Mosso Kullanıcıları Kulübü

Mura7Mac1t

Üye
Tepki
170
İsim
Murat
Bisiklet
Giant
@one of you

Bisikletin amortisörünü sabitledim. Kasislere girerken yaşadıklarım hızlanamamaktan daha betermiş. Amortisör unlock arkadaşlar

@Taxonera

@one of you

Scudo

sercan_rtr

Üye
Tepki
25
İsim
sercan
Bisiklet
Cube
mosso tca 735 tiagra 2016 model inde 52 cm kadro boyunun üst boru kaç cm ve yerden yükseklik kaç cm kullanan varmı 2016 model tca 735 tiagra modelini ve 2016 daki kadro boyu üretimleri kaç cm di acaba bilen varsa cevaplarsa dua ederim

cracura

Üye
Tepki
20
İsim
Emre
Bisiklet
Mosso
Merhabalar, 1 haftadır turuncusunu aradığım mosso raceline'ı pazartesi alabildim. İlk sürüşümü bu gün gerçekleştirdim. Aksesuar ve ekipman eksiğim fazla malesef.

@Mustafa Zeybek

@Mustafa Zeybek Bisiklet seçimimde yardımcı olduğun için teşekkür ediyorum.
IMG_0217.JPG

Mustafa Zeybek

Bike destroyer
Tepki
5.987
İsim
Mustafa
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@cracura kazasız, keyifli pedallamalar:) En başta kaskı alın, gerisini yavaş yavaş tamamlarsınız.

• Beğen
Tepkiler: cracura

sercan_rtr

Üye
Tepki
25
İsim
sercan
Bisiklet
Cube
@emrah sökmenberk hocam saolasın ama nedense yerden yüksekliği vermemiş ayrıca n11 deki satıcı üst boru 52 cm dedi yerden yükseklik 72 cm dedi tca tiagra 52 cm kadro boyu olan bisiklet için sanki ölçüleri sallamasyon yazdı bildiğinden deil 52 cm kullanan biri burdan ölçüleri paylaşsa çok dua edecem

• Beğen
Tepkiler: emrah sökmenberk
Tepki
1
İsim
Mehmet
Arkadaşlar mosso legarda 1721 mdm alacağım.Boyum 168 iç bacak 76 cm 46 kadro bana olurmu?Siparişle getirticem deneme şansım yok.Yardımlarınızı bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Üye Adı

cracura

Üye
Tepki
20
İsim
Emre
Bisiklet
Mosso
@thedarknight Ben de jant boyutuna karar verememiştim. Farklı bir bisikletçiye gidip bisikleti inceledim. Sonra turuncusunu sipariş ettim. Yapılmayacak bir şey değil.

Tepki
1
İsim
Mehmet
@cracura öyle bi şansım olsa zaten direk ordan alırım bisikleti.Bulunduğum yerde bi tane yetkili bayii var o da sadece siparişle getiriyor.

fenapaga

Üye
Tepki
4
İsim
bilal sönmez
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
arkadaşlar legarde 1727 modelinin üzerinde gelen lastik 700 35 c ölçülerinde ama ben biraz daha kalın bir lastik takmak istiyorum hafif mtb tarzı kadroya ve maşaya uygun en kalın hangi ölçülerde lastik takılabilir??

Seko88

Üye
Tepki
39
Bisiklet
Mosso
@thedarknight benim boy 1.72 ben 41 cm kadro mosso aldım. Çok rahat kullanıyorum ama küçük kadro mu aldm bilemedim! Ama bir sıkntım yok. Sadece kadro arası biraz dar gibi oldu. Pompa falan biraz uzun olursa sığmıyor.

Tepki
1
İsim
Mehmet
@Seko88 Teşekkürler:harika:.46 kadro alıcam artık küçükte gelse büyükte kullanıcam.Alınca tecrübelerimi yazarım burdan.

Berke C.

Üye
Tepki
6
İsim
Berke C.
@mlhkrc

ben de 1 ay sonra insallah allah kismet ederse almak istiyorum nasil iyimi ?

@emrah sökmenberk

ben de 1 ay sonra almayi planliyorum allah kismet ederse insallah memnun musunuz?

• Beğen
Tepkiler: emrah sökmenberk

emrah sökmenberk

Daimi Üye
Tepki
191
İsim
emrah
Bisiklet
Mosso
@Berke C. valla ben çok memnunum ben alırken stok yoktu ankarada bir bayide buldum şans eseri ama sana tavsiyem bulabilirsen kesinlikle turuncu siyahı al çünkü çok güzel birde deneme şnsın varsa dene