Önceki yaşamınızda kimdiniz?

Scudo

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Bu ne yahu... Reenkarnasyona mı inanıyorsunuz ? :p geyik bu resmen...

Tepki
3
ala ala yawww..:rolleyes:

öncekı yaşamınız da kadınsınız dıyor...:eek: :eek:
benn dogdumm dogalııı erkeğimmm..ona göree..:D :D

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197

al benden de o kadar bana da kadındın:eek:
dedi abi bu şey..
ne şimdi bu yaw..:D

lepidoptera

Forum Demirbaşı
Tepki
419
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz.
Bugünkü İran civarında bir yerlerde 1850 civarında dogdunuz.
Bir filozof veya düşünürdünüz.Daima çirkini güzele, griyi açık tonlara dönüştüren sanatçı kişilik. Her durumda yaratıcı kendinizi ifade etme fırsatı bulursunuzBu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

Valla çok enterasan geldi bana(inan yada inanma:))ben hep erkek olurum diye düşünmüştüm tutarlıymışım bu konuda:)

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Benimde karşıma "kadındınız" çıktı..(Pek inandırıcı değil)
Bu siteyi feministin biri hazırladı galiba...:D

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Haklısınız banada kadın çıktı:D

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
valla benimkini bildi.önceki yaşamımda neysem aynısını yazdı:p .helal olsun

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Benimkisinide gayet iyi bildi önceki yaşantımda sevme iç güdüsü gelişmiş bir insanmışım şimdide öyleyim + geçmiş yaşamımda avcılıkla uğraşan ''Bana dokunmayan bin yaşasın'' diyen bi adammışım..:D:p

• Beğen
Tepkiler: Derya AKYILDIZ

BF Okuru

Üye
Tepki
2
arkadaşlar dikkat edin yıl yerine 1992 doğumluysanız 92 , 1980 doğumluysanız 80 yazacaksınız onun için herkese aynı şeyi söylüyor.buna dikkat edin

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Teshis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü İskoçya civarında bir yerlerde 1800 civarında dogdunuz.

Bir korsan, esnaf veya brokerdiniz..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Doğal bir psikoloji yeteneği. Fırsatları kullanmayı biliyorsunuz. Her hangi bir durumda soğukkanlı ve sakinsiniz.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Probleminiz kararlı ve sebatlı olmayı öğrenmek. Her talihsizlik güçlü iradenize çarpıp dağılmalı.

Halbû ki ben hep "balık" veya "inek" olduğumu düşünürdüm:D

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
1325 yılında iran civarlarında doğmuşum. Binbaşıymışım ve kadınmışım. 14. yüzyıldaki tek kadın binbaşı benmişim herhalde çok ilginç. Sistem kendisiyle çatışıyor. 14. yüzyılda kadın binbaşı olduğunu hiç sanmıyorum , programı yazan adam buna dikkat etmeyi unutmuş :D .

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Teshis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Batı Afrika civarında bir yerlerde 725 civarında dogdunuz.

Bir katedral, ev ve tapınak inşa ediciydiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoslanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Dersiniz: Dünyamızdaki bütün şiddet ve uyumsuzluklara karşı savaşmak, onun köklerini ve kökenlerini anlamak. Bütün dünyasal problemler benzer kökenlere sahiptir.

ENDORPHIN

Aktif Üye
Tepki
179
nebuya.önceki yaşam diye 1 şey yok.bazılarımız ya adı müslüman dini bilmiyor yada buna inannan ve amel eden cahiller var.buna inanan inançsıza sorun yok.ama müslüman olupta inanırsan.yaradanını ve söylediklerini hiçe saymış dinden çıkmış olursunuz bilesiniz.bu tür saçmalıklarla uğraşacagımıza acaba hem dünyamızı hem ahiretimizi nasıl kurtarırız onu düşünelim.gerçi onunda förmülü verilmiş ama insanoğlu nankör işte neler bulup nelerle uğraşıyoz.buna inananlar öbür tarafta ya padişah ya komutan ya çiftçi ya ev hanımı.anasını satayım hiç mi deve eşşek öküz-bağırsak kurdu falan yok ozaman.ne iş :) bize verilen aklı iyi kullanalıö akıllı olalım :)

• Beğen
Tepkiler: Atahan Akıllı

lepidoptera

Forum Demirbaşı
Tepki
419
Kimsenin hiçbirşeye inanıp bel bağladığı yok.Burada hiçkimse bu konuyla alakalı yorum yapmıyor inanıp inanmamak meselesi değil dikkat ederseniz.Herkesin aklı mantığı var Allah'a şükürler olsun.Bu sadece bir konu bir paylaşım.Bence kimse buradaki kimseye din ve ahlak dersi vermemeli.O çok farklı bir alan.Herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil (yani imanın kimde olduğu belli olmaz).Siz farklı düşünüyorsanıoz bu tarz konulara girip yorum yapmazsınız o kadar.

Tepki
11
Bana erkek dedi ama şaka gibi japonyada saatci veya kuyumcuymuşum 1600lu yıllarda yasamısım. dahası yemek yapmayı falanda severmişim. Ki ben yumurta yapamam teflon tavayı 2yumurta için heba etmiş adamımm.
eğer böyle bişey varsa benim bu hayatımla önceki çok ters:))

• Beğen

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Polanya civarında bir yerlerde 700 civarında dogdunuz.

Bir çoban, süvari veya ormancıydınız..
--------------------------------------------------------------------------

Muazzam enerjiye sahip, planlama ve uygulamada çok iyi bir kişi. Bir çöpçü bile olsaydınız, çöpçüler krali olurdunuz.
--------------------------------------------------------------------------

Dersiniz: Tevazuyu ve spiritüel ilkelere inanmayı öğrenmek. Yüce Mantık'a inanmalısınız.

:D bu ne bea ! Yaklaştı aslında biraz, enerjikimdir :D, planlamam ve uygulamam da iyi sayılır. :D Soy adımız da OKYAY, süvari olabilirsin diyor :D soy isim ordan gelmiş olmalı :D.

Paylaşım için teşekkürler

• Beğen

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Erkek'mişim.Falcı büyücü flnmışım.İrlandada.Pehhh bisikletçiydim ben beee :D