NG 650 ile yapabileceğim hareketler

Tepki
4
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi NG 650 ile hareket yapabilirmiyim olursa hangi hareketler yapılabilir birisi açıklarsa çok iyi olur.

Scudo

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Ne kadar sağlıklı olur acaba ?açısından mı bu başlığa açtın konuyu acaba:D

Tepki
4
aslında öyle de denilebilir:) iyi bir sürücü olduğumu düşünüyorum ama hareket konusunda bilgim yok ön arka kaldırma zıplama vb gibi hareketleri bu bisiklet ile nasıl yapabilirim cevaplayacak birileri var ise şimdiden teşekkürler:)

Recep BARITCI

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Öncelikle selam bendede o ayar bir orıon ds var . Bu bisikletlerle ön kaldırmak, arka kaldırmak ve kaldırımlardan zıplamak en fazla merdıven ınmekten baska bişey yapamayız die düşünüyodum yanılıyormuyum ?

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
bence yalıyorsun bende voltage dan başka 781 de var bilindiği gibi ben 781 le whelly yapıorum bence sürücüde biter iş

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
bende ılk basladıgımda ng350 ıle baslamıstım...o bısıkletle yapabılecegın bır suru hareket var dıye bılırım sana yapamazsın dıye bısey yoktur,hersey sende bıtıyor..ne adamlar gordum altında bısıkletı yok,ne bısıklet gordum uzerınde surecek adamı yok...hehehe:sigaraici

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
bende bu işlere ilk olarak 17" lik bi amoeba scud ile başladım.... ve o bisikletle bile yine cok sey yapıyordum.. yani asıl olay sürücüde... altındaki bisiklet senin yaptığın seyi sadece biraz daha kolaylastırır...

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
arkadaşların dedigi gibi önemli olan bisiklet deil sürücüdür ugraşırsan herşey yaparsın

placan

Daimi Üye
Tepki
168
Aslında yapılır söylendigi üzere ama süreklilikte problem cikartacagini düsünüyorum. Üst üste denemelerin sonunda elinde kalmasin bisiklet :)