Muğla- Gökova - Turu Sakar - Akyaka-Akbük 19-20 Mayıs 2007

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@dilek bulut

Dilek Hocam merhaba

Bizlerde sizleri tanımaktan büyük keyif aldık. Dediğiniz gibi, çok fazla sohbet etme şansımız olmadı, ama bu bir başlangıc, sanıyorum buna benzer buluşmalarımızın devamı ve gerisi gelecek. İlerde ki buluşmalarımızda, bu konuyu da telafi edebiliriz.
Bizlerde sizleri tanıdığımıza ve bu güzel Muğla , Denizli, İstanbul ve Ankara ekibi ile beraber olduğumuza çok mutluyuz. İyi ki gelmişiz. Bundan sonra da şartlar elverdiği müddetçe de buluşmalarımıza devam edeceğiz.

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın.

Scudo

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
@Serkan Taşdelen

Ne kusura bakması serkan...

Walla bi çok eğlendik artık senin tekrar ankaraya gelmeni bekliyoruz sabırlısızlıkla sadece gelde gezelim :)

Kolay gelsin sana ;)

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Resimlere baktıkça doyamıyorum benimde elimde bi kaç resim var onları bi ara atıcam ama yarın sınav var o yüzden şimdi uğraşamıyorum :(

Herşey için tekrar muğla ekibine ve bütün gelen gelemeyen herkese teşekkürler...

Bu arada fırat abi şu ilk gün telefonla çektiğin bi kaç resim vardı ya onlarıda atsana siteye :)

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
bir fikrim var. zamani geri alip ben de katilayim diyorum.:):) eger bunu yapamiyorsak ilerleyen zamanda bu geziyi tekrarlayalim. ayni guzergah olup olmamasi elbette onemli degil. onemli olan aynı samimiyetin olmasi. katılan bisikletseverlerin samimiyeti/guzelligi fotograf ve yazilardan yeterince belli oluyor. nadide egeyi cok ozledigimi fotograflara bakarken daha cok hissettim. cok yakinda o bolgede olup ozlem giderecegim. evsahibi mugla ekibi basta olmak uzere katilan herkese selamlarimi gonderiyorum istanbuldan. sevgiyle...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@Çağrı Tosyalı

Sevgili Çağrı'cım inan seninde aramızda olmanı çok istedim ancak nasip olmadı sağlık olsun.İyi dileklerin için teşekkür ederim.Bodrum'a geldikten sonra izinlerimiz kesişirse birlikte pedallarız.Derslerinde başarılar dilerim...

@Süleyman Şatır

Değerli büyüğüm hepimizin piri Süleyman abicim merhaba,

Gökova pedallarımın altında gezimizde forum dan senin kadar değerli birçok dostumuzun katılımıyla gerçekleştirdik.İnan hayatımın en güzel turu oldu.İyi dileklerin için teşekkür ederim.Bu turumuzun tadı hala damaklarımızda.

Dostlarımız Gökova ve çevresinde turlarımızın geleneksel hale getirilmesini istediler.Bizlerde Muğla bisiklet platformu olarak çalışmalara şimdiden başladık.Sanırım yaz sezonu sonu (Eylül veya Ekim) ayları içerisinde Gökova körfez turu yapacağız senide mutlaka aramızda görmek isteriz.

Güzel dileklerin için tekrar teşekkür eder ellerinden öperim abicim...

@dilek bulut

Dilek hanım merhaba,

Gezimizi gerçekleştirmemizde sizinde azımsanmayacak emekleriniz var.Bende size teşekkür ediyorum.Umarım Muğla bisiklet platformu olarak bu tür gezilerin yenilerini düzenler ve tekrarını yaparız...

pelo-selo

Üye
Tepki
42
Sevgili Altan,

Seni, eşini ve o küçük yumurcağı tanıdığımız için bizde çok mutluyuz.
Bizler için iyi düşünceleriniz bir kat daha onurlanmamızı sağladı. Ne söylenebilir ki herkes mükemmeldi bundan daha iyisi can sağlığı (muhabbetimiz ve arkadaşlığımız hep daim olsun) iyi günler dileğimle.

pelo-selo

Üye
Tepki
42
Sevgili Dilek hanım,

Ben, eşim ve kızım bizde sizi tanımaktan çok mutlu olduk.
Beraber paylaşımlarımız bir gün bile olsa sözlerle ifade edilemeyecek kadar güzel baksanıza hala o günleri yaşıyoruz. En kısa zamanda yine görüşmek ümidiyle tüm arkadaşlara selamlar (Ayrıca keyfoturağındaki kahvaltı misafirperverliğiniz için ayrıca ailem adına çok teşekkür ederim)

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
@Çağrı Tosyalı

Ahh çağrı ah bende isityorum zamanı geri almayı ama olmuo :( sınavlar başlıyacak ztn zamanı geri alabilsek tam vedalaşırken tekrar otogara ilk geldiğimiz ana dönmek istiyorum :(

Belki bende bodruma getirebilirim bisikleti :)

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
@Nur Çetinkaya
Sevgili Nur, biz de sizin sayenizde harika bir haftasonu geçirdik. Kısacık fakat, sıcacık beraberliğimiz umarım daha bir çok gezi de tekrarlanacak. Cumartesi akşamı sizinle pek ilgilenemedim, malum mangal görevi daha önemliydi :p ama inşallah ya tekrar burada, yada Denizli'de tekrar pedallayacağız. Şu sıralar foruma yazamıyorum, bir sürü işim var, ama inan 10 dakikada bir koşup, sizin ve diğer arkadaşların gönderdiği harika mesajları okuyup, mutlu ve motive olmuş bir şekilde işe geri dönüyorum. Bu başlığı her okuyuşumda suratımda kocaman bir gülümseme oluyor.
Tekrar bu haftasonuna bisikletli veya bisikletsiz katılan herkese binlerce teşekkürler... Zeynebin resmini merakla bekliyorum. Ayrıca en kısa zamanda Ender Abi ve İlknur Abla'nın çektiği resimlerin tümünü rapidshare'den upload edeceğim, ama biraz zaman alacak kusura bakmayın.

pel_in

Üye
Tepki
3
Slmm,
ben de bu geziye katıldım ama bisikletle gezmek için değil,tatil amaçlı gitmiştim:)
her şey çoooookk güzeldi bundan sonraki tüm akyaka turlarına katılıcam:)
(ve mutlaka yaz sonu tatile gelicem)
ayrıca misafirperverlikleri için fırat ve hevese ve ismini yazamadığım diğerlerine çok tşk ederim.

Not: Babam ve annem kadar güzel yazı yazamadığım için kusura bakmayın ( umarım hislerimi aktarabilmişimdir )

ayrıca zeynep'in fotoğraflarını göndermek için mail adresine ihtiyacım var tandem fobisi olan fırat beyy:) ltf mail adresinizi bana yazarmısınız?

• Beğen
Tepkiler: zazoo ve pelo-selo

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Sevgili Kevsercim, sana eseflerimi sunuyorum, ne demek aparta müşteri gelmiş :eek: . Hiç öyle şey olur mu? Hem senin, bize verdiğin muhteşem enerji, dünyada hiç bir parayla satın alınamaz... Oradaki durum başkaydı, tamamen bir komplo yaşandı, daha önceki mesajlarımı anlatmıştım. Hem sen, Öznur'un tek başına arabayla gidip dağ başında kurda kuşa yem olmasına razı olabilir miydin? valla ben kıyamazdım :rolleyes: ... Tamam kabul ediyorum, arabayla yanınızdan geçerken size, kahkahalarla gülüp, alay etmem biraz ayıp oldu ama valla tamamen, bizim mutluluğumuzu çekemeyen dış mihrakların oyunuydu bu :cool: . Kocaman öpüyorum seni, Öznur'u ve Mesut'u. Haaa bu arada sevgili Mesut'un Tandem konusunda yaptıklarından sonra " Fırat Abicim " diyişi kulaklarımdan hiç gitmiyor...

• Beğen
Tepkiler: trinitrotoluen

pelo-selo

Üye
Tepki
42
Sevgili Fırat, Heves ve minik Zeynep,

Sizleri şimdiden özledim, gösterdiğiniz ilgiye, güleryüzünüze ve samimiyetinize en önemlisi ev sahipliğinize çok teşekkürler, en kısa zamanda bir başka turda görüşmek dileğimle, Zeynep'ide çok çok öpüyorum (dün akşam selin ablasına hayvanları çok sevdiğini ve salyangozu anlattım inanamadı yani anlıyacağınız gibi kulaklarınız çınlarsa bilin ki bizim evdendir :) )

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Ben tam mesajımı yazarken Sevgili Pelin de gelmiş. Sevgili Pelin, tandem konusunda Mesut'a çektirdiklerimi biliyorsun ona göre... Bülent Bey'in Tandem bizim evde duruyor üstünü yastık-yorganlarla örttüm ki Heves görmesin diye, bak sakın sesini çıkarma, valla Ender Abiyle İlknur Ablaya şikayet ederim seni.
E-posta adresim firatokutucu@hotmail.com yalnız İlknur Abla ve Ender Abinin çektiği bütün resimler var bende.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Sayın Alıcıoğlu Ailesi, çok tatlısınız, biz sizi çok sevdik. İnşallah tekrar görüşmek ümidiyle, hepinizi çok öpüyoruz...

Necati Bilgen

Daimi Üye
Tepki
793
Sevgili Can ve Ender bey.. Çıldırmaya az kaldı.. Sizlere katılmayı çok arzu etmeme rağmen kısmet olmadı. Dükkandaki bazı aksaklıklar sebebiyle oğlumu yalnız bırakamadım. Forumu bile bügün okuma kısmet oldu..

Çoook güzel bir BİSİKLET ARKADAŞLIĞI güzel yerler, güzel fotoğraflar, kahvaltılar,yemekler doyumsuz iki gün. Bu güzellikleri bizlerede yansıttığınız için teşekkürler.. Bu beraberlikler ve proğramların
devam etmesi önderlik yapanların çoğalmasını diliyorum.

