Merida Crossway 100

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Bartu Bilgi tarafından paylaşıldı.

1. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    özgür bey kusura bakmayın ama... bisiklet almış genç bir arkadaşımıza moral vermek ne zman benim görevim oldu ?? her bisiklet alan hayırlı olsun mesajı için buraya başlık mı açıcak... ve ben hepsini poh pohlamak zorunda mıyım merak ettim...

az akıl mantık ya...

2. Muammer Şen

Muammer Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    hayırlı olsun iyi pedellamalar, darısı başıma diyelim :)

3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Seviye:
    Moral vermeden kasıt belki hayırlı olsun yazmaktır ama kimsenin yazma zorunluluğu yok tabi.
    Her bisiklet alanın konu açma hakkı da var buna isteyen hayırlı olsun der istemeyen demeyebilir sonuçta yeni bir bisikletin heyecanını yaşıyor olabilir. Ben de bisikleti aldığım gün konu açtım en az 100 kişi hayırlı olsun yazmıştır hepsine teker teker teşekkür ettim...
    Alınmış alınmıştır ama belki arkadaş iyi mi ettim kötü mü ettim diye yorum almak istedi bu da doğal bir şey bence.

4. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    şimdi arkadaşlar şu ikisini ayırmak lazım.... eğer bisiklet almanın sevinci paylaşılıyorsa ona ortak oluruz, arkadaş adına da seviniriz o ayrı...

merida 100'ü görünce -- çünkü merida'ya karşı bi zaafım var... ve düşük modellerini araştırmıştım,-- "merida almış, nasılmış, memnun kalmış mı acaba, bi sıkıntı mı yaşadı acaba..." gibi sorularla başlığa tıkladım... karşıma çıkan "bisiklet aldım yorumlarınızı bekliyorum" mesajının anlamını ve amacını ise halen çözebilmiş diilim... -- "iyi mi ettim kötü mü ettim" diye soruyosa, bu saatten sonra ne değişicek... bisikletini kullanıcak, iyi mi etmiş kötü mü etmiş kendisi karar vericek... falan filan işte... amaan neyse... konuyu uzatmıyım... arkadaş da kusura bakmasın başlığını biraz kirletmiş oldum... ama anlatabildim di mi derdimi...

ha bi de, güle güle kullansın tabi bisikletini :)

5. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Arkadaşımız yeni bisiklet almanın ve foruma yeni üye olmanın heyecanını atmaya çalışmış anladığım kadarıyla.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-7-59.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
IMG_20170405_113243.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...