Nevşehir

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hayırlı yolculuklar islam. seninle tanısmak büyük bir zevkti. iş güçten pek gezmeye fırsatımız olmadı ama ne yapalım artık. eger yolun düşerde bu taraflara gelirsen her zmaan kapımız açık kendine iyi bak.

Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
Demek gidiyorsun islam sana son bir uğurlama gezisi yapacaktık ama ankara yarışı yüzünden olmadı kusura bakma artık seninle az sayıdada olsa güzel geziler yaptık senin gibi kıymetli bir kişiyle tanıştığım için çok mutluyum inşallah tekrar görüşür ve pedallarız yolun açık olsun kardeşim

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@i.golge

Sevgili İslam,Azönce yapıp da yadiğimiz makarnan tam tadımlıkdı valla.
Okul boyunca sen güzel insanın bizimle birlikde soluk alıp vermesi bizler için keyifle anılacak olan kesitlerimizden olacakdır.
Yolun açık olsun diyorum.Trakyadaki dostlarımıza bizden kucaklar dolusu selamlar gönder.Biliyorum ki, orada da sen kadar değerli canlarımız var.

Yüreğim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

• Beğen
Tepkiler: İslam Gölge

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Nuri meraba.
Sabah ki antrenman ve saglam düşüşler beni kesmedi sanırım.eğer fırsatın varsa parkura girelim diyorum.İsmail ve Evrim de yanımda...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@candede

size pol pedallar dileyim ben arkadaslar işten çıkamadıgım için gelemiyorum.görüşmek üzere.

sefai

Üye
Tepki
0
selam ben de nevşehirliyim ama ankarada oturuyorum. oralarda pedallamayı çok özlüyorum inş yakında...

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Tekirdağ dan selamlar tüm kapadokyaya ve Kapadokyadakilere
sonunda lisans çıkarttım artık bende yarışlara katılacağım sizlerle görüşebileceğiz yüzyüze ne güzel olacak
hızla başladım antrenmanlara
hadi kolay gelsin
iyi yarışlar dilerim Türkiye şampiyonasında.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hadi bakalım hayırlısı islam keşke ilk yarısın burda olsaydı ama seneye gelrsin artık yarısmaya.

görüşmek üzere selamlar.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@i.golge

islam senin adına çok güzel bir karar, keşke gitmeden ilk yarışını kappadokyada yapsaydın ,kısmet bundan sonraki ilk yarışta izmit'te görüşmek üzere

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
uyumayın iyicene sogudunuz bisikletten bir sıcak kiş varsa oda gürol abi kanıtıda burda.

yarın diyorum söyle 9 10 30 arası küçük bir tur yapalım kurtlarımızı dökelim.

gidiş yönü.
sehir merkezinden oratahisara gidelim ordan iki şık var kafamda birincisi ortahisardan sonra eski göreme parkuruna girip ordan düz yoldan göreme rampasını çıkıp geri dönüş yada düz yoldan göremeye inip avrupa sampiyonası parkuruna girip takrar düz yoldan çıkıp ürgüpe gelmek ne dersiniz.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bu gidişle yakında çeker gürol abi inişide ama kask camerası lazım iyi bir çekim olması için.ayrıca bu mevsimde pek saglıklı olmaz bisikletle orayı inmesi.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
Gürol abi kışın bisiklete binmek isteyenler için çok yararlı bir video olmuş teşekkürler.
Nuri abi iyi bir gezi çok uzun zamandır benimde aklımda ama yarin maçımız var (ürgüpsporun) gelmek isterdim ne yazıkki gelemem.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Nuri kardeş, o siste oradaki mtb parkurlarında bir sen kaybolmazsın bir de peribacaları... :)
Ben zaten yazın bile geldiğim yolu zor buldum kapadokyada.. :):):)

İsmail, maç gün boyu sürecek değil, maçtan sonra birşeyler ayarlasanız geçmek için.. :rolleyes:

Video için tşk. ler.

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Paylaşım için teşekkürler Gürol abi,eline sağlık..

Yanlız Gürol abi süper bir hava var hayran kadım,tam benim havalarım..:)

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@Mesut Girgiç

mesut abi bilmeyenler için söyliyeyim videodaki kişi gürol abi eski federasyon görevlisi bisiklet sporu için çok emeği var.Maç konusuna gelirsek saat 13,30 da maç biz 11,30 toplanıyoz saha 20 km uzakta hazırlık felan maçın bitmeside 3'ü buluyor yani tüm gün gitmiş oluyor.malum kış zamanı hemen akşam oluyor.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@İsmail Ağıllı

Senin Dünya Kenti Ürgüpspor'da da top koşturduğunu bilmiyordum. :)

Kendimim gibi seni de futbolu uzaktan seven ama bisikletin üzerinden inmeyen biri sanıyordum. Ne bileyim iki ayağında iki marifet olduğunu :) :) :)

Ne diyeyim, rastgele vurduğun toplar bile karşı kaleye gol olsun..

• Beğen
Tepkiler: İsmail Ağıllı

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
güzel güneşli biraz soguk bir günü kaçırdınız. hava yarında simidki gibi kapalı olupda yagış olmazsa süper olur yarın için ne dersiniz .