MTB şehir lastiği

Tepki
8
salcano astro 240 var genellikle asfalt yolda kullandıgım için şehir içi bir lastik istiyorumm performansımada etki eder diye düşünüyorum , şuanda üzerindeki lastik 2.2
nasıl bi lastik önerirsiniz yağmurlu havalarda tutusunun iyi olmasını istiyorum abim böyle bir kaza geçirdide. 50 tlye kadar çıkabilirim

Scudo

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
(link) lastik, kullanım amacınıza oldukça uygun,sağlam ve kaliteli bir lastiktir.Tavsiye ederim.
Not:Markası yanlış yazılmış.Doğrusu linkteki 3.cü fotografta gözüküyor.

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.978
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Ben de yukarı linkteki lastiği getirttim İngiltere'den. Çok memnunum. Fiyat makul.
Yalnız siparişim ilk kargoya verildiğinde ucuz kargoyu seçtiğim için kayboldu. Şirket ile yazışmalar sonucu özür diliyerek yenisini bu defa DHL kargo ile yolladılar ve ikinci kargo için ekstra ücret almadıkları gibi 1 haftada da elime geçti.

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
Ben MAxxis Detonator 26 x 1.50 kullanıyorum, daha önce de kullanmıştım, yine kullanıyorum, çok memnunum. Hatta bu yeni olanları özel olarak Ebayden getirttim, beyaz yanaklı, bisikletle uyumlu süper oldu, eğer Ebay üzerinden araştırırsanız bisikletinize uygun renkte yanakları olan bir detonatör alabilirsiniz. Hem çok şık duracaktır, hem de performansı çok iyidir :in:

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
Merhaba arkadaşlar bende lastiklerimi değiştirmek ve diş sayısı az olan bir lastik almak istiyorum.Şu an kiler yanlış hatırlamıyorsam 26x195 yada 26x175 olması lazım araştırmalarım sonucu şu takımı buldum.Soruş şu: bu lastikleri alsam başka hiç bir şey yeni bir iç lastik almama gerek kalırmı yoksa cuk oturur mu?

(link)

(link)

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
@sarıyerlibisikletçi

yeni iç lastiğe gerek yok, iç lastik olur.. Ancak o rubena lastikler pek iyi değil bence.. Hutchinson iyi ancak :in:

Volkan Ceyhan

Aktif Üye
Tepki
24
Daha önce schwalbe land cruiser kullanan arkadaşım hiç memnun kalmadığını lastiğin tellerinin çıktığını ve bombe yaptığını söylemişti. Sorun yaşayan arkadaşım, ben ve daha birçok arkadaşım schwalbe marathon serisi kullanıyoruz. Daha tık yok. Hatta fıs'da yok. Patlamıyor lastik :)