Mercedes Benz şehir tur bisikleti

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@SerkanH bu sehirde tur bisikleti hani sarkida diyor ya " arabada 5 evde 15 " o hesap . Yanitim umarim sizi aydinlatmistir

@Murat Cömez ne var bunda cylocoss tarzi yapmak istemistim

• Beğen
Tepkiler: SerkanH
Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mariokaldato
Cyclocross????????? olabilir neden olmasin.:)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mariokaldato

Ben olsam siyah daha güzel bir gidon bogazi ve bir de siyah rekte tur cantalari takilan bir bagaj takardim.

• Beğen

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez
Mersedesiniz olmadigi icin beni kiskaniyorsunuz murat bey belki ilerde size satarim

• Beğen
Tepkiler: mtbrhnkc

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mariokaldato
Kiskanmak???? Yaptigim projelerden birisi, buyurun da gözünüz proje görsün.:D:D:D Ne güzel bi proje ama ben bile begenmedim be cumhur. Seninki buna 10 basar bence
downhill-rennrad.jpg

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mariokaldato
Yapsana aynisini görelim, yolu DH yaptim yani DH/Yol karisimi oldu ve basarili.:):):):)

• Beğen

mtbrhnkc

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Burhan Küçükoğlu
Bisiklet
Merida
Murat bey projeniz başarılı olabilir ama çok çirkin, göze hitap etmiyor. Bence uygun bi fiyata bu mersoyu kaçırmayın :D

• Beğen

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Tebrikler gerçekten çok güzel... çok hoş bir çalışma olmuş.. emeginize ellerinize sağlık
En çok saygı duyduğum imrendigim şeydir böyle eller ile terle emekle oluşan ürünler

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mtbrnhc
Ola bilir, zaten benim degilki ben bile begenmedigimi yazmistim yukarida.:):):):)

@SerkanH
Tesekkürler serkan, anlayan var anlamayan var.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mtbrnhc
Sorun yok, istediginiz gibi yorum yaza bilirsiniz.:)

@nonsteril
Ben sizin hakkinizda bir elestiri yapmadimki.

• Beğen

mtbrhnkc

Daimi Üye
Tepki
355
İsim
Burhan Küçükoğlu
Bisiklet
Merida
@Murat Cömez pardon? Kimin yorum yapıp yapmayacağına siz mi karar vereceksiniz? Eleştiriye tahammül edemiyorsanız fotoğraf koymazsınız olur biter.
Adam burda bilmem kaç yıllık kadroyu eğlenceli bi şekilde ayağa kaldırmış, üstüne fazla fazla eğlenmiş, bu projenin kapitalizm başkaldırısı olduğunu belirtmiş, hata ve eksiklikleri olduğunun da farkında, ama siz gelip burada yıkıcı yorumlar yapıyorsunuz.
Beğenmediyseniz elinize sağlık ama olmamış diyip geçersiniz, ama siz çocuk gibi işi sidik yarışına dönüştürmüş, vay benim projem senin projeni döver muhabbeti yapmışsınız.
İsterse dünyanın en iyi teknik bilgisine sahip, en faydalı projesinin sahibi olun, yaptığınız proje bence çok çirkin. Bu yorum için de kimseden izin almam. Görsel güzellik kişiye özeldir ve teknik bilgi gerektirmez.
Neyse tartışmaya gelmedim, o yüzden bundan sonra ne yazarsanız yazın cevap vermeyeceğim.
Ki zaten uzun süredir yazılarınızı takip ediyorum, sürekli yıkıcı eleştiri yapan, kendini beğenmiş, en doğruyu kendi bilirmiş edalarında bir üslubunuz var. Aslında anadolu çocuğu olduğum için anlıyorum, klasik Almancı üslubudur bu. Orada yer edinemeyen, aşağılık psikolojisine girmiş insanlar, Türkiye'ye gelince Euro saçarak kendilerini ağa yapar, sanarlar.
Bundan sonra asla sizinle ikili muhabbete girmeyeceğim, ki yine ben girmemiştim ama siz beni yorumum hakkında görüş belirtince cevap hakkımı kullandım. İyi forumlar dilerim.