Oyun önerileri, oyun arkadaşları bulma, oyun indirimleri paylaşma bölümü

emre64

Aktif Üye
Tepki
98
İsim
Emre
Bisiklet
Mosso
@Ilter Elmas

Saatinizi AM/PM olacak şekilde değiştirdiniz mi? Tabi ülkeyi de değiştirmek lazım.

Scudo

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
@emre64 İlk denediğimde olmamıştı ama şimdi tekrar denediğimde düzeldi. Oyun açılıyor artık.

• Beğen
Tepkiler: emre64

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
Bir ara Ubisoft Assassins Creed'i ücretsiz veriyordu. Steam'da bu tip bir kampanya oldu mu hiç bilgisi olan var mı?

emre64

Aktif Üye
Tepki
98
İsim
Emre
Bisiklet
Mosso
@Serkan Mıstınoğlu

Galiba Steam için yapmıyor onları Ubisoft, sadece Uplay için. Başka firmalar çok kampanya yapıyor böyle ama denk gelmek lazım :)

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
U
@Serkan Mıstınoğlu
Ubisoft uplay'da yapti onu gecenlerde. Ben de hic steam de oyle bir indirime denk gelmedim. Uplaydan direk indirdim ucretsiz olunca. Tabi simdi oynayamiyorum dizustum bozuldu. Yeni bilgisayarlar da maasallah gtx 1050 li olanlar 4000 den basliyor. Bir maas ya. 2 sene once 2/3 maasim ile daha iyisini aliyordum. Bir sure daha dolar yuzunden bilgisayar almayacagim anlasilan:(

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Serkan Mıstınoğlu
sadece uplay üzerinden verdi. Uplay'dan verdikleri oyunları steamde aktivasyon olsa şahane olurdu. Benimde uplayda şunlar var en azından The Crew ile AC'ler geçse yeter. Zamanında originde BF3 RA2 falan vermişti. Steam herkesin oyunun sergilediği bir platform olduğu için her halde bu tip bir etkinliği olmuyor.

Dosyalar

• Beğen

emre64

Aktif Üye
Tepki
98
İsim
Emre
Bisiklet
Mosso
@Serkan Mıstınoğlu

(link) For Honor Steam'de de ücretsiz oldu, içinize mi doğdu ne :D

• Beğen

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
@emre64

Oyun 50 GB arkadaşlar :snzdglsn: İnternet kotamın tam olarak yarısı :eek:

• Beğen

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.133
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@emre64 iyiymiş ubisoft verdiği zamanda almıştım. Ana sanki steamde olunca daha iyi gibi oluyor :D 50GB normalde benim sistem açmıyor olarak görünüyordu ama orta ayarlarda uzun bir süre oynadım gerçekten tatmin edebilecek yakın dövüş içerikleri olan bir oyun kılıç kalkan falan

• Beğen

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
@Serkan Mıstınoğlu
Gece 2-6 arasinda indirirseniz kotadan dusulmuyor.Hic kotayi etkilemiyor. Gaipten indirmis sayiliyorsunuz. Hem de en yuksek hizda iniyor.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@emre64
Oyun çok güzel arkadaşlar öneririm kesinlikle. Ustalaşmak istiyor ama :D

Arkadaşlar merhaba.

Hollow Knight isimli oyunu edindim geçen gün. Şuan hala indirimde olması lazım.
Oyun daha önce oynadığım Ori Blind Forest oyununa çok benziyor. Hem mekanik hem görsel anlamda (Oriye göre daha karanlık tabi bu oyun).
Zorluk açısından da aynı şekilde(Oyun zor, ancak güzel olduğundan bıkıpta bırakma durumu olmuyor). 2 günde 7-8 saat oynadım oyunu.
Biraz da korkarak oynuyorum, çünkü oyunda ilk ölüşte ruhu öldüğü yerde bırakıyor. İkincisinde ise topladığımız tüm paralar 0 lanıyor. İlk öldüğünüzde, hemen öldüğünüz yere dönüp karanlık ruhunuzla savaşarak ruhunuzu geri almalısınız. Para toplamakta öyle kolay değil.

