Ödünç tur ekipmanı desteği sağlar mısınız?

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
@N.ÖZKAN ürün güzel ve sitesinde fiyat 9 tl ama stokta ve piyasada yok olanda n11 de 20 tl ye satıyor şuan için şimdi baktım. Bende 25’e aldım kırmızı beyaz orta ve beyaz güçlü yanıyor tasarımı daha hoş görünüyor birde. Decathlon çadır için lambalar buzlu dış kaplamaya sahip sebebi dar alanda ışığı homojen bir şekilde dağıtmak sanırım. Karanlıkta deniycektim akşam unutmuşum:) Deneyince yazarım tekrar buraya güzel kitap okunur umarım o ışıkta..

7BC3825B-28C0-49D7-AB2C-9482C9F582D0.jpeg 5FCFCA8A-CC2B-4B00-B130-C59DD2E219F0.jpeg Bu yükleme de bir yanlışlık var gibi yardımcı olur musunuz arkadaşlar? GöZüme çok büyük geldi bisiklet 41 kadro belki ondan. İki mat aldım mavi olanı almasam mı?

Scudo

N.ÖZKAN

Aktif Üye
Tepki
244
Bisiklet
Salcano
Çantaları açıp malzeme alıp koymak sıkıntı oluyormu ?
Çadır, matın içine koyup rulo yaparak sarılabilir, ( tek mat yetmezse kamp yaptığın yerlerde mutlaka karton tarzı birşeyler bulabilirsin ) bu şekilde çantaları daha kullanışlı olur.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
@N.ÖZKAN malesef çantaların açılması şu aşamada büyük lüks benim için düşürmeden dengeli taşısam yeticek bana çünkü çadır ve matkar hacim olarak çok büyük sarıncada çantaların kapağını kapattı. Ve arkası çok geniş oldu motosiklet hacmi var ama hızı olmayınca yolda sıkıntı yaşayabilirim yanımdan geçen araçlarla diye düşündüm. Tura çıkamıycam bu gidişle sanırım. O kadarda alışveriş yaptım uğraştım kafa yordum. Arka ağır oldu sanki ön hafif yokuş çıkarken önü kalkar bide bunun.

Dosyalar

N.ÖZKAN

Aktif Üye
Tepki
244
Bisiklet
Salcano
Uzun tura çıkan bisikletliler genelde yüklü bisiklet ile turdan önce mutlaka 2-3 gün test sürüşleri yapıyorlar okuduğum kadarı ile, sende yakın çevrede kendini ve bisikletini test edebilirsin. Eksiklerin, hataların var ise ona göre çözüm üretirsin.

(link)

Forumda görmüşsündür mutlaka bu konuyu, YÜKLÜ HALDE TUR BİSİKLETLERİ konusu, fotoğraflarda fikir verebilir

• Beğen
Tepkiler: MossoM

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
@N.ÖZKAN Evet hocam yeni girdim eve çok uzun parkur yapmamakla birlikte denedim yüklü sürmeyi çok bi fark olmadı ağırlığı dışında. Ağırlık sayesinde hafif eğimli yolda bile akıcı oldu :) biraz rampada çıktım. Eve gelince heybelerden kahve değirmenimle aeropress i çıkardım o keyiften daha önemliymiş hafif olmak:) ince matı bırakıcam evde. Çadırda tur sırasında ağır ve kullanışsız olursa eve kargolarım artık. Otellerde kalırım birazda dönerim sonra. Sanırım çadır büyük ve bisikletimin kadrosunun 41 olmasıda yüklemeyi zorlaştırıyor. 185 boyunda 52kadro süren 80 kg ve güçlü insanlar tur konusunda daha rahat ederler. Kadromun içine iki matara bile sığmıyor.

• Beğen
Tepkiler: N.ÖZKAN

Orkun KnighTR34

Kara atlı prens
Tepki
2.038
İsim
Orkun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Peugeot
1 adet dağ bisikleti verebilirim istersen (çift amortisörlü)

• Beğen
Tepkiler: N.ÖZKAN

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
@Knight Rider Sağol hocam şimdi buna göre yaptım hazırlığımı bidahaki tura inşallah. Ama seneye bu turdaki tecrübeme göre a dan z ye bi ayar çekicem sanırım.