Motosikletin insana göbek yaptırması

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
şuan düşünüyorum da keşke bisikletimi satmasaydım. vucudum çok hantallaştı resmen yürümeyi unuttum.
bisikleti bırakalı yaklaşık 1 sene kadar oldu sanırım.
forumda bir çok yeni arkadaşlar olmuş. kan devirdaimi çoğalmış :harika:

bisiklet seçimi için yardım istemicem aslında. giriş klasmanında bi yol bisikleti alıyorum kendime.
yani henüz karar vermedim ama bulursam güzel bitane alıcam.

bisikleti bırakmayın arkadaş. bisikleti sürdüğüm zamanlar hastalandığımda bile hastalığı ayakta sapa sağlam geçiriyordum. bisiklet sürerkenki sağlığımın kıymetini bilemedim.

cihan geri döndü. selamlar :D

Scudo

irfananar

Aktif Üye
Tepki
247
İsim
İrfan
Bisiklet
Sedona
@chnkrmz Öyleyse daha kartlaşmamış üye olarak ben hoşbuldum, sen de yeniden hoşgeldin değerli kardeşim :)

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
Tekrar hoşgeldin. Bu vesileyle bir tespitimi paylaşmak isterim. Zaman zaman hortlatılan konulara bakıyorum, örneğin 2009 2010da açılmış konuya o zamanlar yazan isimleri görmüyorum son zamanlarda. Sanki insanlar gelip biraz zaman geçirip (bazen yıllar) sonra kopuyorlar. Ama forum baki, güzel olan da bu sanki. Benden önce vardı, benden sonra da var olacak. Belki 10 sene sonra biri gelip 12/25 rubleden 11/32ye geçiş hikayemi okuyacak. Düşüncesi bile keyifli.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Link var mı link? Ben de okuyayım

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.025
Bisiklet
b'Twin
@Şeffaf Sizinle yazıştık zaten, Az Yakar Çok Kaçar başlığımda.

Hala bulamadınız mı orijinal 11/32li bisiklet. "Gelin hazır yapılmışı var" diyeceğim ama ben biniyorum ;)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe ve Şeffaf

Ahmet.YILDIZ

Aktif Üye
Tepki
324
İsim
Ahmet YILDIZ
Bisiklet restorasyon başlığıma haala beğeni geliyor demek ki sürekli olarak okuyanlar var aralıklı da olsa, bu beni çok mutlu ediyor.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
@Kaan.ÖzçelikSelam.
Mosso'nun bir modeli var o şekilde, benim istediğim gibi. Arkadaşların tavsiyelerine baktım, inceledim ama fiyatı yüksek ürünler var. Ben 1500 - 2000 aralığında bir şey düşünüyorum. Mosso uygun, fakat onun da tipini sevmedim :) biraz şekilci olunca işler katılıyor haliyle. Sakin kafayla tekrar bakacağım. Belki ortalama bir ürün alıp rubleye ufak bir modifikasyon yaparız hala bilemiyorum hala karar veremedim. Aslında çok acelem de yok, bekliyorum.

Adven2riders

Ride your destiny.
Tepki
110
İsim
Yasin K
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Doğru tespit. Bisiklet ve Motosiklet eğer hobi olarak ise çokta fark etmeyebilir ancak devamlı kullanımlarda bisikleti bırakılıp motosiklete geçince kondisyon gidiyor.
Kilolar vücut ta müsaitse göbek olarak geri dönüyor. Sonuç olarak bisiklete her daim binilmeli.

WhoAmI

Üye
Tepki
4
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bugün uzun süre sonra motosikleti bırakıp bisiklete bindim ve bi değişik hissettim :). 200 kiloluk motor yerine 10 kiloluk bisikleti kullanmak ve yerden yüksekliğin artması biraz feleğimi şaşırttı. 6 ay falan oldu sanırım bisiklet binmeyeli ve 4 kilo aldım.. Göbekten.. Özlemişim bisikleti ama yalan yok :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sanki otomobil yaptırmıyor dedirten hede. Emek barındırmayan bütün taşıtlar kilo aldırabilir. Boşuna bisiklet demiyoruz yani. Eyyorlamam bu kadar.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
@chnkrmz sen git güzelim CAAD X'i sat, Ducati al. :bsmagryr:

Tilki'nin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır. :D Tekrar hoşgeldin.

Hatırladığım kadarı ile sen kilo alamıyordun.
Bi foto atsan da göbekli halini de görsek :p

• Beğen
Tepkiler: Ersin savaş

yicip

Üye
Tepki
4
İsim
Recep Eken
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Enduro ya da motocross tarzı ter attıran motorlardan kullanırsanız yağ mağ kalmıyor tavsiye ederim :ssrtcbya:

Dosyalar