Martyn Ashton - Yol Bisikleti Partisi

Tepki
31
Bisiklet
Bianchi
Yol bisikleti ve akrobasi sevenler, keyifle izleyiniz:)

Martyn Ashton Team Sky'dan Bradley Wiggins ve Mark Cavendish'in kullandığı 10bin sterlinlik karbon yol bisikletini (Pinarello Dogma 2) farklı bir amaç için kullanmış. 2012 Fransa Turunu kazanan bisikletin bu partiyi hakettiğini belirtmişler:) Çekimler Birleşik Krallığın çeşitli yerlerinde yapılmış.

Scudo

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
inanılmaz güzel bir şey fakat bir şey soracaktım videonun sonunda kadroya vd-40 sıkıyorlar o kadroyu temizler mi ya da şöle diyeyim boyaya zarar vermez mi ?

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Paylaşım için teşekkürler çok güzel bir gösteri.

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
@fatihaydın

Hayır wd-40 zarar verici aşındırıcı bir şey değil. Yağlama ve zor kirlerde temizlik amaçlı kullanılır. Kendi bisikletimde de kullandım, gayet güzel parlatır. Fakat biraz yağlı yüzey bırakır.

ömer korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
258
Muhteşem. Soluksuz izledim gerçekten. Teşekürler.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Demek ki ne imiş? Bisikletin üzerindeki narin değilse,bisiklet de narin değilmiş.

Çok güzel video.Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Aksu

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

3. kez ard arda izledim, etkileyici...

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
oscar goes toooo :)

Barış Güney

Forum Bağımlısı
Tepki
999
Bisiklet
Specialized
inanılmaz yetenekliymiş..tek kelime ile süper..

Umut Kılınç

Daimi Üye
Tepki
76
Helal olsun adam biz daha zor arka kaldırıyoruz adam ne yapıyor bir de videonun 3.30 saniyesinde ne hissediyordu acaba çok merak ettim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
etkileyici görünüyor. Gerçek olduğunu zannetmiyorum 0.47 deki takla yol bisikleti için abartılı daha geniş bir kavis ve yükselti ister, 1.20 deki arkayı kaldırmada ise sürücü yokuş aşaği olsa bile daha önde olması gerekir. Neyse görsellik işte.

erginbay

Üye
Tepki
5
çok başarılı, bu arada video sonunda gelen linklerde hareketleri yapamadığı bölümler var onları da izlemenizi tavsiye ederim. Toplamda bisiklete verdiği hasar, vites kolundaki çizik ve maşadaki küçük vernik atması. birde arka tekerlek patlaması var. birde insanların merak ettiği konu ise, bu video için kaç bisiklet kullandınız ve kaç jant harcadınız sorusu, verdiği cevap ise 1. bütün bunları tek bir bisikletle halletmiş.

(link)

alper turan

Aktif Üye
Tepki
21
Bisiklet
Giant
şunu unutmamak lazım adam bu işi ztn yapıyor.Fakat yol bisikletiyle bunları yapmak mükemmel zor.Kendi bisikletimi bu adama verirde bu hareketleri yapmasını izlermiydim?Kesinlikle hayır :) yedi bitirdi güzelim pinerelloyu

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Yani ne denir ki, vay anasını:) Etkilenmemek imkansız

Paslı Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
157
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Downhill-Freeride
Video güzel ama bence yakışmamış. Ya da farklı olduğu için bana garip geldi. Bence her bisikletin bir stili var. Yol bisikletinin yolda ki asaleti başka.
Tabi bu benim görüşüm. Videoyu paylaşan arkadaşa teşekkürler.

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Adama nazar değdirdik :(
Bir şovda 3 metreden düşerek omurgasını zedelemiş. 2 omuru yanlış anlamadıysam yerinden çıkmış. Şu an hasarın oluştuğu yerden aşağısını hissetmiyormuş.
Doktorlar en az 6 hafta kıpırdamadan yatmasını söylemişler, daha sonra oluşacak duruma göre uzun ve nereye varacağı belli olmayan bir rehabilitasyon süreci başlayacakmış.

(link)

(link)