Oyunda karakter geliştirmeleri mevcut. İster saldırı isterseniz de defans ağırlıklı geliştirebilirsiniz karakterinizi.

İpuçları
Oynadığım süre boyunca oyuna yeni başlamak isteyenlere vereceğim en önemli ipucu öncelikle haritacıyı bulmanız ve bulunduğunuz bölgenin haritasını almanız. Hangi bölgeye giderseniz haritacı oralarda bir yerlerde olacaktır. Her bölgede bulmanız lazım onu. Zaten yakınlaşınca yerdeki kağıt parçalarından anlayacaksınız nerede olduğunu.

İkinci olarak haritacıyı bulduğunuzda, oyunun başındaki dinlenme bankının yanındaki yaşlı adamla konuştuğunuz yerde (base) dükkan açılacak. Haritacının karısına 220 Gem ödeyerek haritada nerede olduğunuzu gösteren yeteneği alıp takmanızı şiddetle tavsiye ederim. Hem öldüğünüzde ruhu bulmaya hem de gitmediğiniz yerleri görmeye yardımcı olacaktır. Aynı yerde 120 Gem ücret ödeyerek Tüy satın alırsanız, haritada çizili olmayan yerlere gidip banka oturduğunuzda oraları da haritanıza ekleyecektir.

Bir de bazı satıcılar çentik satıyor onları da atlamayın sakın. Çentikler ne kadar çoksa o kadar çok güç takabilirsiniz karakterinize.

Son olarak paranız biriktikçe haritacının karısından işaretleri almanızı öneririm. Bu işaretler sayesinde aradığınız yeri kolay bir şekildr bulabilirsiniz.

Oyunun eksisi olarak tek gördüğüm olay bir seferinde geçemeyeceği bir yerden geçmeye zorladım. Orada öldüm ancak ruhumu o kadar uzağa gönderdi ki almam imkansız oldu. İlk 5 saatlik oyunum çöp oldu böylelikle. Bu duruma dikkat edin.

Bu güzel oyunu öneren herkese teşekkür ederim, kim önermişti bulamadım çok sayfa konuşma var :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ilter Elmas
Hocam Twitch'te canlı yayın açtılar bugün, 5-6 saat sadece kod gösterdiler. Dayanamadım kapattım :D :D Teşekkürler video için :D

@Ilter Elmas Hocam hızlandırılmış olarak izledim. Ancak FPS olması bir yandan çok büyük bir eksi diğer yandan bir artı. Evin içindeki silahlı çatışmadaki görüntüler FPS de çok daha güzel görünürken, TPS olduğunda hem özelleştirdiğimiz karakterimizi görerek karakterle bağımızı güçlendirebilir hem de şehri gezme olayı daha güzel bir hal alabilirdi. Bence Pubg'deki gibi hem FPS hem TPS yapacaklardı, çatışmalarda FPS geçebilecektik. Çok daha güzel olurdu. Bir de ne kadar mükemmel olursa olsun şehir, oyun silahlı olduğunda o kadar oynayasım gelmiyor nedense :D Kılıç falan verselerdi güzel olurdu :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Middle Earth Shadow Of War 82 lira şuan Definetive Edition hem de. YAni tüm DLC leri ile birlikte. İndirimde değil, artık fiyatı böyle anladığım kadarıyla. İşin komik tarafı oyunun sadece kendisi hala 180 lira :D :D

BEDAVA OYUN ALIN HURRY UP :D :D

(link)

Kaos.

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Peugeot
@Şeffaf

Ben de. Hatta Diablo 3 ve RoS collector's edition'ları aldım. Oyunun lansman gününde Taksim meydanındaki partideydim. Oynayan varsa buyursun:

chaos#2817