Merida'yı protesto ediyorum

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Tuguj

Ben e-posta attım janta bakım yaptır dediler aynı tık tık sesi bende de var

Tuguj

Daimi Üye
Tepki
97
İsim
Aykut Baykurt
Bisiklet
Merida
@Pamuk ben arıyıp önce ordaki çalışan ile görüşmüştüm çok yardımcı oldular . Sonra video fotoğraf atmıştım:harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Tuguj

Nereye gönderdin jantı aslıbisiklet şirkecimi? öyleyse ben direk bisikleti götürücem.

Tuguj

Daimi Üye
Tepki
97
İsim
Aykut Baykurt
Bisiklet
Merida
Evet aslı bisikleti aradım adres verdiler oraya yolladım şuan hatırlamıyorum.

PuncherZ

Puncher
Tepki
5.392
İsim
Ziya D. Bilgitoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cipollini
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merida evet bir çok çok kaliteli bir marka değil fakat piyasadaki markaları 5 kategoriye ayırsam 2. sıraya koyarım. Pahalılık durumuna gelince pahalı olduğunu da düşünmüyorum. Hem kendime hem de arkadaşa çok uygun fiyata aldık bisikletlerimizi. Aynı sete sahip yerli ve aynı kalitede bisikletler daha pahalıydı.

Gelelim lastik olayına. Her modelin değişik serileri vardır ve üzerindeki kompedantlara göre fiyatı değişir. Bu üzerinde gelen lastiğe de etkendir. 2 binlik bisiklette 400 tl'lik lastik olmasını bekleyemezsiniz. Ayrıca her lastik patlama korumalı değildir. Benim de lastiklerde 2000 km'den sonra her gün patlamaya başladı ama ama yol tutuşu, yuvarlanma direnci şahaneydi. Lastik kullanım yeri ve amacına göre kullanıcının bir tercihidir. Bisikleti de lastiksiz satmayacaklarına göre illa bir lastik koyacaklar.

Bisikletimi 3000 km'den sonra komple modifiye ettim. Sebep kötü olmaları değil benim daha iyisini istemem ve tarz değişikliğiydi. Modifiye ettiğim parayla başka bir bisiklette alabilirdim ama kullandığım kadroya oldukça güveniyorum. Üzerinde 40 kg yükle yüzlerce km yol da yaptım. Dağlarda, ormanlarda da dolaştım 13 bin km'den sonra hala ilk günkü gibi.

Tepki
41
İsim
Ömer Ö.
Bisiklet
b'Twin
Anlattıklarınıza bakılırsa siz en başından yanlış bir tercihte bulunmuşsunuz dolayısı ile beklentinizi karşılamadığından ötürü hayal kırıklığı yaşıyorsunuz gibi geldi bana. :(