Polenezköy Kiraz festivali - Cumartesi 11.06.2011

Tepki
32
Bisiklet
Trek
İyi günler,

Bostancı çıkışlı Polenezköy'e gidip geleceğim Cumartesi günü (11.06.2011). Ayrıca bu hafta sonu olan Polenezköy Kiraz Festivalini de gezeceğim. Katılmak isteyenleri beklerim.

ihsan

• Beğen
Tepkiler: bahtiyar közen
Scudo

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
kiraz festivali güzel olur

Tepki
32
Bisiklet
Trek
@Mesut Dönmez

Merhaba Mesut,

Rota üstünde uygun bir yerden sen de katılabilirsin. Daha sonra kesin rotayı koyacağım ama olabildiğince ana yoldan gitmemeye çalışacağım.

ihsan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ihsan demir

rota ......
bostancıdan direk gösteri merkezinden bostancı sanayiden iç erenköyden gümrükten devamla dudullu istikametinden alemdağa ,,cumhuriyet köyünden polineze ...dönüş çavuşbaşı istikametinden dudullu ve gümrük e ordan bostancı sanayinden bostancı dönüşte trafik olur ....

Tepki
32
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe

Selam Kudret abi,

Evet, en son bu şekilde gitmiştik ama dönüşte dudullu'daki kamyon, minibüs trafiği iğrenç. O kısmı daha farklı nereden gelip eleyebiliriz, var mı bir fikrin?

ihsan

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ihsan demir

şimdi bostancı yönüne en kestirme dudullu istikametinden gelmek evet kamyon sirkülasyonu araç sirkülasyonu bide şileden dönenler hepsi yığılıyor oraya başka kısa alternatif yol olsada mesafe uzatmaca olur ...

Tepki
32
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe

çok mu uzuyor? hangi rota? denemeye değebilir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ihsan demir

polonozden beykoz istikametine ordan anadolu hisarına sahile inilir ve sonra kanlıcadan üsküdar- bostancı ama araç gene var tabi.....

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Kiraz festivali cazip geldi nerede ne zaman buluşuluyor? Herşey normal giderse ben katılabilirim. Ama yarın son noktayı koyalım.

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bu arada yukarıdaki dikdörtgende Kudret Abi'ni de söylediği gibi nereden gidersek gidelim dönüşte kesinlikle araç trafiğine yakalanıyoruz. Ama bana göre Beykoz sahiline inip heyecan yapmadan Beylerbeyi Üsküdar üzerinden dönüş yapılabilir nede olsa şehir içi.

Tepki
15
Bu gün güzergahımızı belirlersek, katılım konusunu da netleştirmiş oluruz..Böylelikle hazırlıklarımızı tamamlarız..

Tepki
32
Bisiklet
Trek
Selamlar,

Güzergah:

Gidiş: bostancıdan direk gösteri merkezinden bostancı sanayiden iç erenköyden gümrükten devamla dudullu istikametinden alemdağa ,,cumhuriyet köyünden polineze

Dönüş: Beylerbeyi-üsküdar üzerinden dönüş.

Ben festivalde birkaç saat zaman geçirmeyi ve polenezköydeki 5 kmlik toprak yolda da bisiklet sürmeyi planlıyorum. İsteyen erken de dönebilir ama birlikte dönmeyi tercih ederim.

Bu arada Kaşif, Kemal misin sen? Bu eski foto değil mi?

Süper olur birlikte gidelim. Şu anda katılanlar:

1. İhsan
2. Mesut
3. Kaşif (belki)
4. Erdinç (belki)
5. Ulaş(orada beklemek istemiyor, beklemedn dönen olursa gitmeyi düşünüyor, kesin değil)

Sabah 8:30 gibi çıkmayı planlıyorum. Telimi özelden yollayacağım size.

ihsan