Muğla

Tepki
1
Arkadaslar öncelikle herkese iyi aksamlar dilerim,bi konuda yardiminiza ihtiyacim var,bisiklet kullanirken,;kask eldiven,pompa,km saati,led lamba,gözlük,vs. Gibi.malzemelrim yaninda (uzun yolculuklar icin 35-40km) baska ne gibi malzemerin olmadi gerekir yiyecekler haric mesela tisort ve tayt gereklimidir benim bunlari pek.kullanmak istemiyorum yani.baska hangi.malzemeler tasimaliyoz yedek ic lastik veya lastik seritli.olan lastik mi kullanmaliyiz ve birde köpekler icin sprey tasimlimiyiz ben Fethiyede oturuyorum ve Yakakaöy Saklikent taraflarina gidecegim İNŞALLAH,VE 1 aya kadar bjsikleti ve ekipmanlari alacagim ALLAH izin verirse,bu konida yardim edebilir misiniz lutfen cok sevinirim simdiden tesekkürler,saygılar..

Scudo

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
dostum tayt ve forma uzun yolda gerekli diye düşünüyorum özellikle tayt. yedek iç lastik, yama seti ve pompa mutlaka bulunsun yanında.

• Beğen
Tepkiler: Samet Yurt
Tepki
1
Kardsim cok tesekyrler kask eldivn pompa tamam ama yedek.ic lastik fpn birde tayt birqz problem lastik patlarsa degistirmek problem.olabilir pek yapamiom.o isi birde lastikler icin serit fln olabilir yani rahat olur mu diye düsünüyorum,tayt fln pek giyemem kardesim biz arladadlarimla fln tur yaistik.6 kisi 10 km yol yaptik tayt fzl gerkmez diye düsunuyorum,ben normal spor yaparken giydigim sortla gittim,iyiydi yani kardesim ne bileyim tayt haricinde diger konuda yardimci olursan cok sevinirim cik tesekkur ederim(gec cevap verdim.kusura bakma yemek fln uzun sürüo aksam tv fln su anda gördum kusura bakma) yardimci olursan cok sevimirim.[emoji2]

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
lastik için şerit derken anlamadım birde yazın çok karışık tam anlaşılmıyor tayt alamıyorsan şortta olur sorun olmaz iç lastik değişimi için pratik yapman lazım sök tak çıkar gibisinden

• Beğen
Tepkiler: Samet Yurt

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Erkek adam tayt giyer mi hiç öyle :) jelli sele lazımmı bilmiyorum sele rahatsızsa değil 40 km 5 km bile gidemezsin ağrıdan boyuna uygun kadro boylu ve özellikle gideceğin yola göre bisiklet al sakın çift amörsitörlü bisiklet alma hatta öyle dağa falan gitmeyeceksen mtb alma şehir ve hibrit bisikletlere bak derim

Tepki
1
@Melih Çolak
Arkadadlar hepinize cok tesekkur ederim pratik yaparim anlasiladi tamam[emoji28] cok saolun bu mübarek günde her sey gönlünüzce olsun bayraminiz mübarwk.olsun ( Alacagim bisiklet:Carraro BIG 927 ) cok tesekkurlr.[emoji2]
@Ali Ç.

Tepki
0
İsim
grkn1234
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Dahon
10 gun daha datcadayim ve hergun bisiklet suruyorum. Zamanla tek surrmek sıkıcı geldigi icin varsa bisikletci beraber bi datca marmaris turu yapalim dedim :)

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Umarım bulursunuz, bir seneden fazla olmuş :D

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
yurtiçi turlar bölümüne bak, belki bulursun ama forumda bayan bisikletçilerin tur yaptığı bir makale görmedim ben

bu arada arama sebebiniz nedir? :D

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
@OzanErdem

1 sene neden bekledin? dün gece rüyanda mı gördün?

OzanErdem

Üye
Tepki
1
@tuna k

ilk mesajımda da söylemiştim zaten. 1 sene beklemedim, aradım. buraya da belki görür diye yazmıştım.

Berkay S.

Üye
Tepki
71
Bisiklet
Salcano
Zamanında adıni , iletisim adresini alsaydin burada bu kadar dert cekmezdin be abim :( Gün gün güncelle de belki rast gelir bulur seni :)

OzanErdem

Üye
Tepki
1
@Berkay S.

inan o an aklıma gelmedi sormak, aklıma geldiğinde de çok geç olmuştu zaten. ben ters tarafa gidiyordum. çoktan uçmakdere-kumbağ arasını tırmanmıştır, yetişemem diye geri dönemedim.
bakalım, ben de öyle umuyorum artık.

Scenker

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Merhaba turgutreiste olan yada bodrumdan Turgut reise gelebilecekler . Bisiklet sürmek için bir kaç kişi arıyoruz iki kişiyiz ikimizde 7 , Sınıfa gidiyoruz bizimle turgutreis Gümüşlük , turgutreis Yalıkavak geziyoruz bize katılırmısınız.