sıfır bisiklet alıyorum diyebilirsiniz çok temizdir beğenmezseniz paranız iade edilir ve kadro geri alınır. Dikkatinize.........

tansu berkay

Forum Demirbaşı
Tepki
361
Bisiklet
Colnago
kadro ağırlığı nedir acaba

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
@tns

valla sizin bu sorunuza net bir cevap yazmak isterdim ama....?

hiç tartmadım zaten topladım ve bisiklet halinde duruyor.
ama carbon masa ve hafif bir kadro furş takımıda CANE CREEK tir . Ama alu standartlarında hafif kadro zaten öyle olmsa 2008 duraace döşemez böyle bir bisikleti toplamazdım...

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar tekrar hatırlatayım kadro sıfır sayılır çok az binildi çiziği dahi yok bu fiyata sıfır kadro aldım diyebilirsiniz.
Dikkatinize !!!

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
DAHA YAKINDAN FOTOLAR VE GÜNCELLEŞTİRİLMİŞ SON FİYAT BU FİYATTAN AŞAĞI İNİLMEYECEKTİR.....

650 YTL VE KARGO BANA AİT VEYA

620 YTL KARGO SİZE AİT

KARAR VERİN KESİNLİKLE SON FİYATTIR...:eek:

(link)

(link)

(link)
(link)

(link)

(link)

(link)

iletişim : 0506 7634388

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
54 kadro olsaydı kesinlikle almak için teşebüüs edicektim

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
zirkonyum madesi kadro ham madesi gerçekten almanlar işi biliyor ve yapıyor aziz abi şu kadroyu kes biç 54 yap da alalım abi:D

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
valla ben kesemem içim elvermez :)

bu arada arkadaşlar bu fiyatı değerlendirin derim !!!

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar kadromu değiştirdiğimden biraz ödeme açığım oldu bu yüzden böyle acil ve bu fiyata veriyorum birkaç malzemem vardı onları sattım geriye 600 ytl lik açığım kaldı 600 ytl alan hayırını görsün fiyat düşmeyecektim ama açığı kapatınca böylede bir kıyak yapayım dedim yol bisikletine bineceğim diyen birisi varsa kaçırmasın bence bu fiyata sıfır gibi bisiklete sahip olacaksınız. Kaçırmayınn !!! :eek: :eek: :eek:

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
@aziz

arkadaşlar yukarıdaki şartlarla satış devam etmektedir.

Fakat isteyen arkadaşlar olursa şunuda yapabilirim.
Kadro + 2008 105 set (elcekler, ön-arka vitesler, frenbacaklari, aynakol,ruble,zincir) sıfır ve 2008 setle beraber : 1400 ytl.

veya Kadro + Ultegra 2008 sıfır set ile birlikte (elcekler, ön-arka vitesler, frenbacaklari, aynakol,ruble,zincir) : 1650 ytl

iyi düşünün kadro zaten çok ucuz direk kadroyu alabilirsiniz yada Shimano setlerle birlikte neredeyse sadece set fiyatına yani setleride piyasadan çok ucuza alabilirsiniz.
Bunlar bir fırsattır !

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar ciddi olarak almayı düşünen arkadaşlar arasın çok şaşıracağı bir kolaylık ve teklif sunacağım artık bunuda kaçırmayın derim!!!
ARAYIN ÖĞRENİN 05067634388

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
5 Gün İçin Acil Satışla 530 Ytl dir. Kaçırmayin Sadece 5 Gün !!!
Çin veya Taıwan malı değil orjinal Alman malıdır ve sıfırdan farksızdır. kaliteli ve açılarıyla çok süper bir kadrodur.
Carbon maşa + furş + Kadro fiyatıdır. Furş takımı Cane Creek tir. Sadece birkaç ay gezi amaçlı kısa kilometreler binilmiştir.

5 Günden sonra Tekrar Eskİ Fiyatla Satişa Devam Edecektİr...

SON 5 GÜN !!!

Aziz SIRNAÇ

Forum Bağımlısı
Tepki
350
Arkadaşlar özelden mesaj yazan bir iki arkadaşa cevap yazmadım çünkü atlastancepkenli talip olduğunu yazmış özelden karşılaşmadığımız için ona cevap yazdım ve cevabını bekliyorum perşembe günü ondan net cevap gelince size de cevap verebileceğim.

SON 4 GÜN...
Bu sıfır kadro, carbon colombus maşa, furş, sele kelepcesi sadece 530 YTL !!!

SON 4 GÜN !!!