Paris Roubaix 2018

Scudo

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Buraya etiketlemiyorum kendisini,o kendisini bilir.(İsminin baş harfi Cemal Çelik):okyrm:
Eh be güzel kardeşim.Olmuş bu şimdi.Gitmişsin Roubaix veledromuna iyi hoş da.İnsan biraz ağzına yüzüne biraz toz toprak sürüp kendi fotosunu çeker.Kuru kuruya bir Triban 540 fotosu.Hiç olmamış.?
''Hacca gidip nursuz dönmek ne ise Roubaix veledromuna gidip kirsiz ,çamursuz dönmek de odur.''
Paris Roubaix demek kan,ter göz yaşı olduğu kadar toz, toprak, kir ve çamurdur.
Bakınız Degenkolb'a

190204

Özlü sözümüzü de buraya yazıyoruz:
''Dirty faces win races''
Paris Roubaix fatihlerinden bir diğeri Megastar Peter Sagan
190205

Yüzü toz topraktan görünmeyen Greg Van Avermaet
190206

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Aslında biraz düşünceli bir yol oldu sn. @hamlet2006. İki gün önce hanım hafta sonu işi olduğunu, çıkacaksam cumartesi çıkmamı söyledi. Sonra pazar sabahı kalktı, öğlene kadar bekledi ?, "benim işim yok, istersen gidebilirsin" dedi ?. Saat 13:00 la ?. O hırsla bir çıktım 4-5 arası Roubaix'de aldım soluğu. Dönüşte treni yakalayamadığım için eve 30 km. uzaklıkta ki bir yere kadar gelebildim. Gerisi yine bacaklara kaldı. Hava soğuk, karanlık, ben gündüz çıktığım için altımda şort, üzerimde forma var. Ama durana kadar üşümedim. Duruncada dişlerimi durduramadım ?. Hasta falan değilim ama iyi macera oldu. Fazla yüklendim sanırım, sağ baldırım ertesi gün bile ağrıyordu.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Adamlara bak nasıl bir önem vermektir bu ? !!! Aynı bizim belediye :D

T

tersderyar

Misafir
Andrea Tafi bir hazırlık yarışında arkadan bir başka sporcunun çarpması sonucu düşüp köprücük kemiğini kırmış. Haliyle bu hayalini gerçekleştiremeyecek.

Triban

Forum Bağımlısı
Tepki
4.348
@hamlet2006
Belediye Arnavut kaldırımı yapmış ama o kadar kötü yapmış ki,yürümek ve bisiklete binmek mesele..Mail attım,taşların/yolun düzeltilmesinin gerektiğini söyledim ama bana ukalaca ''bir şey yok yollarda'' gibisinden bir cevap verdiler..!

Sorun şu..Bu ülkede dürüstlük ve zeka öteleniyor/dışlanıyor..Haliyle aklı başında olanlar,önemli noktalara gelemiyorlar,haliyle durmadan sorun yaratılıyor ve sorunlar artarak büyüyor..
Avrupa ile aramızda o kadar uçurum var ki,ben paleolitik dönemde yaşayan insanlarla bir arada yaşadığımı düşünüyorum..İnanılmaz bir ilkellik,inanılmaz bir sığlık..
İnsanların derdi bir yerlere gelmek,hepsi bu..Kimsenin bir şeyi düşündüğü filan yok..Herkes makam derdinde,ev/araba alma derdinde..Sorun çözme,analitik düşünme gibi şeyler,bu topraklarda bulunmuyor..Sorunları çözeceğiz diyenler,yeni sorunlar yarattıklarının farkında bile değiller..

• Beğen
Tepkiler: drsalihsert

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ahlaksız

Yuvarlanma direnci iyi olan 28 mm lastiğe geçmeyi düşünebilirsin.Ben 28 mm lastik sipariş ettim.Titreşimi çok daha iyi emdiğini söylüyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Triban