Metro Turizm'le bisiklet taşımak

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yine empati fakiri, böyle bir konu üzerinden geyik yaptığını düşünen ama aslında olayı normalleştiren insanların doluştuğu bir başlığa daha yazıyordum forumdaki az sayıdaki kadınlardan biri olarak. Sadece şunu diyorum bu konu üzerinden geyik çeviren arkadaşlar, bu olayın sevgilinizin, eşinizin, annenizin, kız kardeşinizin başına geldiğini düşünün. Aaaa ama o kızın o saatte ne işi varmış o otobüste diiiiiğ mi?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Mizah gerçeğin aynasıdır,bu olayda yapılan saldırı kişinin yanına kar kalmayacak ( dünya duydu,ayağa kaktı) ama hala bencilce farkındalık mesajları yazanlar, ne diye yazarlar anlamış değilim.sosyal mesaj verme yeri,zamanı değilki,millete ayar vermek ise kimsenin haddi değil.
UZUN YILLAR ONCEYDI,ANKARA-ISTANBUL ULUSOY SAATI BANA UYMADİGINDAN METROYU BIR DEFA KULLANDIM VE BIR DAHA ASLA SEYAHAT ETMEDIM.SIZDE BU GUNDEN ITIBAREN ETMEYIN AMA CIDDEN MECBUR KALSANIZDA ETMEYIN....Genelde bizde öz ile söz cok farklidir.

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İmzala tacize sapıklığa sessiz kalma.

(link)

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bazi arkadaslar bu ustun espri yeteneklerini zaytungla paylassinlar.boyle igrenc ve insanlik disi bir muameleyi geyige vurmak akil tutulmasidir!!

• Beğen
Tepkiler: Fırat Y.

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
@M.Yalınkılıç
arkadaşım sen neyin savunmasını yapıyorsun anlamıyorum, şirket bile suçu kabul ediyor sen hala malum medyadan bahsediyorsun, hangi medya bu tecavüzcüleri,hırsızları,katilleri yazabilen bir avuç medya kaldı zaten, medyanın %90 ı sahibinin sesini veriyor bu kadar mı vicdanınız aklınız köreldi ya inanamıyorum gerçekten

Kadirhan

Daimi Üye
Tepki
219
İsim
Kadirhan D.
Bisiklet
Lapierre
Metro turizmin muavini olayı şeytana sahibi de cemaate bağlamış. Mağdur olduğunu söyleyen yolcu da özür dilerse oldu da bitti maşallaho_O. (link)

• Beğen
Tepkiler: ozgur908

M.A.Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bisiklet
Diğer
@Fırat Y.
Algılamada baya bi sorun var anlaşılan. Kimin ve neyin savunmasını yapmışım? İlgili haberin kaynaklarına güvenmiyorum ve şüpheyle yaklaşıyorum. hürriyet, milliyet, sözcü, cumhuriyet, oda tv gibi yalan ,ahlaksız ve taraflı haberleriyle meşhur yayın organlarının haberlerine itibar etmiyorum, etmeye de mecbur değilim. Sen bunların yaptığı her habere kayıtsız şartsız inanıyor olabilirsin, bu senin sorunun. Senin inandığına inanmak, inanmadığına inanmamak mecburiyetinde değilim değil mi?

o.kucuk

Aktif Üye
Tepki
165
İsim
Ömer
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Cyclocross
Az kaldi az. Bu paralellerin hepsini toplayacak yeni kabile.. pardon kabine beyimiz... Ossaat memleket nasil gülizar olacak hepimiz göreceğiz....

• Beğen
Tepkiler: Fırat Y.

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@M.Yalınkılıç

Siz Kabataş palavralarının borazanlığını yapana, Alman tv'sinin önüne gidip kendi kendine gelin güvey olan, ağaçla konuşam hıyarların muhabirlik yaptığı, mahkemeyle sabit tecavüzlerin t'sini bile dile getirmeyen medyaya inanın.

Sizin layığınız o medya hakikaten.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Fırat Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.370
Bisiklet
Focus
@M.Yalınkılıç
tabi ya sen sabah,star,akşam,yeni şafak,takvim,zaman gibi sahibinin sesini veren gazetelere inanırsın ancak, hepimiz de aptalız ya fark etmiyoruz zaten bu medyanın nasıl yönetildiğini, sizin cenah hiç suç işlemez zaten hırsızlık yapmaz ,tecavüz etmez, bağımsız tarafsız gazetecilik yapar, biz eşeğiz ya anlamıyoruz, herkes sizi karalamak peşinde, paraleli, yamuğu , dikdörtgeni herkes size komplo peşinde, aklınız nerenizde bilmiyorum ama vicdanınızı nerenizde saklıyorsunuz onu merak ediyorum

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.749
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Olayın kendi iğrençliği yetmiyormuş gibi, paralel, dik, yamuk şekilde siyasete de bağlamayı, birbirimize girmeyi başardık. Tebrikler.

Konu daha da çirkinleşmeden önce kilitliyorum.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.