Police PC-C30

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
(link)
daha pilleri gelmediğinden deneme şansım olmadı, görünüşü ile ilgili fikir vermesi için bu fotoğrafı çektim.

bu arada fenerin yanında gidona monte etmek için aparat gelmiyor, bisikletçi'de 2tl'ye monte ettirdim. :rolleyes:

Scudo

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
bimeksden aldım bunlaırn en kalitelileri vardem şuanda bimekslerde vardem kalmadı pantherinki satılıyor vardeminki bütün sokağı aydınlatıyordu gerçekten çok kaliteliydi ama bu fenere 15 tlden fazlasını vermemişsindir inşallah :D

Santibag

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Vardem'inki Merter fabrika satış mağazasında var mıdır?

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@mehmet ertuğrul duyan

kargosuyla 30tl civarına geldi. parası önemli değil işimi gördüğü sürece, aydınlatması yeterli olur umarım...
bunu almamış olsam bunu: (link) alacaktım.
en azından ondan iyidir diye düşünüyorum aydınlatma konusunda... 15liradan 15lira fazla vermekle batmadım neyseki :rolleyes:

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
@Salih Kü

1 ay önce istanbuldaki bir mağzasında 5 tlye satılıyordu sadece 1 mağzaya özel oda bitti herhalde bimeks vardem'in zoomlu fenerini bıraktı onun yerine pantherle çalışıyor ama sakın 'panther marka feneri alma çok berbat bisikletin gidonuna 2 tane bağladım yolu hiç aydınlatmıyordu hiç bir işe yaramıyordu aksesuar ürünü olduğu için iade ve değişimde yapılmıyor

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
sonunda piller kargoya verilebildi... fener ile aynı anda sipariş vermiştim.
yarın akşama doğru gelir, gece şarj ederim. perşembe günü de ancak ilk kullanımım gerçekleşir.

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
dün pillerini takıp gece de deneme yaptım. memnun kaldım diyebilirim, fiyatına göre beklediğimden daha iyiydi.
bir parlak, bir yanıp sönen, bir de yarı parlaklıkta çalışma modu var. zoom'lu. kısa mesafelerde amatör bisikletçi için yeterlidir.

fotoğraftaki haline göre biraz daha düz konuma getirdim, o kadar eğik durmuyor şuan.