Muğla

S.Koca

Forum Demirbaşı
Başlık
7
Tepki
342
Bisiklet
Fuji
Çıkanlar var yol bisikleti ile bozuk kısım başlarda olduğu için katlanılır sanırım. Iyi hortlamış konu ama yoldan çok servislere dikkat etmek lazım.

caner1405

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
240
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.
Fethiyede bisiklet kiralamak istedim ama genelde kötü bisikletler var. 3-5 senelik paslanmış market bisikletleri. Bu mıntıkada güzel bisiklet kiralayabileceğim bir yer bilen varmı?

caner1405

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
240
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
dostum son 2 günüm kaldı istanbulda var bisikletim ama 4 gün için taşımak istemedim. burayıda görünce dayanamadım :)

kmert

nihilist cyclist
Başlık
11
Tepki
65
İsim
Kmert
Bisiklet
b'Twin
Selamlar,

Bu yaz sezonunda mayis'tan ekim'e kadar çalışmak için Bodrum'dayım. Bisikletimi beraberimde getirmedim fakat en yakin zamanda ikinci el veya sifir bir bisiklet alacagim. Ilk defa bodrumda bulunuyorum ve tam bisikletle turlamalik super bir yer oldugu kanaatindeyim.

Buralarda bisikletci arkadaslar varsa bu konu uzerinden anlasilabilir ve birlikte turlayabiliriz.

Gümüşlük mevki'den bir foto;

20160513_200547.jpg

Başlık
1
Tepki
76
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
@karamamba Türkbükündeyim 1 ay bile olmadı geleli beraber bisiklete binmekten memnun olurum geldiğimden beri yalnız biniyorum
@kmert Gümüşlük buraya biraz uzak galiba ve bodrum için daha önce çok güzel bir bisiklet rotası olduğunu düşünüyordum geldiğimden beri edinmiş olduğum tecrübe bana bu düşüncemin yanlış olduğunu gösterdi çok iniş çıkış var :):):)

@karamamba mesaj tarihini yeni gördüm cevap yazmak için biraz geç kaldım galiba hahahahaha

kmert

nihilist cyclist
Başlık
11
Tepki
65
İsim
Kmert
Bisiklet
b'Twin
@Dogukanersoz ilk izin gunumde midtown decathlon'a bisiklet bakmaya gidecegim, salcano mosso vs bisikletci var mi acaba buralarda?

Sizde yol bisikleti var galiba,
Benim istanbuldaki bisiklet de soyle dursun kenarda :):):)IMG-20160409-WA0006.jpeg

Başlık
1
Tepki
76
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
yol ve dağ bisikletim var burada iki bisiklete baya ihtiyaç olacak gibi gözüküyor :) neo bisiklet var galiba merkezde neon da olabilir ismi

Tepkiler: kmert

ercst0rm

Forum Bağımlısı
Başlık
4
Tepki
885
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
turgutreis yalikavak gumbet bitez gumusluk cok sansli bi rota havalar isindikca trafik yogunlugu articaktir fakat sabahin ilk isiklariyla essiz bi guzellik .. iyi pedallar dostlar istanbul bodrumu ozletiyor:)

phoenix48

Üye
Başlık
6
Tepki
43
Bisiklet
Merida
@kmert Merhaba,
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
ile iletişime geçerseniz size yardımcı olurlar diye düşünüyorum.Birde onların her pazar grup sürüşleri oluyor yanlış hatırlamıyorsam.Facebook'tanda takip edebilirsiniz. Gerçi bu hafta
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
10. Gökova bisiklet turu var.

thieft3000

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
415
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
zirveye kadar bisikletle gidilebiliyomu yoksa yamaç paraşütü atlama noktasına kadarmı

bsklt07

Forum Demirbaşı
Başlık
4
Tepki
461
İsim
tuğrul
Bisiklet
Salcano
yol bisikleti olmaz belirli bir noktaya kadar gidebilirsin ondan sonra toprak yol

Bahadır S.

Daimi Üye
Başlık
12
Tepki
695
İsim
Bahadır S.
Bisiklet
Canyon
@thieft3000 @bsklt07 babadağ yolu yanlış hatırlamıyorsam 2010 yılından beri alt orman girişinden itibaren parke taş döşeli. Yamaç paraşütü uçuşları zaten zirveden yapılıyor. 1800 mt ve 1950 mt iki adet yer var. Her ikisine kadar yolda parke taş var. Ancak transport için kullanılan araçlara çok dikkat etmek gerekiyor.

Tepkiler: thieft3000
Başlık
0
Tepki
0
selamlar arkadaşlar fethiyede yaşıyorum. bisiklet tutkunlarıyla tanışabilmek için burdayım :)

Hkn23

Üye
Başlık
0
Tepki
3
İsim
Hakan Özer
Bodrum'un Turgutreis beldesinden başlayıp Fethiye'nin Ölüdeniz beldesine kadar pedallamak istiyorum. Türkiye turuna ilk tur bu beldeler arasından olacak. 300 km olduğunu öğrenmiştim bu iki belde arası. Bakalım kaç gün sürecek.. ;)

Tepkiler: sahbaz061

sahbaz061

Aktif Üye
Başlık
1
Tepki
202
İsim
Mehmet Ali Şahbazoğlu
Bisiklet
b'Twin
@Hkn23 Merhabalar bende kasımın başında bir aksilik olmazsa Dalaman'dan başlayı Antalya'ya kadar gideceğim bisikletle daha önce hiç gitmedim oralara ama güzel yerlere benziyor. Umarım kazasız belasız tamamlarsınız turunuzu sizde.

Tepkiler: Hkn23

Hkn23

Üye
Başlık
0
Tepki
3
İsim
Hakan Özer
@sahbaz061 Sevgili kardeşim, Dalaman güzel yer ama ben daha önce hiç bisikletle tur düzenlemedim kendi kendime. Benim henüz bir bisikletim yok. Para biriktiriyorum güzel bir bisiklet almak için. Inşallah senle başka bir seferde gezer tozarız bisikletle..

Tepkiler: sahbaz061
Yukarı Alt