YAŞASIN BİSİKLET SEVERLİĞİ VE BİSİKLET ARKADAŞLIĞI ..

Bütün pedal basanlara S E V G İ L E R..

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@Necati Bilgen

Değerli büyüğüm Necati abicim merhaba,

Gezimizi beğenmenize sevindim,iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Nasip değilmiş birdahaki gezimize mutlaka beklerim.O kadar çok ilgi varki anlatamam biz Muğla bisiklet platformuna bundan sonra daha çok iş düşecek.Gökova pedallarımın altında gezilerimizi bahar ve sonbahar aylarında yılda iki defa düzenleyerek geleneksel hale getirmeye çalışacağız.Bisikletforum'da bu kadar ilgi olduktan sonra bu gezileri sizlerin sayesinde daha çok katılımcı ile yapabiliriz.

Değerli büyüğüm umarım bundan sonraki gezilerimizde vaya başka bir şehirler arası etkinliğimizde hep beraber olur birlikte pedallayabiliriz.Siz değerli büyüklerimle yan yana pedallamak benim için büyük onurdur.Ellerinden öpüyorum Necati abicim...

Saygı ve sevgilerimle.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba
İnanın ben kim mesaj yazmış , kim yazmamış yetişemiyorum. Mesajlarına cevap vermeden atladığım arkadaşlarım varsa kusura bakmayın. İnan karışıklığa kurban gitmişlerdir. Yoksa herkese güzel yorumlarından dolayı cevap vermeye uğraşıyorum.

@Çağrı Tosyalı

Çağrı'cım merhaba
hatırlarsan seni de özellikle çağırmıştım. Ama işlerinden dolayı gelemeyeceğini üzülerek söylemiştin. Bence artık bu tip geizleri kimsenin kaçırmaması lazım.
Gördünüz eğlenceyi, dostluk ve kardeşliği. :)

@Necati Bilgen

Necati ağabey merhaba

İnan sende olsan diğer büyüklerimizde olsa çok daha anlamlı olurdu. İnşallah bir dahaki gezilerimizde beraber olabiliriz.
Çok güzel bir şey bu bisiklet kardeşliği

Sevgi ve saygılarımla.

@Tırt Kaptan

Fırat'cım herşey karşılıklı. Şu an sorsalar nerede yaşamak istersin diye inan sizlerin yanında yaşamak isteriz deriz. ;)

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın.

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
@nilepelin

merhaba pelin, hoşgeldin öncelikle, bisikletsiz de olsa o güzel grubun içinde yeralabilmiş olman çok güzel, gerçi şansına hava kapalıymış o haftasonu ama yine de çok keyifli olduğunu tahmin ediyorum. Bu arada Alıcıoğlu ailesi tam gaz ilerliyor forumda, selin'de geldi mi ekip tamam :p umarım hep birlikte, yıllarca, muğla, izmir, konya, tüm türkiye'de güzelliklere pedallarız!

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Necati Abi merhaba, bu harika gezimizde sizi ve Hakkı Bey'i de aramızda görmeyi çok isterdik, sizin engelleriniz varmış, ne yapalım bir dahaki sefere inşallah. Hakkı Bey'le gezi öncesindesık sık telefonla konuştuk; malum misafirlerimiz çok farklı şehirlerden geleceği için sık sık plan değiştirmek zorunda kaldık. En son geçen perşembe kendisiyle konuştuğumuzda biraz rahatsız olduğunu söylemişti. Eğer kendisini iyi hissederse beni arayacağını söylemişti. Bizim gezi boyunca hava sık sık kapatıp açtı, hatta ara sıra yağmur da yağdı. Ben de, kendisini arayıp nazire yaparcasına günlük tur planlarımızı anlatarak rahatsız etmek istemedim ve ne yazık ki Hakkı Bey'i bu gezide aramızda göremedik. Ancak umarım iyileştiği zaman Muğla Ekibiyle birlikte onunla Akbük Yolunda tekrar pedallamak istiyorum. Nasıl olsa ben bütün yaz Akyaka'da olacağım.
Sağlık ve esenlikler dileklerimle...

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@spherex

Ozan'cım merhaba
O kadar dikkat ettim, senin yazına cevap vermemişiz.
Sizin bizden önce yaptığınız gezinin, geçtiğiniz yerlerin aynısından bizlerde geçtik. Hele o iş makinalarını görünce hemen sizleri hatırladık. Şans işte sizin orda yağmur, bizde ise yoktu. O da bizim şansımızdan olsa gerek.:)

Sanıyorum , bu geziye gelenlerin , bu gezi, tadı damaklarında kaldı. gelmeyenler ise süper üzüldüler, en kısa zamanda bu geziler geleneksel hale gelirler diyorum. Mutlaka o gezilerin birinde beraber pedallama imkanımız olacaktır.

Sevgi ve selamlarımla.
Hoşçakal.