Mp3 Önerisi Olan :)

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
ürünü yaklaşık 5 aydır kullanıyorum memnunum tek şarjla 7-8 saat gidiyor bisiklet için uygun. kablo derdin yok elini kulağına götürmen yeterli, ses yalıtımında üstüne yok hayatla bağlantın kesiliyor. ses kalitesi ortalama fakat bass ları çok iyi vurmuyor
yorucu bir turun ardından kulaklığı hiç çıkarmadan duşa girmenin keyfi de başka oluyor aslında :)
ekranı olmadığı için şarkıyı seçemiyorsun orası biraz sıkıntı
türkiye fiyatının amerika fiyatından ucuz olması ilginç gerçekten

Scudo

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Uğrasıpta yorum yapan herkese çok tesekkür ederim :)
Aklımda 2 Secenek var birini alcam muhtemelen
Sansa clip veya
(link)

Birini alacagım sanırım.. Herkese cok tesekkür ederim iyi aksamlar . :) Baska önerisi olan olursa yazarsa sevinirim.

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Anlasılan bu sansa ismini ilk defa duyan tek benım :)

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
valla yorumları henüz okumadım, benden önce tavsiye eden olmuşsa pardon, sony nwz-273 kullanıyorum birkaç aydır; çok seviyorum :D

http://i.tmgrup.com.tr/tkn/2013/06/17/687120129369.jpg

http://img.akakce.com/sony/sony-nwz-w273_2-z.jpg

http://www.sony.com.ph/product/resources/en_PH/flash/hubpages/Main_Cover_Story/Walkman/W_series/jpegs/W270_Hub_BannerV3.jpg

159 lira fix fiyatı var. heryerde 159 lira :) sporcu mp3'ü olması beni cezbetmişti. ve farklı bir cihaz sonuçta. su geçirmiyor daha nolsun :) radyosu yok, shuffle özelliği güzel, 4 gb hafızayı şuana kadar doldurmayı başaramadım, içine yüklediğim tüm müzikler 192 kb/sn kalitesinde olmasına rağmen!

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
@Serkan Mıstınoğlu
Doğruyu söylemek gerekırse içimde onu almak yatıyor fakat ses kalitesinin düsük oldugunu goze alamıyorum. Sansa ve İriver gibi ses kalitesi iyi ürünleri almak mantıklı gibi..

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Yürürken yolda cep telefonundan kulaklıkla sürekli müzik dinlerim. Sahil kenarında araçsız bir yolda iki kulağımda da kulaklık olurken. Araçların olduğu bir yolda mutlaka bir kulaklığı mutlaka çıkartırım ki bisiklet üstünde kesinlikle çift kulaklık takılmamalı. Araçlı bir yolda hepten dikkatli olunmalı. Çift tekerlekli araçların üstündeki kişi her zaman daha dikkatli olmalı ve yolu iyi gözlemleyip iyi dinlemelidir. Kulağında müzik varken dikkatinde dağılır yoluda duyamazsınız. 4 yol ağzında yeşil ile yol hakkı olsada sağına soluna iyice bakıp geçmeli. İki tekerlekli araçlar kazalardan ya ağır yaralı yada ölü olarak çıkar. Daha yazın arkadaşım arkadaşları iki motorsiklet birinde iki kişi 3 kişi inciraltı yolunda kaza yaptı. İki motorsikleti bir araç çarptı. Param parça oldular. Biri gövdesinden ayrıldı. Birinin kolu koptu. Birinin kafası ertesi gün gündüz gözüyle bulundu. Bunun tecrübesi olmaz. Sonucu ölüm. Öldükten sonra he böyle olmuş ben dersimi aldım. Artık diriltebilirsiniz diyemezsiniz. Daha dünkü dede ile torunun ayrıldığı gibi sizlerde ailenizden ayrılmayın.

