MirraCo Option '09 (Geç oldu biraz:))

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
7 ay önce tanıştığım bu güzel street makinasını sizlerle tanıştırmanın vakti geldiğini düşünüyorum :). Derslerden bir türlü zaman kalmamıştı şimdiye kısmetmiş :).

(link)

(link)

Ve son hali..

(link)

(link)

Macneil 30t sprocket

Odyssey Path Tires

Wellgo cnc pedal

Odyssey kaset göbek ve odyssey krom çemberle tamamlamayı düşündüğüm bu bisiklet yorumlarınıza açıktır ;) .
Ee bu arada madem herkes birilerine teşekkür ediyor bende x4tune'dan Mustafa abiye teşekkür ediyorum o zaman ;) .

Scudo

emreşen

Daimi Üye
Tepki
218
Yeni bmx in demiyimde yenilenmiş bmx in hayırlı olsun uğur bmx in şimdi çok daha güzel oldu

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
Kankacığım gerçekten sana yakışır bir street makinası oldu , Agnostic muslim'iz ama Allah kaza bela vermesin :D

• Beğen
Tepkiler: Uğur Çakırlar

Atakan_ErteL

Aktif Üye
Tepki
58
Uğur abi gerçekten çok daha güzel olmuş.Bol Hoplayıp-Zıplamalar :D

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Çok teşekkürler. Tekirdağdaki diğer arkadaşlarımızla güzel bir video çekip sizlere sunacağız. Hele güneş kendini biraz göstersin içimizi ısıtsın da :).

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Sağol kanka benim için tamamlandı sayılır şimdilik ihtiyaçlarımı karşılıyo yazdan sonra bişiler yapıcaz ama sonraki iş o:).
Bahara doğru o tarafa gelelim de Kadıköye geçip beraber pedallayalım kardeşim :D.

By Zehir

Üye
Tepki
29
Bisiklet cok guzel hayirli olsun:in: Allah kaza bela vermez ins.
Bol Pedallar

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
Kadro 20 inchlik bi kadro. Street harika açıları olduğunu düşünüyorum fiyat/performans oranı oldukça yüksek. Gt nin el-centro modeliyle aynı açılara sahip anca ondan çok az kısa diyebilirim.

Kısacası street için gayet uygun bir uzunlukta diyebileceğim bi kadro .

Uğur Çakırlar

Daimi Üye
Tepki
190
@neodim_bmx

Hele sen bi iyileşte neler neler yapıcaz;) . İstanbulda kalıcak yerin var di mi :rolleyes: .

Furkan Gür

Daimi Üye
Tepki
129
@Uğur Çakırlar

Aynen kanka Bu arada müthiş oldu 1 kaç eksik var Macneil maşa odyssey kaset göbek onlardan sonre demeyin keyfine :D Güle güle kullanmaya devam et :D

• Beğen
Tepkiler: Uğur Çakırlar