Paris-Roubaix 2021

ozkanburak

Soğuk Asfalt Bükücü
Tepki
950
İsim
Burak Ö.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok ama çok zorlu bir yarış gerçekleşiyor. Son zamanlarda izlediğim -seyretmesi- en keyifli yarış... Moscon tek başına kazanabilir diye umuyorum. Seyrederken on defa sandalyeden düştüm 🤓
Carrefour De l'arbre sektörü bir şeyleri değiştirebilir diye düşünüyorum. Yolun kendinden sağa-sola eğimli olması çamurla birlikte kontrolü çok zorlaştıracak...

Scudo

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.273
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Moscon önce lastik patlatıp yeni bisiklete geçti, şimdi de çamurda kayıp düştü.Van der Poel 13 saniye geride, istim üstünde. .

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

ozkanburak

Soğuk Asfalt Bükücü
Tepki
950
İsim
Burak Ö.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Moscon önce lastik patlatıp yeni bisiklete geçti, şimdi de çamurda kayıp düştü.Van der Poel 13 saniye geride, istim üstünde. .
Ve yakalanıyor...

• Beğen

mcyavuz

Üye
Tepki
92
İsim
mehmet yavuz
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Cyclocross
beyler 1.gruptaki 3 kisi farkli ulkelerden neden yardimlasiyorlar? el kol ile biri one gec deyip arkasina gecip sutre yapti onune.

• Beğen

ozkanburak

Soğuk Asfalt Bükücü
Tepki
950
İsim
Burak Ö.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Poel verdi gazı Brelli kazandı...

• Beğen

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.068
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
En sevdiklerimizden...umarım veledroma en az 3 sprinterın taşınacağı bir yarış sonu olur:harika:
Başka birşey dileseymişim keşke 😂 şöyle sayısal bana çıksın felan:kyfmyrn:
beyler 1.gruptaki 3 kisi farkli ulkelerden neden yardimlasiyorlar? el kol ile biri one gec deyip arkasina gecip sutre yapti onune.
Arkadakiler yetişmesin diye yardımlaşıyorlar.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Abi yarış çok iyiydi yaaa...... :kahve: :harika:

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çamuru görünce muhteşemleri patlattım. Benim kış sürüşlerim hep böyle vıcık vıcık çamur. Fotoğraflar sanat eseri olmuş. Ben bu yarışa bayıldım. :koptum:

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.568
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarışın son metrelerinin ve finişinin yapıldığı klasik Roubaix Veledromu'nun dıştan ve içten görüntüleri. Parke yolları gibi Veledrom da olduğu gibi korunmaya çalışılıyor. Kapısı hep açık, isteyen teker koşturabiliyor.
Yarın akşamüstü buradaki bitişi yine heyecanla hep birlikte seyretmek dileğiyle...
274983 dosyayı görüntüle
274985 dosyayı görüntüle
274987 dosyayı görüntüle
274988 dosyayı görüntüle274989 dosyayı görüntüle
274986 dosyayı görüntüle

Ana kapının üzerinde "Roubaix Şehri Spor Merkezi" yazıyor. Bildiğim kadarıyla 1936 da, köyümüzü nasıl daha çekici hale getirebiliriz diye kafa yoran Belediye Reisi'nin girişimi ile inşa edilmiş. Bisiklet pisti dışında atletizm pistine ve her türlü spora imkan veren çim sahaya sahip. Şu anda modern kapalı bir veledrom ve spor merkezi daha var şehirde. Ama anıtsal Paris-Roubaix klasiği yıllardır burada finiş görüyor.
Fotoğraflar Ocak, 2019'dan.
Haluk abi profil fotoğrafından çok daha genç duruyorsun.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.273
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Uzun yıllar konuşulacak, adına yakışan hatta aşan bir yarış oldu.
Hava ve zemin koşullarının bir daha bu kadar olumsuz olacağını sanmıyorum. İlkbahara alışmışken sonbahara ertelenmesi ile belki de ilk ve son kez bu ızdırap yaşandı.
Colbrelli, formda geçirdiği sezonu şahane bir sprintle nirvanaya ulaşarak taçlandırdı. Vatandaşı Moscon ise şanssızlığı nedeniyle önde götürdüğü ve temposuyla kazanacağı bir gün kazazede oldu...
Van der Poel, Colbrelli nin ardından ikinci olan Vermeersch' in gerisinde ancak üçüncü olabildi.
O kadar çok kaza oldu, öylesine şanssızlıklar yaşandı ki; bu sporun favorisi bile olsanız parkurda sizi neyin beklediğini bilmemenin ne kadar ürpertici olabileceğine ekran karşısında tanık olduk..

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.568
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Uzun yıllar konuşulacak, adına yakışan hatta aşan bir yarış oldu.
Hava ve zemin koşullarının bir daha bu kadar olumsuz olacağını sanmıyorum. İlkbahara alışmışken sonbahara ertelenmesi ile belki de ilk ve son kez bu ızdırap yaşandı.
Colbrelli, formda geçirdiği sezonu şahane bir sprintle nirvanaya ulaşarak taçlandırdı. Vatandaşı Moscon ise şanssızlığı nedeniyle önde götürdüğü ve temposuyla kazanacağı bir gün kazazede oldu...
Van der Poel, Colbrelli nin ardından ikinci olan Vermeersch' in gerisinde ancak üçüncü olabildi.
O kadar çok kaza oldu, öylesine şanssızlıklar yaşandı ki; bu sporun favorisi bile olsanız parkurda sizi neyin beklediğini bilmemenin ne kadar ürpertici olabileceğine ekran karşısında tanık olduk..

Mvdp'nin kazanmamasına çok sevindim.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.273
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@necmeddin kardeşim, bu çamur ile hanım eve alırsa ne âlâ.. :)
İtfaiye hortumu ile bile çamur zor gider.
Bugün yarışanlar zombi haline geldi, tüm böbrek taşlarını döktüler, ruhları pır pır etti, etleri ezildi..
Ama ben de sonbahar ve kış turlarını daha çok seviyorum, ıslanıp kirlenmek bir açıdan detoks oluyor..

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.802
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@necmeddin kardeşim, bu çamur ile hanım eve alırsa ne âlâ.. :)
İtfaiye hortumu ile bile çamur zor gider.
Bugün yarışanlar zombi haline geldi, tüm böbrek taşlarını döktüler, ruhları pır pır etti, etleri ezildi..
Ama ben de sonbahar ve kış turlarını daha çok seviyorum, ıslanıp kirlenmek bir açıdan detoks oluyor..
Abi bazen o kadar çamur oluyorum ki , hanımın fırçaları bile temizlemeye yetmiyor. Vukuatı tek başıma işlemiyorum. Oğlanı yanıma alıyorum. Çocuk paratoner vazifesi görüyor. :koptum: