Mosso Cyclocross hakkında

Scudo

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
Sora gibi düşük yol vites kollarına hd uymuyo zaten md yani

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
benim salcanoda md ydi. pabuç bitti duruyor öyle

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
Teknik olarak konuya hakim değlim ama mantık olarak baktığımda cyclocross tarz olarak ülkede oldukça pahalı kaçıyor diğer tarzlara göre (haketsin/haketmesin) diğer orta ve üstü modeller en az 3000'den başlarken sırf heves uğruna bu kadar ucuza almamak gerek diye düşünüyorum bu modeli. Daha önce de yazıldığı gibi sizi üzer gibi geliyor. Benim yaptığım şeyi size tavsiye ederek biraz daha para biriktirip bu tarzın ikinci ellerini inceleyin derim.

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
@hasanwhite26
Hd nasıl olucak sora gibi bir sistemde?

@Kerem Özbayrak
Valla ben aldım artık çok profosyonel olmadığım için de pek sıkıntı yaşamıyorum ucuz olmasının nedeni ise çoğu parçanın mosso üretimi ağır şeyler olması

@hasanwhite26
Pardon yeni gördğm fotoğrafı ama o şekilde kimse yapmaz hem çok ağır olur hem de ortadan tutan pek kimse yoktur yol bisikletini

hasanwhite26

Daimi Üye
Tepki
91
İsim
hasan
Bisiklet
Bianchi
@İhsnn_zyvl
istersem mekanik fren sistemini çıkarıp kendin hd takıp gösterdiğim yere monte edersin
soranın kolunada v fren takarsın

@İhsnn_zyvl şehir içinde kullanırken kolaylık olur :D

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
@hasanwhite26
İşte onu yapmam saçma olur ona vericeğim parayla sağlam bi md ya da kendinden hidrolikli kaliper alırım daha hafif ve daha kullanışlı olur

Şehir içi de sürdğm baya inanın viteslere uzak olmak hiç kolaylık değil sadece yokuş çıkarken o ortadan tutuyorum ben

Yasar38

Üye
Tepki
23
İsim
Yaşar
Bisiklet
Specialized
Bagaj delikleri varmı bu bisikletin.Şehir bisikleti yerine alınabilir aslında.tur da yapılır hatta şehir bisikletine gore hızlı da gider.ama bagaj deliği falan var mi yok mu bilen de yok ellam.

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
Bir sürğ delik var arkada %90 bagaj deliğidir yarın fotoğraf çekmeye çalışırım

• Beğen
Tepkiler: Hayrettin

Yasar38

Üye
Tepki
23
İsim
Yaşar
Bisiklet
Specialized
Çok tesekkur ederim.unutma he :D

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
Aslında buraya foto atmyı bilmiyorum özelden numaramı veriyim size yarın whatsappten gönderirim olur mu

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
Fren kolu 2 tanemi 4 tanemi mağazada aklıma gelmeden çıkmışım

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
Konu kirliliği yaratmadan ben de buradan devam edeyim.

Cyclocross hakkında çok bilgili değilim, yol bisikletim de var iyi bir full suspansiyon bisikletim de ama tahminlerime göre bu cyclocross ikisinin mükemmel birleşimi gibi birşey.

Mosso Monza 2016 almayı düşünüyorum, sanırım lastikleri biraz eskitip değiştirdikten sonra iyi gidecek bir bisiklet gibi duruyor.

Her ne kadar daha kimsenin stoğunda olmasa da ürün lansmandaki görüntüler ve fiyatlar internete düştü.

Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

(link)

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
Bisiklet
Ghost
görsel açıdan konuşacak olursam kadro renkeleri sarı zemin üzerinde siyah detaylar olarak tasarlansaydı ortaya çok daha güzel daha canlı bir bisiklet çıkabilirdi yine de gidon bandı ve sele sarı tercih edilerek siyahın kasveti bir nebze olsun hafifletilip renkler arasında bir denge sağlanabilir.Ha bu arada ağırlığı 10.5 kg falan olsaydı harika olurdu.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
Renkleri açıkcası benim hoşuma gitti, tek hoşuma gitmeyen lastiklerinin markası :D

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
Bende 2015 cycle cross modeli var ve 10.5 kg bunu nssıl 12 kilo yapmayı başarmışlar hayret... Aynı zamanda fiyatı da çok uçuk
@Tunafish
Hocam bence biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz araziden kasıt ancak toprak yol cyclocross için yani o yola da yol bisikletiylede girilebilir bence cyclocrosslar düşük bütçede çok önerilicek bi tür değil bence