Ne demek üşüyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Fatih.acar

Ben baştan aşagı Decathlon dan giyiniyorum ama para ona bile yetmiyor rüzgalık,kışlık tayt,ceket 400 lira tutuyor. Ben kış için sadece eldiven+ kayak içliği alabildim para buna yetti. Decathlon fakir yeri değil yani.

Bana fakir yazar lazım pazardan filan tayt alan öyle birşey bakmıştım ben.

Ya o kadar fakirim ki yazlık eldivenin altına kışlık eldiven içliği almaya kalktım daha fakiri varsa tanışalım.

Scudo

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Yagmurlu havada ne giyiyorsunuz? Ucuz bir cozumu var mi? Tayt su gecirmiyor ama ustundeki pantolon feci islaniyor. İnternette su gecirnez pant. gordum ama onlara da guvenemiyorum. İcindeki maddeye alerjim var. Tayt birsey yapmiyor ama esofman vs beni kipkirmizi yapiyor sonra urtiker aksirma vs pantolonu cikarip ilac icmedigim muddetce gecmiyor. Baska bir yere gidecegim zaman yagmur acisindan gozetliyorum. Hatta denizcilerin dahil 10 farkli ava durumuna bakiyorum. Cozum bulamadim. Eve gelirken sorun olmuyor degistiriyorum kiyafetleri.

Serrchi

Daimi Üye
Tepki
769
İsim
Serhat Özcan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross
@kadir karakaya (link). Zamanında indirimden yakalayıp almıştım. Vazifesini gayet yerine getiren bir ürün taytın, pantolonun üzerine giyiyorum (ulaşım için almıştım) su geçirmiyor, artı özellik olarak bayağı bir ısı sağlıyor, çok da güzel parlıyor ama en ufak bedenini almama rağmen aero özelliği yok, paçaları kendi cırt cırtı ile daraltmadığımda kendimi 30 dakika içerisinde teslimat yapması gereken pizzacı gibi hissediyorum :)

historiyst

Pedalşör ;)
Tepki
1.014
İsim
Murat Hoca
Bisiklet
Giant
Bu yıl en mantıklı yaptığım alışveriş decathlon dan ısı yalıtımlı monttur gerçekten çok memnunum ...

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
@historiyst@historiyst hangi modeli aldiniz? Link paylasirsaniz cok sevinirim?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
@yusufgs36 Tam olarak neye olduğunu bulamadım. Testlerde de çıkmıyor. Mesela deniz şortlarının bazılarında, LCW de satılan bütün eşofmanlarda oluyor. Futbol formalarında da oluyor. İçeriklerine bakıyorum genelde hepsinde aynı şey yazıyor ama kimi etki ediyor kimi etmiyor. Anlamış değilim. Polar şapka ve boyunluğum var, sorun yaşamadım.
@Serrchi Ürüne baktım. Teşekkür ederim. Bunda da mesela nylon yazıyor o kullandığım ürünlerde de. Sanırım nylondan nylona fark var. Artık deneye deneye anlayacağım herhalde. Çünkü hepsi alerji yapmıyor.:(

tesla42

Aktif Üye
Tepki
168
İsim
alper
Bisiklet
Lapierre
Rüzgar geçirmeyen bisiklet ceketleri var.Özellikle amazonun sitesinde kaliteli ürünler var uygun fiyata.Tavsiyem eğer kışın bisiklete binecekseniz rüzgar geçirmeyen ceketiniz üzerinizde olsun.Terlediğiniz zaman ciğerleri üşütüp geceleyin benim gibi 3 saat durmadan istifra edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Fatih.acar

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@Fireblade aynen öyle. Aklıma gelmedi bu. Termoformu tavsiye ederim. Blackspade den daha iyi ve fiyati yarı-yarıya .

• Beğen
Tepkiler: Fireblade

yusufgs36

Aktif Üye
Tepki
237
İsim
isa
Bisiklet
KTM
@kadir karakaya hocam benim de urtikerim var. gidalara ve ilaclara karsi. ne zaman neye alerji olacagim hic belli degil. bazen neye oldugumu bile bilmiyorum. ama kendimle ilgili tespiy ettigim bir sey var o da bagisikligim dustugu zaman daha cok oluyorum. hocam sentetik kiyafetlerden uzak durun. dogal pamuklu veya yunlu giymeye calisin.

@hydrocon hocam ne yazik ki soguktan etkilenme ile kiyafet fiyatlari ters orantili

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.465
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
86D024BE-DD0E-409E-9402-B45CE7FEE581.jpegKomple ayakkabılar dahil bu set çoraplar, kask, gözlük, mont, uzun kollu forma, kısa kollu termal içlik, eldiven, yüz maskesi, tayt 400 tl.

82C91412-D01B-4749-A6B9-53AFB07985E1.jpeg Bu kombin yine ayakkabı, çorap, tayt,uzun kollu içlik, kısa kollu forma, rüzgarlık, kask,gözlük, buff, eldiven 250 tl .

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35
Hocam yine uygun fiyata halletmişsin.Ne ekonomik adamsın.Seni tüm forumun takip etmesi lazım.:harika:
Jant setini değiştirmişsin; hayırlı olsun güle güle kullan.Şimdi sıkı dur!Son günlerde sana en çok sorulan soru (hazır jant setini değiştirmişken) Lapierre ağır mı hafif mi?(adrenalin26 duymasın):D:D

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.465
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@hamlet2006 Teşekkür ederim iyi dileklerin için. Şimdilik yeterince hafif. Adet ağırlığı 300 gram olan bir çift lastiğe sahibim. Onlar da değişince 8,2 kg değerini elde edeceğim. :) Jantlar ağırlıktan ziyade akıcılık olarak ve rijitlik olarak çoksey kattı.

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
@trainspotting35Ustadim urun linklerini de yazabilir misiniz bende arayis icindeyim. Birde pedaliniz mtb pedal mi? Ben mi yanlis gordum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek