Ne kadar deli varsa burada :D

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
11-12 Şubat ve 18-19 Şubat tarihleri olmayacak değil mi :)

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Koray Yılmaz

olmayacak koray o tarihlerde.sen o zamanlar müsait değilsin galiba :D

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
İstanbulda olmayacam 13 şubatla 17 şubat arasında 11 veya 12 şubatta da sakata gelmek istemezdim ve gelemezdim tatil öncesi 18-19 unda da fazlasıyla yorgun olacağım o da yalan olurdu... :)

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Siz kendinizi "Manyak" diye değerlendirmişsiniz ya, bununla ilgili bir dilekte bulunmak istiyorum: İnşallah bir gün bütün millet "Manyak" olur ve ben de ön sıralarda yer alırım :) Çok güzel iş yapmışsınız. Pedallarınız zeval görmesin...

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
:in::in::in: Valla Enver kardeşim İstanbulun egsost gazı kokan yollarında dolaşıp zehirlenmektense böyle deliliğe can kurban .En güzelini ,en iyisini yapmışasınız.Bisklete biniyorum diyen bir çok dostumuzun sıcak yataklarında yumurta ısıtma çabalarının ne olduğunu bilmelerini isterim .
Bence budur.
Harika kareler ve paylaşım için emeklerinize.pedallarınıza,paylaşan gönlünüze sağlık.

• Beğen

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
Biz bu turu yanlış zamanda yapmışız. Dün tek başıma Belgrad ormanına gidip aynı parkurda bir tur yaptım çok daha çamurluydu. 4-5 noktada suya girmeden geçebileceğiniz en ufak nokta yoktu, kafam gözüm çamur içinde kaldı...Hava da gayet güzeldi.

Sanane lo

Üye
Tepki
46
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
imreniyorum resmen ya güzel bir tur olmuş sizin için gelecek turlarda pedallarınız kuvvetli turunuz kazasız olması dileğiyle......

• Beğen