Mosso'dan merida'ya adım adım

Scudo

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
@Önder Tarım

bende de mosso falkon var sadece lastikleri degişti senın bisikletinin degişimini bende gözlerimle gördüm ama bukar degişimi ögrenci olarak yaptıgını ve gelirinin olmadıgını söyledin bu bisikletteki degişim sana nekarbi ücrete geldi merak ettim ve nasıl bu parayı buldugunu bende ögrenciyim ama aksesuardan baska bir parcayı degiştirecek parayı bulamıyorum

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@alkan koca

Bunu daha öncede birkaç kere açıklamıştım,soranlar oluyordu senin gibi. :) Lise hayatımda "Knight online" diye lanet bir oyun oynuyordum.WOW gibi bağımlılık yapıyor o da.O oyundan tek kalan kârım iyi para bırakması oldu gerisinde. :) Bisikletimin genelini oradan elde ettiğim parayla topladım.Ara sıra ablamdan da destek gördüm. :) Onun dışında babamın tek yaptığı bisikletin ilk halini satın almak oldu.Sen de yaz tatilinde çalışabilirsin.Benim bu sene tüm yaz tatilim çalışarak geçti.Elde ettiğim parayla merak ettiğim için bir yol bisikleti aldım,onun dışında kışlık giyim eksiğim vardı.Onları temin ettim.

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
@Önder Tarım

demek ki ek bişeyler warmış sadece ögrenci geliriyle olmuyormus ben bunu anladım evet bende bu sene yazın calsıp ya araba yada bisiklet almayı düşünüyorum araba alırsam sene için sıtaj dan alacagım paralarla birşeyler yapacagım.

• Beğen
Tepkiler: Önder Tarım

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
@alkan koca

Harçlıklarından zaten biriktirebilirsin onu sölemeye bile gerek duymadım.Mesela ben geçen sene hafta içi günde 10 TL alıyordum.Bütün gün bi soğuk sandviç ve meyve suyuyla idare ediyordum.İkisine 2,25 TL gidiyordu.Hatta bir keresinde ayda 200 TL biriktirmiştim,gayet iyiydi bence.Fedakarlık gerekiyor yani..

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Teşekkürler arkadaşlar.Kask almaya gelmiş derken?Kaskımı her zaman takarım.Şu an için yeni bir parça yok sadece spd pedal takıldı.Ama yaptığımız turlarda çok güzel fotoğraflarını çektim.Onları da buraya eklemeyi düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: N.Erdem TUGRAHAN