Önceki yaşamınızda kimdiniz?

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Orta-Güney ABD civarında bir yerlerde 1650 civarında dogdunuz.

Bir cengaver, avcı, balıkçı veya adakları icra ediciydiniz..

--------------------------------------------------------------------------------

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Seyahat etmeyi ve arastırmayı hep sevdiniz. Bir detektif veya casus olabilirdiniz.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Kendinizi sevme duygunuzu ve insanların kalbine ümit serpme yeteneğinizi geliştirmelisiniz. Hırs her şey değildir. Gerçek define ruhunuzda gömülüdür.

gayet saçma bence la bide diyoki kadındın hayatta inanmam ben buna deli saçması bence

Scudo

cihangil

Forum Demirbaşı
Tepki
57
macaristan civarında dogurdu beni ve üstünede bin başı oldum iyimi:)

lepidoptera

Forum Demirbaşı
Tepki
419
Anlayamıyorum ben biraz, kadın çıkıp bundan dolayı şaşırıp türlü nidalar atanlar...Tabiki gerçeklik payı yok ama kadın olabilme ihtimali bile rahatsız etmeli,Bu bayanlara haksızlık olmazmı...

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
bence ortaya laf atıp çekilmemeli kimse herkes atacagı lafı yazsın meydana bu bir

ben orada bayanlara haksızlık yaptıgımı düşünmedim bile
eger çok rahatsız olduysan git 10 bayana sor önceki hayatınızda erkek olma ihitimalinize ne derdiniz diye emin ol 3 ü sana terbiyesiz der 3 ü olmaz öyle şey der 3 ü farklı şeyler söyler biride eşinden korktugu için yorum yapmaz ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Teshis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Orta Afrika civarýnda bir yerlerde 575 civarýnda dogdunuz.

Bir kütüphaneci, papaz veya kabile emanetlerinin koruyucusuydunuz..

Önceki o yaþamýnýzdaki kýsa psikolojik profiliniz:

Gerçek ve bilgelik arayýcýsý. Gelecek yaþamlarýnýzý görmüþ bile olabilirsiniz. Baþkalarý sizi geleceðe giden yolun aydýnlatýcýsý olarak algýlýyor.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaþaminizda bazi konularda basarýsýz olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardýðý ders ve vazife:

Dersiniz: Zihninizin geliþmesi ve geniþlemesi. Ýyi bir öðretmen bularak zaman ve enerjinizin bir kýsmýný onun bilgeliðine harcayýn.

ADSL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Marin
benim önceki yaşamımda scott scale lımıted sahibi olduğum yazıyor. parayı nerden bulmuşum o zaman ...hayret.

mcyc

Daimi Üye
Tepki
147
kadınmışım. grönland civarında 1050 yılında yaşamışım. herbalist, cerrah veya tabipmişim. harika bir otokontrolüm ve düşüncelerimi kontrol yeteneğim varmış. ama çevrem tarafından pek sevilmiyormuşum. geçmişten öğrendiğim şey ise akıl ve mantık çevresinde en iyiyi bulmaya uğraşmakmış. imana gelecekmişim:D

gültekin

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Ahmet Gültekin Gültepe
Bisiklet
Specialized
lance armstrong un babasıymışım :)

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
Teshis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Alaska civarında bir yerlerde 1175 civarında dogdunuz.

Bir el sanatları sanatçısı veya tamirciydiniz..

Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşaminizda bazi konularda basarısız olmus olmaniz. Önceki yasaminizin simdikine aktardığı ders ve vazife:

Yaşlı kimselere ve çocuklara yardım ederek dersinizi tamamlamış olacaksınız. Bu dünyaya zayıf ve kimsesizlere şefkat göstermeyi öğrenmek için geldiniz.

Hoşuma gitti:D:D:D:D:D

lepidoptera

Forum Demirbaşı
Tepki
419
@Abdullah Hakkı

Bence yazılarında biraz daha dikkatli olursan daha iyi olur.Sonuçta burası her ne kadar fikirlerimizi özgür bir biçimde söylediğimiz yer olsa bile hitap şekillerimize dikkat etmeyeceğimiz anlamına gelmez.Sanırım benim çevremdeki bayanların kültür seviyesinden dolayı bu şekilde bir soruya sizin önerdiğiniz cevapları vermediler yani rahatsız edilecek bir soru olmadı onlar için...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Teshis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadindiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Tayland civarında bir yerlerde 900 civarında dogdunuz.

Bir rahip, arici veya yalnız silahşördünüz..

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.

Maddi ve ruhani dünya arasında görünmeyen bağlar vardır. Dersiniz: O köprüyü arayıp bulmak ve kullanmak.

kesin silahşördüm :D

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer

Bugünkü Güney Anadolu civarında bir yerlerde 825 civarında dogdunuz.

Bir el sanatları sanatçısı veya tamirciydiniz..

Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz. Bir detektif veya casus olabilirdiniz.

aferin bu siteyi yapana

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789

Bugünkü Burma civarında bir yerlerde 1475 civarında dogdunuz.

Bir artist, büyücü veya falcıydınız..

:p Bu ne ya ..:D