Nevres ve Pedal Arkadaşları..

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
10 Eylül 2013 tarihinde aranıza katıldım.
O tarihten bu yana her pedaldaşım için geçirdiğimiz günü anlatan yazılar yazmaya çalıştım.

İlk pedaldaşım Vahap Aydın oldu. İlgili yazım aşağıdaki linktedir.
(link)

Sonra Kamil Avşar, Sami, Eren Tublek biraya geldik. İlgili yazım aşağıdaki linktedir.
(link)

Avrupa Yakası Pedal Grubu – A.Y.P.G ile bir araya geldik.
http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/546/81bc.jpg[/URL]

Abdullah R. İle pedalladık. Bu sefer benden önce davranıp yazıyı ele almıştı.
İlgili yazısı aşağıdaki linktedir.
(link)

İki pedaldaşe bir araya geldik  Betül Özkal ile pedalladık. İlgili yazım aşağıdaki linktedir.
(link)

Buluşalım Tanışalım Pedallayalım dedim. İlgili yazım ve buluşmaya katılanlar aşağıdaki linktedir.
(link)
(link)

BF’den Yağız Yılmaz, buluşalım tanışalım pedallayalım etkinliğine var olan programı yüzünden katılamamıştı. 8 Şubat 2014 tarihinde mesai bitimi Eminönü’nden Bahçelievler’e geldi ve birlikte Yeşilköy’e salep içmeye gittik. Rahatsızlığım yüzünden bisikletim GEZENTİ’den uzak kaldığım 10 gün sonrasında Yağız’la pedallamak ilaç gibi geldi. Pedalına sağlık ve çok çok teşekkür ediyorum pedaldaşım.

9 Şubat 2014 BF Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası Pedaldaşlar bir araya geldik.
BF’den Cihan Soyugazi pedaldaş Küçükçekmece Bisiklet Grubunun organize ettiği Orbis Bisiklet Fabrikası turuna davet etti.
Aynı gün için Anadolu Yakasından Çetin Şahinöz birlikte pedallamak için benimle haberleşmişti. Programı Orbis turu için okeyledik.
BF’den Yuonis Adonis ile daha önce pedallamak için haberleşmiş fakat programımız iptal olmuştu. Bu defa Orbis için haberleştik.
Böylelikle önce Pedaldaş Çetin beyi Bakırköy iskelede karşıladım. Pedallayarak Ataköy A Plus AVM önüne geldik. Önce Adonis sonrasında Cihan ile buluşup, tanışıp,pedallamaya başladık.
Küçükçekmece Meydanda diğer arkadaşlarla kaynaştık. Sonra hep birlikte Orbis Bisiklet Fabrikasına gittik. Toplamda 60 km yol yapıldı. Çok memnun döndük. Şimdiye kadar ilk kez forumdan 4 arkadaş buluşup pedallamıştık. Misafirimiz Çetin beye Bakırköy İskeleye kadar eşlik ettik. Ve tekrar pedallaşmak dilekleriyle ayrıldık.

Geçirdiğimiz güzel günün komik ayrıntılarını ve fotolarını hep birlikte paylaşmak dileğiyle,
Pedaldaşlarımı bu başlık altında yazmaya devam edeceğim.

Scudo
Tepki
19
Bisiklet
Salcano
2013 / 6. Ayında bir arkadaşımla kafamıza esti ve Metin Bisiklet 'e gidip nakitleri bayılıp bisikletlerimizi aldık :)

Uzun yaz boyunca beraber bahçelievler-sarıyer arasında pedallamaya çalıştık.

İlk defa neWres hanımın daweti üzerine bir grup etkinliğine katıldım ve oldukça keyif aldım.

Olabildiğince çok etkinlik we toplu pedallama aktiwitelerine katılmaya çalışacağım...

Bu güzel org. da pedalını we sohbetini paylaşan tüm arkadaşlarıma teşekkürler...

