NG 650 (v fren ) sizce nasıl?

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Musa Sagol

Şuana kadar hep beyaz eşyacıdan bisiklet aldığım için bu bisikletleri kullanan arkadaşlar gülebilir ama,ben böyle bisikletler görmedim(astrolar için) bi lastikleri var motosiklet lastiği kalınlığında ön maşa sram vites kolları resmen konuşuyor zaten birde çantalı ışıklı astro vardı ya ah ülen:) o an mağazada yaşadığım heyecan anlatılmaz..

Scudo

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hasan Kılınç
Dediğim gibi parada sıkıntı yok.
Önemli olan ikna kapasitem :)
Ama bu ay olmadı önümüzdeki ay konuyu çıtlatçam sonuçta daha şubata marta kadar sürem var :)
Normalde kullandığım bisiklet 2 yıllk çift amantisör markası yok galba ama sevdiğim bi bisikletim ancak çelik yığını :)
Ama artık yeni hafif ve beni üzerindeyken mutlu etcek bi bisiklet istiyorum :)

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha yakından görmek nasip olmadı bu makinaları :) netten bakarak kendimi avutuyoz :)

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Musa Sagol

(link) siteden bir kaç kare...

Paslı Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
157
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
yaşadıklarını hep bende yaşadım. :D (kendini avutmak,baba meselesi falan filan) ama en sonunda ng 650 me kavuştum. gayet memnunum. başlangıç için harika bisiklet. şuan için sadece maşayı değiştirmeyi düşünüyüorum.

TugayAydın

Aktif Üye
Tepki
60
denendi. NG650 V Frenlisini arkadaşa aldık. Fren göründüğü gibi alüminyum v fren fakat güzel tutuşları var. pabuçlarını baradine marka alırsan daha güzel olur. göbek biraz hassas ama o kadarıda sende bitiyor narin kullanıcan