Onur Karaca kardeşimiz vefat etti.

Tepki
68
Kendisini tanımıyordum ancak boğucu bir yumru geldi oturdu, gitmiyor.

Hepimizin başı sağolsun.

Scudo

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin demekten başka birşey gelmiyor elimizden.

Toplumumuz öyle yozlaştı, öyle tahammülsüzleşti ve tam anlamıyla magandalaştı ki, her geçen gün daha da yaşanmaz bir ülke oluyoruz. Bu tip trafik magandaları ve potansiyel katiller yollarda cirit atıyorlar. Bundan bir buçuk ay önce İstanbul E5 Avcılar yolu üzerinde yine böyle bir magandanın teki bana emniyet şeridinde arkadan gelerek çarptı ve hiç durmaksızın kaçtı. yaklaşık 50 km bir süratle metrelerce sürüklendim ve ölümden döndüm. Malesef plakasını alamadım, bana yardım etmek için duran iki araç oldu ve onlarda plakasını alamadıklarını söylediler. Bu potansiyel insan katili maganda hala yollarda ve belki yarın hangi bisikletli veya yayanın canını alacak bilinmez. Malesef orman yasalarının hüküm sürdüğü çağ dışı bir ülkede yaşıyoruz. Bunun tek nedeni eğitimsiz, düzgün yetiştirilemeyen bireylerin oluşturduğu toplum. Ben bu hayatını kaybeden arkadaşımızdan daha şanslıydım ki hala hayattayım, başka bir aracın altına veya bariyerlere sürüklenmedim ancak içimizden herhangi birine her an her şey olabilir.

Kardeşimize tekrar Allah' tan rahmet ve herkeze kazasız sürüşler diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan

y.yılmaz

Üye
Tepki
28
Hepimizin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin.Arkadaşımızın mekanı cennet olsun.

emre ersoy

Forum Bağımlısı
Tepki
509
İsim
Emre
Allah'tan rahmet ailesine baş sağlığı dilerim.Tüm Bisiklet camiasının başı sağolsun..

Tepki
19
:( Çok çok kötü bir durum allah geride kalanlara sabır versin mekanı cennet olsun tanımıyorum ama başıma ağrılar girdi resmen :(
Hepimizin başı sağolsun...

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Allah rahmet eylesin, yerini cennet nasipeylesin. Ailesine, Allah'ta sabır vermesini diliyorum. Arkadaşlarına da.!!!!

Çarpan kişi bi an önce hak ettiği cezayı alsın.

Tepki
0
hepimizin başı sağolsun :(
herşeyin başı eğitim boşa demiyorlar bu tür magandalar daha kaç can alıcak acaba :(

bix_61

Daimi Üye
Tepki
39
İsim
BAKİ ÇEVİK
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah...

Sener O.

Daimi Üye
Tepki
170
Bisiklet
Cube
Söylenecek pek bişey yok malesef , Allah rahmet eylesin.

ilkerturker

Forum Bağımlısı
Tepki
197
Bisiklet
Merida
Allah rahmet eylesin :(
tüm doslarının,ailesinin başı sağolsun.

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
Çok üzüldüm,detayları bilmek isterim ve burda yazıyormuydu fotografı varmı en azından çıktı alıp bir tur düzenliyelim adına protesto edelim çok acı.
Bu ülke biz insanlar için hapishane hayvanlar içinse çok uygun bir barınak

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
Çok üzüldüm allah rahmet eylesin başınız sağolsun.. Toplum bilinçlenmedikçe bu çarpan adam ceza çekse ne çekmese ne bir gencin yaşamı bitti ve geri gelmeyecek yüreğm çok burkuldu..

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Allah rahmet eylesin,
Mekanı cennet olsun.
Nur içinde yatsın...

Emir Tetiklitop

Daimi Üye
Tepki
83
Bisiklet
Corratec
Allah rahmet eylesin şu türkiyede neden bisiklet yolu yok şerefsiz otomobil sürücüleri tabiki bazıları yol babalarının zannedıyorlar

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkesin rahatlıkla taziyelerini bildirebilmeleri için,konunun bir süre ana sayfada sabitlenmesi talebimi,bir yönetici arkadaşa iletmiştim.Böylesine acı bir olaya ait konu,bisiklet kazaları bölümünde ve gözden uzak kalmamalı.Yöneticilerin dikkatine.

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Allah ın rahmeti üzerine olsun, Allah sevdiklerine sabır versin. :((