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
@Yücel Dk

evet o konuda haklısın, sesi sonuna kadar açtığımda bile daha da açabilmem gerektiğini hissettiğim oluyor, fakat yüksek sesle müzik dinlemeye pek hevesli biri değilim, sesi %60-%70te kullanıyorum genellikle bu cihazda. sizin bahsettiğiniz cihazda belkide %40larda kullanıcam :)

koşulabilmesi, bisiklet sürülebilmesi, tere karşı hiçbir probleminin olmaması, deterjan-sabun kullanmamak kaydıyla yıkanabilmesi, taktından hemen sonra; hatta ilk şarkı bitmeden kafamda olduğunu unutturması, ve tabiki cebimden çıkardığımda kablolarını açmak için 5 dk uğraşmayışım artıları..

gerçi insan o kablo trafiğine bi alışınca, o kabloları açmadan müzik dinlemekten keyif alamıyor. kablo açmak hala en büyük tutkum :D bir yaşam tarzı o ya :D
metrobüstesin, o kabloları açmadan takamazsın sonuçta, seni izleyen ve dalga geçmeye hazır olan 3-5 kişi var çevrende, ve rezil olmadan, kısa zamanda o kabloları açman gerekiyor :D
heycan,ihtiras,hırs,macera,korku,adrenalin, ne ararsan var :D

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
kablo candır, ben sana söyliyem :D

eğer yüksek ses beklentin varsa, bu alet sana gelmez. pişman olursun diye düşünüyorum. kablo hakkında söylediklerime pek takılma ya :D abarttım

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
@Serkan Mıstınoğlu

Kablo konusunda cok pis gaza geldim kulaklıgı karıstırıp cozesım geldı suan :D

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
:D valla zeka küpü gibi düşün, bol antrenman yaparak kısa zamanda bir "guru" olabilirsin :D
metrobüs ayakta alkışlar valla :D

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
Son olarak bir şey sorayım :) Sizce hangisi daha iyidir almaya değer..?
Philips GoGear Action
(link)
Sony NWZ-273
(link)
Sizce hangisi?
Ses kalitesi olarak hangisi daha iyidir ?

fatih selim yakar

Daimi Üye
Tepki
54
@Yücel Dk

Bir telefonun oldugu dusunuyorum.bence sen al bir tane 200 tl lik kulaklik sonra keyfine bak

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
@fatihselim
Evet telefonum var fakat antrenman sırasında terledıgımden telefon cok ıslanıyor. Bu arada mp3 almıs bulunmaktayım.Burdan Konuyu takip eden varsa
(link)
Bu ürünün beyaz rengini almıs bulunmaktayım. Kısaca ürün Su geçirmez. Ses kalitesi internette okudugum kadar kötü yada az değil gercekten yeterli (ki ben sesli dinleyen biri olarak) 8 saat sarj süresi konusunda gercekten o kadar süre gidiyor sarjı. Mp3 alcak olan bisikletcilere tavsiye ederim kulaktan kullanımı gercekten cok kolay antrenman esnasında özellikle. Tek kötü yanı ses ızolasyonu cok ıyı dısardan gelen seslerı duymak gercekten zor. Ürün hakkında sorusu olanlar sorabilir.İyi forumlar..

• Beğen
Tepkiler: Road_Runner

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Keşke onun yerine telefonunuz ile uyumlu , bluetooth ile çalışan bir stereo kulaklık alsaydınız. Hem kablo derdiniz olmazdı hemde rahat rahat kullanırdınız...

Mert Ahmet

Daimi Üye
Tepki
293
philips'in gogearları var onlara da bakabilirsin :)
bak bir inceleme videosu
(link)

incelem videosu olmayan ürünleri alma güzel bişey istiyorsan :D

Yücel Demirkılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
278
İsim
Yücel Demirkılıç
Bisiklet
Specialized
@Mert Ahmet
Teşekkür ederim fakat Sony almıs bulunmaktayım. Aslında Sony almaya gıttıgımde yoktu philips alcaktım mecburen depoda sansıma cıktı :) Philipste adım sayar kalori hesabı gibi özellikler var fakat görünüs acısından etkilemedi