Maşamın yarısı yok!

Sedat Arda

Aktif Üye
Tepki
105
İsim
Sedat Arda
Bisiklet
Specialized
@Erkin Kalender Aynakol un bir tarafı olmasa daha mı iyiydi,bence yanlış düşünüyorsun maşanın sol kısmı yok değil, senin maşanın sağ kısmı var böyle düşünmeye bak maşanın olmamasından her zaman daha iyi bir durum bu:tskler:bir süre devam et ama mutlaka firmaya bildir haberleri olsun mesaj at:tskler:Mümkün mertebe sağ tarafa güç verme allah muhafaza bunlar şimdilik aklıma gelen öneriler oraya birşey de tutturabilirsin idareten ağaç bağla sağ tarafa şimdilik derim ben

Scudo

Shichigoro

Üye
Tepki
25
Bisiklet
Salcano
Troll gibi gelmedi bana. İlk fotoğrafta maşa çift taraflı görünüyor adama gelen bisiklette tek taraflı. Nesi trollük anlamadım.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@HayabusaTurbo
Evet optik olarak yanılsamış.O kadar ki kadro üzerindeki yazı silinmiş ve arkadaki tahtalar çekmeceymiş meğerse...Şuradan da gürül gürül bir ırmak aksın mı? Aksın Bob Ross abi!!! Köpek gibi akacak!! :))))

http://s11.postimg.org/kwo19f8pr/mahmut_tuncer_komik_caps_halay_mi_ceksem_komik_c.jpg

edit:Dikkatsizlik sonucu ben tamamen yanlış anlamışım ilk yazılanı @Erkin Kalender .ne amaçla açılmış olursa olsun,konu sahibinden özür diliyorum.Eğer gerçekten böyle bir olay olduysa da umarım düzelir durum bi şekilde.

• Beğen
Tepkiler: Edip D.

Sedat Arda

Aktif Üye
Tepki
105
İsim
Sedat Arda
Bisiklet
Specialized
herşey o kadar ciddiye bindi ki bir anda:okyrm:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şaka yoluyla açılan konularda bile gelinen ve gelinecek durum zamanın ne kadar kötü olduğuna işaret ediyor.

Kasmaya hiç gerek yokken neden geçmişe dönük bu kinler..... relax ya

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Hadi yarısını aldın,diğer yarısını niye bıraktın! @ahmEt87

ya da efsane soru hiç mi yok?

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
ne geyik beh aniden hızllandık..Neyse ben normale dönüyorum.

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Canandole left MTb modellerine bakmanı öneririm, onlarda tek maşalı sistem var, yol bisikletinde de bu yönteme geçmişler sanırım, büyük ihtimalle bisikleti hafifletmek adına yapılmış, kesinlikle hiçbir sorun olacağını düşünmüyorum. hiç kafana takma, bu benim görüşüm

Tepki
63
İsim
İbrahim TOSUN
Bisiklet
Specialized
@Kuzey Ege salcano önermiş ama bence ondan daha çok iyi olan bisan veya ümit markalarından birinden bisiklet al. dediğim markaların maşasında iki bacağı var.

• Beğen
Tepkiler: _Seyfullah

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Konu çocuk konusu gibi saçma sapan bir konu, sonrada ülkemizde neden bisiklet ciddiye alınmıyor diyorsunuz, çocuk oyuncağı olmaktan ne zaman çıkarsa ciddiye alınır.

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Erkin Kalender bu modellerde orayı duvara dayayınca çizilmesin diye koymuyorlar, benimki hep çizildi. keşke aynısını tüm kadroya uygulayabilseler ama bilim adamlarının bu konuda daha gideceği çok yol var sabırla bekliyoruz ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ibrahim tosun

Ümit markası keşke başlara güreşse Marka adı tek Türkçe olduğundan daha gururla kullanırdık.
Oğluma 24 jant aldığım Ümit bisikleti tam 5 sene kullandı ve karşı komşu çocuğuna hediye edildi. Ne görsel kirliliği nede eskimişliği vardı.

Bizler kendi markalarımıza destek olmadığımız sürece yabancıların UÇUK fiyatlarına bisikletleriyle hava atmaya çalışırız.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Murat Cömez

kıskanılan göze çöp batarmış. yada kişi kıskandığını sevmezmiş. kıskanılan kişi kıskandırdığı kişinin çenesini yorar gibi de bi ata sözü vardı. kıskana kıskana fesatlık olur.
pff tüm atasözlerini karıştırdım :uzgnm: