Neden carraro?

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Millet barut fıçısı deşarj olmak için yer arıyor,sakin olalım arkadaşlar burda kavga değil bilgi paylaşalım ,seygiyle ve bisikletle kalın

Scudo

Pabioo

Üye
Tepki
170
Bisiklet
Carraro
Crx 930 kullanıyorum. Hem kadrosundan hem üzerindeki malzemelerden çok memnunum. Bilimde dahi hata payı vardır ve kabul edilebilir. Çünkü insanın dahil olduğu her süreçte hata olabilir. Bu Trek içinde olabilir Salcano içinde. O orada kırılmış, bu burada çatlamış falan filan demek yerine sadece kendi bisikletiniz hakkında konuşmanız daha makul. Markanın fiyatı arttırdığı bir gerçek. Şimdi düşünün elimde Slx setli bir Carraro Crx 930 var. Aynı setli bir bisikleti diğer markalardan kaç paraya alabilirdiniz? Bisiklet araba parası olsun, kendi kendine gitmiyor sonuçta insan sürmedikten sonra.

• Beğen
Tepkiler: SEYYAH OZİ

ahmet1914

Forum Bağımlısı
Tepki
1.263
İsim
Ahmet Y
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bütün mesajları tek tek okudum.Salcano kullanıyorum,tamamen ucuz olması amacıyla gittim en ucuz modelini aldım geçen sene nisan ayında.Kadro,donanım,vites bilgisi hak getire yani.Neyse ilk zamanlar yolda kaldım,küfürler ediyorum Salcano'ya. Neyse tüm bunlara rağmen daha sonra alıştım Salcano'ya tüm düşük sistemine rağmen ama dediğim gibi bu onların değil benim suçum.
Yol bisikletine geçmeye karar verdim şu anda,asla 2.el almam düşük donanımlı alırım ama 0 alırım düşüncesindeydim.Fakat bu fikrim değişti,şimdi 2.el araştırmaktayım.Neyse lafı konuya getireyim.Carraro'ya karşı bir sempatim var.Geçen gün, üzerindeki donanımları bisikletin fiyatı kadar bir Salcano buldum ama aklım hala Carraro'da. Dış görünüşü daha hoş geliyor bana.Salcano'ya karşı değil diğer markalara karşı da Carraro'ya ayrı bir sempatim var ve onu ayrı bir yere koyuyorum

• Beğen
Tepkiler: mmakif

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Carraro kullanıyorum. Carraro alma sebebim paramın ona yetmesiydi. Bianchi SLR 600 almak istemiştim ama Bursa'da hiçbir yerde bulamamıştım.

Bahri Kaplan

Daimi Üye
Tepki
996
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Canyon
Arkadaşlar f/p açısından en iyi ürünleri Carraro ve Bianchi veriyor. Şehir/tur bisikleti olarak 5 seneden beri sportive 224 kullanıyorum, yol bisikleti olarak da Cr052 modelini yaklaşık 3 sene 15000 km. hiç sorunsuz kullandım.

Devilsbutcher

Daimi Üye
Tepki
404
İsim
Tuncay
Bisiklet
Carraro
Bende fiyat/performans ürünü diye bu markayı seçtim ama 2. Ay dolmadan yaşadığım servis skandalından ve accell in bu konudaki ilgisizliği fikrimi değiştirdi. Artık almış bulunduk. Ama kimseye tavsiye etmiyorum. Satış sonrası hizmet herzaman daha önemli bence. Ucuza alırsın ama sonrasında harcadığın para ve zaman astarı boyunu geçer ve rezil olursun.

Himmet401

Üye
Tepki
157
İsim
Himmet
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Marka muhabbetini görünce ister istemez aklıma şu reklam geldi :)

• Beğen
Tepkiler: MakRo

zagnos

Üye
Tepki
66
İsim
Yavuz hasan
Bisiklet
Carraro
böyle sübjektif uzlaşma şansının olmadığı konulara bayılıyorum herkes doğal olarak kendi görüşünün en doğru olduğunu savunuyor (ben dahil) okuması çok zevkli oluyor

kim aldığı ürünü kötüler ki
buradaki herkes bir markanın bir ürününü almış istisnalar dışında herkes aldığın üründen memnun şey gibi düşünün hiç kimsenin 5 bin TL verdim iPhone aldım enayilik ettim 1 liraya da telefon var keşke onu alsaydım dediğini duydunuz mu kullanmasa da aldığı telefonun özelliklerini saya saya bitiremez
ben butcem 220 ye yettiği için 220 aldım bir başkası da kendi bütçesine göre bir bisiklet aldı bana göre en doğru karar 220 diğerine göre aldıgı bisiklet

velasılı kelam herkesin hayatına kimse karışamaz bisiklet üzerinde geçirdiğimiz anın keyfini çıkartalım