Paris Roubaix 2018

CmlCLK

Tanr─▒ T├╝rk'├╝ Korusun
Kay─▒t
28 Nisan 2016
Ba┼čl─▒k
4
Tepki
3.981
Ya┼č
33
┼×ehir
France/Caudry Afyonkarahisar/Dinar ─░zmir
─░sim
Cemal ÇELİK
Ba┼člang─▒├ž
1992ÔÇö93
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet t├╝r├╝
Da─č bisikleti
Biraz erken ziyaret ettim ama ziyaret ettim o ortam─▒ ­čśü.

190155

ippon

Forum Ba─č─▒ml─▒s─▒
Kay─▒t
16 Ekim 2018
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
3.384
┼×ehir
denizli
─░sim
beh├žo
Ba┼člang─▒├ž
1949ÔÇö50
Bisiklet
Trek
spring is coming!

• Be─čen
Tepkiler: hamlet2006

hamlet2006

Forum Ba─č─▒ml─▒s─▒
Kay─▒t
14 Kas─▒m 2017
Ba┼čl─▒k
21
Tepki
16.066
Ya┼č
36
┼×ehir
─░ZM─░R
─░sim
S├╝leyman
Ba┼člang─▒├ž
1986ÔÇö87
Bisiklet
Scott
Bisiklet t├╝r├╝
Yol bisikleti
Buraya etiketlemiyorum kendisini,o kendisini bilir.(─░sminin ba┼č harfi Cemal ├çelik):okyrm:
Eh be g├╝zel karde┼čim.Olmu┼č bu ┼čimdi.Gitmi┼čsin Roubaix veledromuna iyi ho┼č da.─░nsan biraz a─čz─▒na y├╝z├╝ne biraz toz toprak s├╝r├╝p kendi fotosunu ├žeker.Kuru kuruya bir Triban 540 fotosu.Hi├ž olmam─▒┼č.­čĄö
''Hacca gidip nursuz d├Ânmek ne ise Roubaix veledromuna gidip kirsiz ,├žamursuz d├Ânmek de odur.''
Paris Roubaix demek kan,ter g├Âz ya┼č─▒ oldu─ču kadar toz, toprak, kir ve ├žamurdur.
Bak─▒n─▒z Degenkolb'a

190204

├ľzl├╝ s├Âz├╝m├╝z├╝ de buraya yaz─▒yoruz:
''Dirty faces win races''
Paris Roubaix fatihlerinden bir di─čeri Megastar Peter Sagan
190205

Y├╝z├╝ toz topraktan g├Âr├╝nmeyen Greg Van Avermaet
190206

CmlCLK

Tanr─▒ T├╝rk'├╝ Korusun
Kay─▒t
28 Nisan 2016
Ba┼čl─▒k
4
Tepki
3.981
Ya┼č
33
┼×ehir
France/Caudry Afyonkarahisar/Dinar ─░zmir
─░sim
Cemal ÇELİK
Ba┼člang─▒├ž
1992ÔÇö93
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet t├╝r├╝
Da─č bisikleti
Asl─▒nda biraz d├╝┼č├╝nceli bir yol oldu sn. @hamlet2006. ─░ki g├╝n ├Ânce han─▒m hafta sonu i┼či oldu─čunu, ├ž─▒kacaksam cumartesi ├ž─▒kmam─▒ s├Âyledi. Sonra pazar sabah─▒ kalkt─▒, ├Â─člene kadar bekledi ­čśĺ, "benim i┼čim yok, istersen gidebilirsin" dedi ­čĄĘ. Saat 13:00 la ­čśí. O h─▒rsla bir ├ž─▒kt─▒m 4-5 aras─▒ Roubaix'de ald─▒m solu─ču. D├Ân├╝┼čte treni yakalayamad─▒─č─▒m i├žin eve 30 km. uzakl─▒kta ki bir yere kadar gelebildim. Gerisi yine bacaklara kald─▒. Hava so─čuk, karanl─▒k, ben g├╝nd├╝z ├ž─▒kt─▒─č─▒m i├žin alt─▒mda ┼čort, ├╝zerimde forma var. Ama durana kadar ├╝┼č├╝medim. Duruncada di┼člerimi durduramad─▒m ­čśČ. Hasta falan de─čilim ama iyi macera oldu. Fazla y├╝klendim san─▒r─▒m, sa─č bald─▒r─▒m ertesi g├╝n bile a─čr─▒yordu.

hamlet2006

Forum Ba─č─▒ml─▒s─▒
Kay─▒t
14 Kas─▒m 2017
Ba┼čl─▒k
21
Tepki
16.066
Ya┼č
36
┼×ehir
─░ZM─░R
─░sim
S├╝leyman
Ba┼člang─▒├ž
1986ÔÇö87
Bisiklet
Scott
Bisiklet t├╝r├╝
Yol bisikleti
Belediye ├žal─▒┼č─▒yor.:D
Oyunuzu Roubaix Belediye Ba┼čkan─▒na verebilirsiniz.
192644

scottrek

Bisikletler & Kap─▒lar
Kay─▒t
1 Kas─▒m 2018
Ba┼čl─▒k
8
Tepki
3.672
┼×ehir
Samsun
Bisiklet
Scott
Adamlara bak nas─▒l bir ├Ânem vermektir bu ? !!! Ayn─▒ bizim belediye :D

tersderyar

├ťye
Kay─▒t
8 Ekim 2017
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
80
Ya┼č
38
┼×ehir
Mersin
─░sim
Galip
Bisiklet
Di─čer
Andrea Tafi bir haz─▒rl─▒k yar─▒┼č─▒nda arkadan bir ba┼čka sporcunun ├žarpmas─▒ sonucu d├╝┼č├╝p k├Âpr├╝c├╝k kemi─čini k─▒rm─▒┼č. Haliyle bu hayalini ger├žekle┼čtiremeyecek.

Triban

Forum Ba─č─▒ml─▒s─▒
Kay─▒t
26 Ekim 2017
Ba┼čl─▒k
26
Tepki
3.297
┼×ehir
kud├╝s
Ba┼člang─▒├ž
1994ÔÇö95
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet t├╝r├╝
Yol bisikleti
@hamlet2006
Belediye Arnavut kald─▒r─▒m─▒ yapm─▒┼č ama o kadar k├Ât├╝ yapm─▒┼č ki,y├╝r├╝mek ve bisiklete binmek mesele..Mail att─▒m,ta┼člar─▒n/yolun d├╝zeltilmesinin gerekti─čini s├Âyledim ama bana ukalaca ''bir ┼čey yok yollarda'' gibisinden bir cevap verdiler..!

Sorun ┼ču..Bu ├╝lkede d├╝r├╝stl├╝k ve zeka ├Âteleniyor/d─▒┼član─▒yor..Haliyle akl─▒ ba┼č─▒nda olanlar,├Ânemli noktalara gelemiyorlar,haliyle durmadan sorun yarat─▒l─▒yor ve sorunlar artarak b├╝y├╝yor..
Avrupa ile aram─▒zda o kadar u├žurum var ki,ben paleolitik d├Ânemde ya┼čayan insanlarla bir arada ya┼čad─▒─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum..─░nan─▒lmaz bir ilkellik,inan─▒lmaz bir s─▒─čl─▒k..
─░nsanlar─▒n derdi bir yerlere gelmek,hepsi bu..Kimsenin bir ┼čeyi d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝ filan yok..Herkes makam derdinde,ev/araba alma derdinde..Sorun ├ž├Âzme,analitik d├╝┼č├╝nme gibi ┼čeyler,bu topraklarda bulunmuyor..Sorunlar─▒ ├ž├Âzece─čiz diyenler,yeni sorunlar yaratt─▒klar─▒n─▒n fark─▒nda bile de─čiller..

• Be─čen
Tepkiler: drsalihsert

hamlet2006

Forum Ba─č─▒ml─▒s─▒
Kay─▒t
14 Kas─▒m 2017
Ba┼čl─▒k
21
Tepki
16.066
Ya┼č
36
┼×ehir
─░ZM─░R
─░sim
S├╝leyman
Ba┼člang─▒├ž
1986ÔÇö87
Bisiklet
Scott
Bisiklet t├╝r├╝
Yol bisikleti
@ahlaks─▒z

Yuvarlanma direnci iyi olan 28 mm lasti─če ge├žmeyi d├╝┼č├╝nebilirsin.Ben 28 mm lastik sipari┼č ettim.Titre┼čimi ├žok daha iyi emdi─čini s├Âyl├╝yorlar.

• Be─čen
Tepkiler: Triban
Yukar─▒ Alt