Merlin Cycles

Fatih Çetin

Forum Bağımlısı
Tepki
681
Bisiklet
Focus
@Serhan E.
22,70 TL kargo bedeli var. Gümrük masrafı çıkmaz.
Merlincycles'ten 10-15 sefer alışveriş yaptım. Hepsi de ortalama 1 haftada elime ulaştı.

Scudo
Tepki
47
Bisiklet
KTM
Gri renklisini bayram da almistim gecen haftada elime ulasti kutuda ezikler vardi ama kask saglam bir sekilde sorunsuz geldi kask almayi dusunenler kacirmasin gayet basarili

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.168
Bisiklet
Specialized
Giyim değil ama güzel fırsat:
(link)

Berkay*

Daimi Üye
Tepki
90
Bisiklet
Salcano
Kırmızı stoklarda mı yok acaba, out stock yazmamış ama seçim yerinde de yok. :/

@YİĞİT ASLAN

Üretim yılına bakıp buraya yazabilir misiniz rica etsem?

Serhan E.

Üye
Tepki
65
Bisiklet
Giant
https://i.hizliresim.com/l9z63p.jpg

Az önce sipariş verdim. Bakalım ne kadar sürede gelecek. :D

• Beğen
Tepkiler: carraro54

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar Bundan Sonra Merlinde ve Diğer Avrupa Sitelerinde Yılbaşına Kadar İndirim Görmek Mümkün..Kupon Filanda Verirler.Tavsiyem Bisiklet Toplayan Arkadaşlar Bir Ay Daha Sabretsin :d Diğer Parçaları Hiç Takip Etmediğimden Bir Fikir Beyan Edemiyeceğim..Kargolarda En Erken 6 En gEÇ 1 Ayda Geldi Bana Gerçi Ortalamam 10 13 Gün:D

ilker Coşkun

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar bu sitede 661 TL olarak gözüken ürün 175 GP orjinal fiyatına sahip. Peki burdan bu ürünü alsak GP üzerinden mi ödeme yapılacak yoksa TL üzerinden mi? Çünkü GP kuru üzerinden hesapladığımda 780 TL çıkıyor fiyat.

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.039
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ilker Coşkun Ürünü yazmadığınız için net göremiyorum ama tahminim gene KDV dir o fark. Orijinal ürün 175 GBP görünüyor ise o ingilizler için KDV dahil fiyattır. Siz bunu alırken %18 mi 19 mu ne onların KDV si düşecektir. O da kabaca 145-150 GBP demektir o da 660lara gelir sanırım. Ben 3-5 aydır alışveriş yapmıyorum. Ancak onlardan çok alışveriş yaptığım dönemde genelde orada yazdıkları TL rakamına çok yakın para yansiyordu ekstreye. Sitede 665 yazıyorsa banka 670 alıyor gibi

• Beğen
Tepkiler: ilker Coşkun

ilker Coşkun

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Carraro
@x-rayted ürün Rock shox recon tk 29er modeli. Tam istediğim cevabı verdiniz. Çok teşekkür ederim. Şimdi aklımdaki tek son ürün gümrükten masrafsız geçer mi? Çünkü uygun olduğu için merlinden tercih ediyorum. Gümrük ödeyeceksem burdan alırım ki ülkem kazansın.

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.039
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ilker Coşkun

teorik olarak 75 euro üstü herşeye vergi vermek durumundasınız. yani 665 lik bir şeye vergi verirsiniz.

• Beğen
B

BF Okuru

Misafir
Giro Trinity kaskım bu sabah elime ulaştı. Yalnız daha önce L beden kask kullanırken bu kask bana olmadı. Kaskı çok beğenmiş olmama rağmen üzülerek satışa çıkarttım.

Bedeni 54-61 ancak benim 58-61 almam gerekiyordu. Alacak olanlar bu duruma dikkat etsinler, yani L beden kask kullananlara bu kask olmayabilir, tabi yine de denemek lazım.

ilker Coşkun

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Carraro
@x-rayted Ben şanslı olanlardan olmak istiyorum:agla: Mesela şuan o şansa çok ihtiyacım var. Çünkü mavic crossride jantlarım hafta içinde gümrüğe girecek. İnşaallah ekstra çıkmadan geçer.

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.039
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ilker Coşkun
Benim iki kez kol saati, bir kez de bir çift araba farım limit üstünde olmasına rağmen gümrüksüz geçti..

• Beğen

ilker Coşkun

Daimi Üye
Tepki
192
Bisiklet
Carraro
@x-rayted Jantlar sabah yurtiçi servisine gelmiş. Hafta içi de gümrüğe girer ve inşaallah masrafsız çıkar. Haftaya cumartesi sanırım bana ulaşır.

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
907
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Bu indirimler ne kadar devam edecek 1 ay civarında ayakkabıya sulanabilirim pedalı forumdan alıyorum

:D

Tyler

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Eray I
Bisiklet
Merida
@dodobir kaç beden aldın ve daha önce bu markadan almış mıydın? boy/kilo oranı

dodobir

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
Kerem
Bisiklet
Cube
@Eray I ceketi XL, şortu ise 2XL aldım. Sizing kısmındaki ölçülere bakıp seçtim. Boyum 1.86 kilom 85.

İlk defa bu markadan alıyorum. İngiliz markası olması ve hakkındaki iyi yorumlar seçmeme yardımcı oldu, bir de tabi ciddi indirim. :)

vebag

Aktif Üye
Tepki
140
İsim
ethem kardaş
Bisiklet
Cube
@dodobir

ceketten bende almayı düşünüyorum 188 boy 100 kg XXL uygun olur sanırım :)

dodobir

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
Kerem
Bisiklet
Cube
@vebag Göğüs kısmını ölçüp sizing kısmından beden uygunluğuna bakabilirsin. Muhtemelen XXL olacaktır, evet. :)

• Beğen
Tepkiler: vebag