Mecidiyeköy

Scudo

arly

Üye
Tepki
28
Aramıza hoş geldin :) düzenlediğimiz sahil turlarına seni de bekleriz:)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Gizem Çiçek

aral kardeşimin de dediği gibi hoşgeldin.sahil turlarında haberdar edip aramızda görmek isteriz sizide...

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
hoşgeldiniz arkadaşlarında dediği gibi grup halinde daha çok dikkat çekerek daha çok ciddiye alınıyoruz tek olduğumda yoldan gidemiyorum tırsıyorum ama grupken herkez yol veriyo ve rahat ediyorum. İyi pedallamalar.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@dilek karadeniz

nerde oturuyorsunuz.biz avrupa sahil yakasındayız.beşiktaş tarafı.

B

BF Okuru

Misafir
@Gizem Çiçek

bağımsız tur düzenleyen tüm pedalşörlere başarılar

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@dilek karadeniz

18 nisan pazar günü belgrat mangal keyfi bisiklet gezisi yapılacaktır..saat 9:45 de beşiktaş barbaros hayrettin heykelinin(iskele önü) önünde toplanıp belgrada geçicez.katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.iletişim için 0533 491 70 59.yada faceden bilgi geçin katılım için...tüm bisikletçilere duyurulur.. bol pedallı günler :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

18 nisan pazar günü belgrat mangal keyfi bisiklet gezisi yapılacaktır..saat 9:45 de beşiktaş barbaros hayrettin heykelinin(iskele önü) önünde toplanıp belgrada geçicez.katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.iletişim için 0533 491 70 59.yada faceden bilgi geçin katılım için...tüm bisikletçilere duyurulur.. bol pedallı günler :)

• Beğen
Tepkiler: Hasan Topcan

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Gizem Çiçek

merhaba gizem hanım.pazar havaya bağlı olarak belgrada gidicez.fakat biz fikrimizi değiştirip mevcut mangal olayına katılmıycaz.gezi ve ekibi genişletmek adına tanışma faslı gibi olacak.bir bayan daha var yeni katılan ekibe.ister msn'mizi ekleyin isterseniz cebimizi kaydedip numaranızı yollayın özelden.tur için bilgi geçelim ara ara. envci@hotmail.com 0533 491 70 59 enver avcı

• Beğen
Tepkiler: TÜRKER ÜNAL
Tepki
4
Herkese merhaba, yeni katıldım foruma.
Levent te oturuyorum, spor amacli binenlere katilmak isterim. Cok fazla konu var, nereden takip edebilirim nasil katılabilirim bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kerim

Tepki
2
slm..bende yeni üyeyim..grup turlara katılmak isterim...bjk dan başlayıp sahilden canım nereye isterse oraya gidiyom...tek binmek bence cokkk zevkli..

dravdan

Üye
Tepki
4
@fatma arslan

bende kabataş'tan tüm sahili hatta sarıyere dek katılabilirim?

E

engin gürtepe

Misafir
yalnız başıma giderken düsündüm de dedim bende artık gruplara katılmalıyım :) idmanlarımı yaptım geldim gencler :)
yaş 31 idare edin artık :D