Önümü kesip saldıran sürücü !

mavinehir

Daimi Üye
Tepki
96
@Berksan

Berksan sadece eğitim değil sorun.psikolojik olarak da toplum olarak bir sorun var.birey nedir bilmiyoruz ve eğitimde bu yönde zaten.insanlar da hep ben duygusu var.ama bu ben bencillik olarak ortaya çıkıyor.ve bir doyum arayışı var.ailede göremediği doyumu başka yerlerde bulma çabasında insanlar bence.bu yüzden bir laf söylediğinde çabuk öfke,kızgınlığımız var.gururluyuz bu konuda kendine laf söyletmeyenler , başkasının hakkı oldumu onu yok sayanlar var bu memlekette.

• Beğen
Tepkiler: Sanberk E
Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@alper Ku

Biz cok sakin davraniyoruz alttan alip gitmelerini bekliyoruz. Bunuda sanirim bisikletliye daha fazla kin duymamalari icin yapiyoruz gibime geliyor. Sahsen ben ugrasmak istememistim ama bisikletimde heybe bagaj olmasaydi vurur ve ardima bakmadan giderdim. :)

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Çağlayan

İnan Çağlayan, bisikletim de yük olmasa neler yapardım.. Ama yaptıktan sonra topuklayamazdım, bunları düşündüm ve sakindim o an :)

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Son zamanlarda bu tür olaylar daha da sık olmaya başladı. Belirttiğiniz gibi bencillik, cehaletle birleşince bu kadar çirkin bir tip ortaya çıkıyor. Bunlarla yaşıyoruz. Aynı havayı soluyoruz, bu bile yeterince büyük zulüm. Halkın büyü çoğunluğunun genetik yapısı bozuldu bence, normal davranamıyor. Belki yediğinden, içtiğindendir. Champix sigara bıraktırma ilacı ile 20 yıl sigara içen adamın bu kadar büyük bir fiziki ihtiyacı silinebiliyorsa, yediği içtiğiyle böyle çirkin davranabilecek, saldırgan olabilecek ve hatta gözünün içine baka baka kendisini soyanları savunup onlara hizmet edecek bireyler yapmak mümkün. Biraz uçtum belki ama yadsınabilecek birşey de değil bence.
Geçen youtube da bir video izledim, bir klasik müzik dinletisi, her milletten altına yorum yapılmış, beğenmeyenler de olmuş ama hiç kimse altına bizimkiler gibi küfürlü mesaj yazmamış. Hatta bir tanesi aynen şöyle yazmış "anamızı s..tin anamızı" altına da yine bizden birkaçı alkışlamış bu mesajı. İçler acısı...

• Beğen
Tepkiler: C. Yavuz

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Yusuf Z. Şipal

Yusuf bey, kimseye ülkemi kötülemek istemem, öyle bir amacımda yok. Ben Kocaeli'de yaşıyorum aslen muğla fethiyeliyim. 2007'de kocaeliye yerleştik ve şuan fethiyedeki evimizi yazlık olarak kullanıyoruz. 2 sene önce arabayla gittiğimizde, ölüdenizde 1 hafta pansiyonda kaldım ben, eğlence ortamı için.

Sabahları ölüdenizde deniz kıyısında gezerken bir şey farkettim, daha doğrusu gördüm, 4-5 kişilik yaşları 16-20 yaş arası genç arkadaşlar (cahiller) çekirdek çıtlayıp, çekirdek kabuklarını turistlerin kafalarına atıp eğlenip kaçıyorlardı. Turistlerde bir şey diyemiyordu bu duruma, daha doğrusu yapamıyorlardı.

Bu durumu yaptıkları bayanla konuşmuştum ve bir daha bu ülkeye gelmeyeceğini insanının ne kadar pis bir birey olduğunu vurgulamıştı. Bende bir şey diyemedim...

Cahillik, bencillik, görgüsüzlük her şey var maalesef...

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
insanlar konuşa konuşa hayvanlar ise kavga ederek anlaşır..

tabi size hakaret edip küfürler savuran beyin yaşı düşük haksızken hem suçlu hem güçlü olan ve anlama zorluğu olan veletler umarım karşıma çıkar arabada kullanırken motosiklette kullanırken önce ki işimde ticari 14 metreküp araçlar ilede çok karşıma çıktı hiç biriylede fiziksel olarak kavga etmedim

arayan belasını buluyor merak etmeyin onlar belasını arıyor bir gün sert kayaya çarpacaklardır...

• Beğen

Abdullah.R

Forum Demirbaşı
Tepki
958
İsim
Abdullah Ramazanoğlu
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Serkan MıstınoğluHem PC yüzünden, hem de zaten bir faydası olmayacağı için yazmayacağım, ve sizin yazmadıklarınızı da okudum. Söylenecek bir şey yok malesef. Bu ülkede bisikletliler Phobos'tan, bisikletsizler Deimos'tan gelmiyorlar. Hepsi de aynı hamamın sakinleri sonuçta. :)

bisiklet sürme sebeplerimizden birisi de insanları buna özendirmek..
birgün herkesin bisiklet sürmesi hepimizin ortak hayali değil mi? Benim değil açıkçası. Bisikleti tercih edenlerle her nasılsa bir frekans uyumum var. Sanırım belli kişilik özelliklerine sahip insanlar bisiklete yöneliyorlar. Ve bu yüzden bisikletlileri bisikletsizlerden daha çok seviyorum ve daha iyi anlaşıyorum onlarla. Ancak insanları bisiklete özendirme gibi bir misyonum yok. Herkesin keyfi bilir.

• Beğen