From ayfon with TaPaTalk

yuonis adonis

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
Aynı zamanda almışız bisikletleri;)

Biz Orbis için pedallamaya başaladık. Ve Yeşilköye geldiğimizde, şimdiye kadar hiç karşılaşmadığım bir durumla karşı karşıya geldim. Baştan söyleyeyim arkadaşları yorduğum için üzüldüm ama bir bayan pedaldaşla çıkmanın komik yanlarıda bu olsa gerek.
Baldırıma taktığım bir para kesesi var. Yıllardır yurt içi yurt dışı turlarımda ve bisiklet sürerken kullanırım. Ağız kısmı cırcırla kapanan bir kese. Ve şimdiye kadar içinden hiçbirşey düşmedi. Ne koşarken ne de pedallarken. Fakat bu sefer içinden ilk nve dudak parlatıcısı zıpladı. Çetin ardımdan geliyordu aldı verdi. Hayretler içindeyim derken az ilerde tekrar zıpladı. Bu sefer Çetin yooook artık der gibi bir hareketle cebine koydu :) Yeşilköy sahil bitiyorken küçük bir rampa çıkıyoruz, o sırada ruj zıplamış. Bu sefer Adonis elinde ruj verirken makyaj tazeleyeceksen duralım dedi. Ben de kapağı nerde derken arkada Çetin bey getiriyor cümlesiyle epey güldük. 1 tl ve bir kesme şekerimi sokaklara bıraktılar :( Aynı yolu kaç kez gittim o zaman böyle bir dökülme olmamıştı, hala nasıl olduğuna anlam veremiyorsam da, duruma çok eğlendik. Dönüşte saçarak gelmedim ama. anlamadığım hadise rujlarımı topladılar da dökülen paralarımı yollarda bıraktılar...

@yuonis adonis

Ben teşekkür ederim. Ayrıca ilk kez pedallamamııza rağmen çok rahat bir sürüş yaşadık. Tekrar pedallamak dileğiyle..

Tepki
19
Bisiklet
Salcano
@NEVRES KME

Gerçekten tüm detayları yazmışsınız

Tebrikler

From ayfon with TaPaTalk

yuonis adonis

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Rujlar paradan çok daha önemli o yüzden paralara aldırmadık ama rujları görünce hemen durduk..:p

• Beğen
Tepkiler: NEVRES KME

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Çetin ŞAHİNÖZ

Ne ka teşekkür etsem azdır :)
Fotoları merak ediyoruz ama en çok Adonis'in videosunu;)

@yuonis adonis

Adonis, daha anlatılacak şeyler var değil mi ama;)
Onu da Çetin beyden bekliyoruz :))
Bil dal sigara nasıl istenir??

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@yuonis adonis

Aldığın fosforlular demetinden sonra ;) !!!!!

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Resimleri ben beceremediğim için Nevres hanıma verdim bu akşam yükleniyor sanırım..

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Yüzler gülüyor ;) paylaşım için teşekkürler. tekerlerinize ve tekerlerimize daş değmesin :)

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
1. foto; reflektörlü yelekli Cihan Soyugazi ve Kahverengi giysili Adonis
2. foto; Çetin Şahinöz

@Çağlayan

Teşekkürler Çağlayan;)

Sizlerlede böyle karelerde gülümsemek dileğiyle:)

@Çetin ŞAHİNÖZ

Ben de kızıma tşk ediyorum :D fotoları yüklediği için..

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Çetin ŞAHİNÖZ

Karizma videosunu yükleyemedik Çetin bey bilginize
Kısmet olursa Anadolu Yakası çıkartmamızda tekrar çekim yaparsınız ;)

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@Çetin ŞAHİNÖZ
Tabiki çekersinnn :)))

NEVRES KME

Forum Bağımlısı
Tepki
1.510
Bisiklet
Specialized
@yuonis adonis

Tanrı büyük. Orbis te yemek yerken bana bi torba dolusu laf ettin. Görüyoruz ki her karede ağız doluuu :) :alkis: