Motosikletin insana göbek yaptırması

chnkrmz

cimi cimi qua qua
Konular
245
Bisiklet
Cannondale
şuan düşünüyorum da keşke bisikletimi satmasaydım. vucudum çok hantallaştı resmen yürümeyi unuttum.
bisikleti bırakalı yaklaşık 1 sene kadar oldu sanırım.
forumda bir çok yeni arkadaşlar olmuş. kan devirdaimi çoğalmış :harika:

bisiklet seçimi için yardım istemicem aslında. giriş klasmanında bi yol bisikleti alıyorum kendime.
yani henüz karar vermedim ama bulursam güzel bitane alıcam.

bisikleti bırakmayın arkadaş. bisikleti sürdüğüm zamanlar hastalandığımda bile hastalığı ayakta sapa sağlam geçiriyordum. bisiklet sürerkenki sağlığımın kıymetini bilemedim.

cihan geri döndü. selamlar :D

ahlaksız

Forum Bağımlısı
Konular
25
Bisiklet
b'Twin
Ölünceye kadar sürmek lazım..

irfananar

Aktif Üye
Konular
1
Adı
İrfan
Bisiklet
Sedona
@chnkrmz Öyleyse daha kartlaşmamış üye olarak ben hoşbuldum, sen de yeniden hoşgeldin değerli kardeşim :)

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Konular
47
Bisiklet
b'Twin
Tekrar hoşgeldin. Bu vesileyle bir tespitimi paylaşmak isterim. Zaman zaman hortlatılan konulara bakıyorum, örneğin 2009 2010da açılmış konuya o zamanlar yazan isimleri görmüyorum son zamanlarda. Sanki insanlar gelip biraz zaman geçirip (bazen yıllar) sonra kopuyorlar. Ama forum baki, güzel olan da bu sanki. Benden önce vardı, benden sonra da var olacak. Belki 10 sene sonra biri gelip 12/25 rubleden 11/32ye geçiş hikayemi okuyacak. Düşüncesi bile keyifli.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Konular
14
Adı
Burak
Bisiklet
Carraro
Link var mı link? Ben de okuyayım

Kaan.Özçelik

Forum Bağımlısı
Konular
47
Bisiklet
b'Twin
@Şeffaf Sizinle yazıştık zaten, Az Yakar Çok Kaçar başlığımda.

Hala bulamadınız mı orijinal 11/32li bisiklet. "Gelin hazır yapılmışı var" diyeceğim ama ben biniyorum ;)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepkiler: JusTiMe ve Şeffaf

Ahmet.YILDIZ

Doğaya Aşık Asfalta Yoldaş Rüzgârla Kardeş..
Konular
4
Adı
Ahmet YILDIZ
Bisiklet restorasyon başlığıma haala beğeni geliyor demek ki sürekli olarak okuyanlar var aralıklı da olsa, bu beni çok mutlu ediyor.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Konular
14
Adı
Burak
Bisiklet
Carraro
@Şeffaf Sizinle yazıştık zaten, Az Yakar Çok Kaçar başlığımda.

Hala bulamadınız mı orijinal 11/32li bisiklet. "Gelin hazır yapılmışı var" diyeceğim ama ben biniyorum ;)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Selam.
Mosso'nun bir modeli var o şekilde, benim istediğim gibi. Arkadaşların tavsiyelerine baktım, inceledim ama fiyatı yüksek ürünler var. Ben 1500 - 2000 aralığında bir şey düşünüyorum. Mosso uygun, fakat onun da tipini sevmedim :) biraz şekilci olunca işler katılıyor haliyle. Sakin kafayla tekrar bakacağım. Belki ortalama bir ürün alıp rubleye ufak bir modifikasyon yaparız hala bilemiyorum hala karar veremedim. Aslında çok acelem de yok, bekliyorum.

inzell

Üye
Konular
0
Bisiklet
Kron
9 yıl oldu motosiklete başlayalı. Hâlâ aynıyım, motosikletin suçu değil bence. :)

Tepkiler: Abdülkadir Ergin

ysnka83

ridetolive
Konular
0
Adı
Yasin
Bisiklet
Carraro
Doğru tespit. Bisiklet ve Motosiklet eğer hobi olarak ise çokta fark etmeyebilir ancak devamlı kullanımlarda bisikleti bırakılıp motosiklete geçince kondisyon gidiyor.
Kilolar vücut ta müsaitse göbek olarak geri dönüyor. Sonuç olarak bisiklete her daim binilmeli.

Yukarı Alt